BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 tygodni temu #1032924 przez Marta1985
NatB gratuluje :kiss:

Pisz nam wszytsko jak się czujecie ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032958 przez Mamusia
Pumpcia ja to czuje się jakbym w ogole nie rodziła.... na prawdę... tylko troche mnie boli jeszcze przy siusianiu Ale tak to na prawdę czuje się rewelacyjnie.... :)

A to Jagodka i jej kłopoty :)


A tu moja pierwowodna... ;) strasznie sa do siebie podobne.... :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032962 przez Karii
Jakie śliczne maleństwa, ja tez sie czuję dobrze, po pierwszym porodzie dochodziłam dużo dluzej do siebie, teraz jeszcze plecy mi dokuczają jak za dużo chodzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032996 przez JoanaG
a ja muszę Wam powiedzieć, że okropnie znoszę połóg :S
czy to normalne, że przy dłuższym chodzeniu mam wrażenie jakby mi wszystko miało "wypaść" ze środka? najlepiej i najbardziej komfortowo czuję się jak jestem zgięta w pół jak babulinka :dry: czy to normalne jest?
to, że popękałam i krocze było szyte 6 razy to jedno, mam wrażenie że tam już wszystko doszło do porządku jeśli chodzi o ranę, to że nadal się oczyszczam też jest normalne i przeżyję to, ale ten nieszczęsny
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
problemy świeżoupieczonej matki polki eeeeeeeh

wczoraj nawet powiedziałam do P., że po porodzie powiedziałam że nie chcę więcej dzieci ze względu na trudy porodu, dzisiaj pewnie już tak bym nie powiedziała, dzisiaj wahałabym się na drugie dziecko ze względu na ten cholerny połóg ;/ to nie wyszło Stwórcy ;)

NatB daj znać koniecznie Kochana co u Was?





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1033002 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki,

My jeszcze w szpitalu, ale na stałe razem. Tak naprawdę to Zosia jest już gotowa do wypisu, bo sobie ładnie radzi (pod pewnymi warunkami oczywiscie, bo ma cechy wcześniaka i nie jest jeszcze dojrzała), ale jest ulubienica na oddziale :)
Ja za to Bujak się z powiklaniami po nagłej nieplanowanej cesarce - zgodnie z tym, że komplikacje nieplanowanej cesarki są 10x większe niż po planowanej, załapałam jakąś infekcje i moja rana wymaga uwagi i działania. Mam antybiotyk i inne cuda, do weekendu podobno ma przejść, bo antybiotyk podobno dobrze dobrany. Ale sama się bardzo dobrze czuje, już mi się strasznie tęskni za domem. Ale w sobotę nas mają wypisać ;-)

Zdjęcia Zosi dla Was :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033044 przez Mamusia
wietrzyca malutka śliczna..... A Ty goj się i do domciu wracajcie jak najszybciej.....

JoannaG zawsze możesz wszystko powiedzieć położnej środowiskowej która ma obowiązek Was odwiedzić w domku... U nas dzisiaj była i za tydzień we wtorek będzie mi patrzyła jeszcze jak się goi moje krocze.... aż się zdziwiłam Ale jak mus to mus....

A my dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy dłuższy spacerek w końcu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033082 przez Karii
Jaka tu cisza, mamusie pochłonięte maluszkami pewnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033083 przez Karii
NatB co u Ciebie? Jak Helenka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033143 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033144 przez Mikulinka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033145 przez Mikulinka
i jeszcze te
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033169 przez JoanaG
Mamusia nie angażowałam już w moje sprawy położnej środowiskowej bo jakoś nie mam do niej zaufania, niektóre zalecenia dotyczące Konrada przytaknelam ale nigdy ich nie zastosowalabym na własnym dziecku :unsure:
Wczoraj P. zrobił sobie wolny dzień i pojechaliśmy do szpitala, do przychodni przyszpitalnej, jak miałam zaleceniach poszpitalnych i słusznie ze tak zrobiłam bo okazało się, że rana zagoila się, a szwy rozpuszczalne które już dawno powinny się ulotnoc nadal są i mają się na tyle dobrze że zaczęły porastac tkankami (!) usunęli mi wszystko i życie zaczęło znów nabierać barw ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033171 przez Pumcia
Fajnie Wam, już macie poród za sobą : ja nadal czekam :laugh:
Która została jeszcze ze mną w dwupaku? :laugh:

Mikulinka - czyżby już po remoncie ? :)

Joana - a nie boli Cię nic? Kurde to co za szwy Ci założyli - po terminie były czy co ? Bidulka . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033178 przez Karii
Joana a wiesz mniej więcej po jakim czasie powinny te szwy sie rozpuścić?ciekawa jestem kiedy mi die rozpuszcza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033195 przez JoanaG
Powiedzieli mi że teraz po prawie 3ech tygodniach powinno juz ich nie byc, przy czym mojej koleżance rozpuszczały się 6 tygodni (!) teraz to ja się czuję jak młody bóg, dzisiaj nawet byłam z Konradem u pediatry i na spacerku co jeszcze 3 dni temu było niemozliwe niemożliwe bo po zrobieniu 100metrów zginalo mnie w pół, nawet zmywarke ladowalam zgieta z pol, baaaa ja wszystko robiłam zgieta w pół :/
Dlatego uczulam, jeśli coś Was niepokoi w kroczu po porodzie nie dajcie sobie wmówić że połóg musi boleć, że tak ma być, etc etc bo wczoraj położna powiedziała mi ze po ok 3 tyg odchody pologowe tez juz powinny się uspokajac. I niezwykle ważne jest wietrzenie.
Mam nadzieję że Was to ominie, bo średnio to przyjemne i ku....wsko boli :S

A żeby tego było mało Konradowi ropieja oporowo oczy dzisiaj pediatra przepisala krople z antybiotykiem i jest o niebo lepiej, a do tego dostał na buzi wysypu trądziku niemowlęcego wiec buzia i oczy sprawiają że wygląda jak dziecko wojny ;) a zeby tego bylo mało jakos nie moze sie odgazowac, wykupczyc i ulewa więc przekrój wszelakich kropelek na bekanie, pierdzenie i kupy mam w najmniejszym paluszku ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl