BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1027561 przez kacha
Pati - myślę, że ten sok to kupisz albo w aptece, albo w zielarni. Ważne, żeby był niesłodzony, bo cukier jeszcze podkręca infekcję. A taki kwasiorek powinien pomóc :)
Moje plany dziś to brak planów. Upiekłam kacze piersi na obiad i wyleguję się z Dulką w łóżku - obie dziś dużo śpimy i kaszlemy. Teraz, w ramach przerwy na wietrzenie Dula poszła do dziadka. Jutro też leniuchujemy, obie potrzebujemy się zregenerować, bo w ostatnich dniach już zdarzało nam się płakać razem. Jej z ogólnego rozbicia chorobowego, mnie z bezsilności i zmęczenia, bo i noce nadal mam kiepskie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027587 przez Patikierc
Kacha- dzięki za podpowiedź myślę że dziś podjadę gdzieś do apteki i będę pytać.. a na razie biorę Vita-Mama on jest z żurawiną zawsze coś..

Piękny dzień dziś!
Emilia- piękny brzusio! Urósł od ostatniego czasu pięknie B)

Pokażcie jeszcze jakieś brzusie! :evil: :evil:

Przypomnieć kto jutro wizytuje? Bo w wtorek ja! :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027594 przez miśka23
Witam mamusie :) Wczoraj już się nie odezwałam bo późno wróciliśmy. Mieliśmy małe problemy po drodze po wózek- auto nam się zepsuło. Ale wózek udało nam się kupić :) Jest niezniszczony, na prawdę zadbany więc jesteśmy zadowoleni że nam się udało.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i troszkę ponarzekam. W drodze po wózek miałam skurcze i to często, mąż już się zaczął martwić.

Emilia wyglądasz uroczo :) ten brzuszek..... :cheer: Więc ja też pokażę swój :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Sklarek a co z wózkiem o którym pisałaś?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027595 przez Emilia92
patikierc no urosl, w koncu cos widac.. hihih 6 miesiac juz:)
ja jutro diabetologa zaliczam..
a wlasnie loda wciaglam , cala ciaze lody za mna chodza...
miska ale ladny wozekk..
brzuszek sliczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027596 przez Skalarek
Heja!

Kacha jak tam dzisiaj nastrój? Odpoczelyscie trochę z Dulka? Kurcze biedna jesteś z tymi nocami, mi też się zdarzają takie ciężkie nocki czasem, ale u Ciebie z tego co piszesz to dość często ostatnio :unsure: a może jakąś melise wypij wieczorem, albo nie wiem co... A co Ci gin na to powiedział bo zdaje się, że mialas pytac o to na wizycie.

Emilia Tobie to chyba w ogóle kg nie przybywa taki ten brzuszek zgrabny ;) daj znac jutro jak sytuacja po wizycie u diabetologa :)

Miska gratuluje zakupu :cheer: ja nic wczoraj nie kupiłam, ale ogólnie jednak chyba zostaniemy przy Roan bassie bo wczoraj się mój naczytal opinii o tym Pajero i stwierdził, że jednak go nie chce bo coś tam nie tak niby jest z spacerowka :blink: noni widzę, że przy okazji na zdj pokazałas nam kołyskę :) super ekstra cały zestaw, już Wam się powoli kompletuje wyprawka :woohoo: a auto gdzie sie wam popsulo? Trzeba bylo pisac wyslalabym K z misja ratunkowa, wszak on mechanik :laugh:
Twoj brzuszek też sliczny :kiss: ale tak go wciagalas mocno, że aż ci w cycki poszło :evil: :laugh:

Pati ale mam nadzieję, że się trrzymasz i narazie nic Cię nie bierze i ta suplementacja to tylko taka zapobiegawcza :) no właśnie pokazalabys brzuszek, a nie tylko wymagasz od nas striptizow :evil:

Ja odpoczywam po obiadku ;) jutro mam wizytę o 15 :woohoo: już się doczekać nie mogę, mam nadzieję, że z szyjka ok i że mały przybrał trochę w tym brzuszku :unsure: a zdj zapodam Wam jutro, bo dzisiaj mamy z K dzień pizamowo-filmowy :cheer: i powiem Wam, że napilabym się winka, bo uwielbiam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027597 przez Skalarek
Ale epopeję napisałam :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027598 przez Emilia92
Skalarek mi nie orzybywa kg bo mam diete cukrzycowa i w sumie wszystko idzie w dziecko, dopiero mam plus 1 kg, z czego dziecko wazy pol kg hihih ale sobie to odbije jak urodze mam nadzieje ze cukrzyca minie...
Skalarek to daj znac po wizycie..
Ja myslalam ze w ciuchy sie nie bede miescic, chcialam kupowac wieksze ale bez problemu wchodze we wszystkie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027600 przez Skalarek
Emilia 1kg mówisz :blink: to nawet jak na dietę to wynik wręcz niewiarygodny, bo przecież oprócz wagi dziecka dochodzi jeszcze waga macicy, wód plodowych, zwiększonej objętości krwi, piersi itp. Więc Ty to chudniesz w tej ciazy a nie tyjesz :P :cheer: ale wazne, że dzidzia rozwija się prawidłowo i dopóki wyniki masz prawidłowe to tylko zazdroscic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027601 przez miśka23
Skalarek nawet nic mi tu nie pisz że coś z tymi wózkami nie tak :P a auto na szczęście zepsuło się 20 kim od domu więc jeszcze pożyczyliśmy auto taty i pojechaliśmy ;) No i przyznam że moje cycki w ciąży zmieniły objętość o 3 rozm i przez to mam na nich rozstępy :angry: A co do wyprawki to faktycznie już sporo mam i to nawet nie wiem kiedy. Raptem kupiłam tylko wózek, kołyskę dostałam, łóżeczko też już stoi i czeka na przemalowanie, ubranek jakąś część mam, kołdrę mam po bracie tylko dokupić pościel.
No i widzę że ten tydzień zleci na wizytach :) Ja mam w środę.

Emilia no to ty po porodzie wyjdziesz ze szpitala bez dodatkowych kilogramów ;) Tylko pozazdrościć :)

Kacha współczuję nocek, ale niestety nie mam na to dobrych rad, oby ci to minęło.

No i czekam na resztę zdjęć waszych brzuszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027602 przez Emilia92
Skalarek no bo jak zaczelam ta diete to schudlam 3 kg, pozniej przytylam te 3 czyli wyrownala sie waga i obecnie przytylam kg.
Mi piersi w ciazy sie nie powiekszyly;( a szkoda...
Miska no juuz duzo masz;))
Ja zaczne w marcu na spokojnie..
No bym chciala po porodzie jeszcze schudnac pozniej, bo juz niewiele mi brakuje do nadwagi- przed ciaza jescze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027603 przez Skalarek
Miska ja nic nie mowie :P no mi też się powiększył biust sporo, ale do twojego to mi jeszcze brakuje :evil: tyle, że ja startowalam z małego rozmiaru więc teraz jest idealny, zobaczymy co będzie dalej ;) a z wyprawka to chyba ja tylko zostałam tak w tyle :whistle:


Emilia do jakiej nadwagi?! Ja na tym zdjęciu nie widzę nawet cienia nadwagi :evil:

No i super, że się tyle wizyt na ten tydzień zapowiada to się może większy ruch zrobi bo coś ciiiisza ostatnio straszna :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027608 przez drzyzgunia
Hej :)
Miśka wózek super :P a jak cenowo jak można spytać :D Podróż z przygodami :D

Emila matkoooo tylko 1kg zazdroszczeeeeeee :) ale fakt na diecie cukrzycowej to w sumie cieżko przytyć :) Ale dobrze wiedzieć w razie W będę wiedziała do kogo uderzać :) NIe wiem czemu ale boje się bede miała cukrzyce....

Kacha matko wykończysz się nam dziewczynooo...

My dzisiaj spedziliśmy dzień leniwie :) po obiadku pojechaliśmy do teściowej tam młody pobiegał po podwórku dotlenił się :D No i mi zaczeła siara lecieć :D
Tak po przejrzeniu rzeczy doszłam do wniosku, że powinnam już zacząć prać i prasować może do maja się wyrobie ze wszystkim...tyle tych rzeczy jest, że szok normalnie....M kazał mi czekać na słoneczne dni wypiorę wysuszę i pochowam do worków aby się nie kurzyło...Załąćzył mi się syndrom wicia gniazda jak nic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027610 przez miśka23
Drzyzgunia to żadna tajemnica :) Za wózek zapłaciłam 800 zł, mam nadzieję że okaże się wygodny. A jak ty stoisz z wyprawką? Rozumiem że ubranek masz już komplet :P ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027613 przez owieczka1804
Hej dziewczyny ja rano smigam na glukoze, mam nadzieje ze zle nie bedzie. co do siary to odczuwam jakby leciala mi z piersi lewej, w ogole maja zapach mleka juz. a jak u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027615 przez martyska
Hej

Ja ostatnio jakas taka wyjechana jestem.... Igorowi wychodzą ostatnie ząbki a do tego ma katar wiec nocki mam totalnie z głowy no a z racji jego kataru mnie tez cos bierze....


Miska super wózek

Sliczne brzuszki

Skalarek czekam na sprawozdanie z wizyty

Ja mam za tydzień

Jak tak zaczelam myslec to ja juz tez praktycznie wszystko mam musze kupic jeszcze kolderke kosmetyki i sobie wyprawke do szpitala

Nie pamietam co jeszcze komu pisac za co przepraszam :kiss:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl