BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1032338 przez Wietrzyca
Pumcia, bo zasluzylysmy na gwiazdke :D

A tak szczerze to nie wiem, gdzie widzisz ta gwiazdke? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032339 przez Pumcia
Wietrzyca ja też miałam białko w moczu - ale lekarz mówił ze w ciązy czesto kobiety zle oddają mocz i jeśłi do tego nie dochodzi nic wiecej to nie ma się czym martwić. Także spokojnie i w srodę zobaczysz, że to nic takiego. A wujka Googla zostaw w spokoju, mnie tez nie raz wkrecił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032340 przez Pumcia
Wejdz Wietrzyca w zakładkę - moje tematy - przy nazwie wątku jest złota gwiazdka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032341 przez Wietrzyca
a ja tam nie mam gwiazdki :( Czyli tylko Ty zasłużyłaś na gwiazdkę! :P

No staram się sobie nie wkręcać, czekam do wizyty cierpliwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032343 przez Pumcia
A jak ogólnie samopoczucie u Ciebie? Dalej puchniesz ? Mi ręce mam wrażenie ze cały czas jakieś podpuchniete a nogi rano i wieczorem - ale kostki jeszcze widzę wiec nie ma tragedii :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032352 przez Wietrzyca
heh, ręce to pół biedy, ale nogi to masakra! Nawet po nocy spania z nogami na poduszce są opuchnięte - jeansy mi się na nich obciskają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032353 przez natB
wietrzyca to mogą być oznaki stanu przedrucawkowego... Ja na Twoim miejscu zadzwonolabym do ginekologa, niech Ciebie jutro przyjmie... Zresztą to jest wskazanie do cc...
Mam nadzieje, ze dostajesz leki na ciśnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032355 przez Wietrzyca
natB, moj gin jutro nie przyjmuje. Dopiero w środę najszybciej. Czekam cierpliwie. Nie dzwonili do mnie na gwałt z placówki i tego się trzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032359 przez Pumcia
Wietrzyca jeansy ?Kochana Ja od 3 miesiaca w leginsach lub dresach chodze bo jeansy mnie denerwowały-czułąm dyskomfort . . . a nogi moja siostra miała jak balony, nie wiadomo czemu - po prostu wygladało to jak zatrzymanie wody a wody akurat dużó nie piła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032363 przez Mamusia
Dziewczynki kochane my może jutro wyjdziemy ze szpitala.... Z malutka wszystko dobrze :) juz Wam daje zdjęcia....



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032372 przez Pumcia
Jaka cudowna :woohoo: kruszynka Mała - śliczności ;) ucałowałabym chetnie Mamusiu Twoja córcie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032376 przez Wietrzyca
Pumcia, ciążowe jeansy ze streczem :D rozciągliwe.
A co do picia wody, to paradoksalnie niedobór wody prowadzi do jej gromadzenia i trzeba dużo pić, żeby nerki pracowały i przerabiały jak najwięcej. Tak twierdzi internet przynajmniej :P

Mamusia, no słodziak i rozkosznik! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032388 przez koticz
wietrzyca jeszcze u mnie 1986rok,ciaza III,ruchy 16tc :)

Mnie tez okropnie nogi puchna skarpetki mi prawie stopy odcinaja i smieje sie do meza ze jeszcze chwila i bede jego buty nosić bo sie w swoje nie mieszcze;) obrączki tez juz nie wepchne na palec.

Ale jeszcze 3tyg i wszystko zacznie wracac do normy





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032415 przez Pumcia
Wietrzyca no ja myślę że ciążowe :lol: kurde mój mózg nie pracuje jak powinien :P jak ja mogłam pomyśleć, że wbijasz się w jeansy - chyba zazdrość przeze mnie przemówiła :P

Koticz - współczuje wam tych opuchnięć, obrączka mi wchodzi ale nie noszę bo pożegnałam się z bizuterią jakiś czas temu - po co się męczyć :lol: a buty noszę spokojnie, nawet wczoraj w trampeczkach smigałam więc chyba nie jest ze mną zle, ale brzuch mi tak ciągnie do przodu, że dziś postanowiłam poleżeć i się powylegiwać mimo, że mam parę spraw jeszcze do załatwienia na mieście ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1032418 przez Wietrzyca
koticz, z tymi skarpetkami to mam to samo, przezabawnie to wygląda! hahaha! :) Muszę się przyznać, że kupiłam sobie w diechmanie jakieś buty rozmiar większe, bo innych nie ubiorę. Mam problem nie z samym butem, co z jego szerokością. O, w trampki swoje wejdę! :D
I obrączki już też nie próbuję założyć. Jeszcze może by weszła, ale boję się, że jej nie ściągnę.

Choć dziś przy pralce sobie klęknęłam i normalnie czułam, jak mnie palą wierzchy stóp o podłogę. No ciężkie życie z tymi nogami, ciężkie :) nie sądziłam, że będzie mi to tak dawać w tyłek.

Uzupełnię tabelkę i wrzucę niebawem :)

Pumcia, jestem Twoim fanem :D Po Twoim poście zawsze się uśmiechnę! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl