BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1028010 przez Skalarek
Pati ja biorąc pod uwage, że prawie nie wychodze z domu to chwilowo w buty nie inwestuje, odbije sobie po porodzie :P
Ale co do tego egoizmu, to racją, że czasem trzeba zrobić coś dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028018 przez Emilia92
Pati ale fajne zdjecie jagody;))
Ja wczoraj zaszalam i sobie buty nike kupilam i mezowi prezent na walentynki..
Pati,ierc super buty;))
Ja dzis znowu o imieniu mysle, bo sama nie wiem jakie bym chciala, niby wybrane nadia ale jakos przechodzi mi przez mysl ze moze jednak nie.. Eh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028019 przez Emilia92
Oj tak czasami trzeba cos dla siebie zrobic;)) zeby sie lepiej poczuc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028024 przez miśka23
Witam się i ja :)
Przed wizytą wybieram się jeszcze na miasto może jakieś małe zakupy :) no i odebrać wyniki, więc czas do wizyty szybciutko mi zleci.

Macie rację, ostatnio się zaniedbuję, trzeba coś z tym zrobić :evil:

Pati Jagódka to śliczna dziewczynka :) A wiesz ile teraz waży? Buty też super no i na pewno dużo wygodniejsze niż szpilki :)

Miłego dnia wszystkim, odezwę się po powrocie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028027 przez Patikierc
Jagoda dziekuje za komplementy :D

miska- nie wiem lekarka powiedziała ze waży sie i mierzy od 27 do 30tc bo wtedy moze ocenic czy jest ok bo wtedy sa wytyczne a takto wlasnie zeby sie nie martwic ze za mała,ze to ze tamto nie mierzy i nie wazy. Ufam jej. Sprawdza serce,rytm serca,nóżki,rączki :) czekamy narelacje z wizyty :)

Ktoras z was miała aplikacje na telefonie "moja ciaza""twoja ciąża" jakos tak?

Ja ostatnio przeszło mi przez mysl ze moze nie Jagoda a Dagmara. Nawet nie mowie mezowi bo sie złamie haha..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028033 przez Skalarek
Pati ja mam apke na telefon moja ciąża i nie tylko :P a o tym mierzeniu to nie wiedziałam, że tak jest... U nas gin mierzy wszystko co wizytę czyli ostatnio co 2tygodnie i są przecież te siatki centylowe na każdy tydzień zawsze nam się wyświetla na USG jaki % , no ale co lekarz to teorie ;) ważne że sprawdza dokładnie serduszko itp a mniejsza o pomiary :)
A imię bardziej podoba mi się Jagoda :evil:

Miska ton czekam na pełną relacje z wizyty i z zakupów również ;)

Emilia no sportowe buty to jest opcja że też sobie kupie, ale chyba jeszcze chwilę poczekam. A jaki imiona aktualnie bierzesz pod uwagę? :)

Kurcze powiem Wam że chyba się potomek w brzuchu przekrecil lekko, bo jak do tej pory czulam kopniaki na dole ciągle i na wizycie gin potwierdził, że pozycja posladkowa póki co, tak dzisiaj mnie tak zaczął kopać po boku brzucha, że sama nie wiem jak on tam lezy :P może sobie hamak rozłożył :evil: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028037 przez Patikierc
Skalarek-bo wlasnie tez mam ta apke a korzystasz czasem z forum na niej? To fakt co lekarz to inna teoria i w ogóle ale wazne ze wszysto ok a wage i wymiary dowiem sie 29.02 na wizycie.
W sumie tez juz sie do Jagody przyzwyczailam :D wiec to tylko chwilowy ciążowy kaprys haha

Moja gwiazda tez lata jak szalona po brzuchu raz w żebra dostane raz w bok piekne fikolki tam robi.

nie mam pradu!




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028038 przez Emilia92
Pati tez mam apke moja ciaza;)
Skalarek ja za szpilkami nie przepadam, wole na sportowo zawsze, uroda i tak nie grzesze wiec..;) no nadia, sandra, sylwia, mia, najbardziej amelia ale za duzo jest;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1028040 przez Skalarek
Pati nigdy nie korzystałam z tego forum :huh: a Ty?
No Olek właśnie do tej pory nie kręcił się w ogóle, tzn kopał ale non stop w to samo miejsce, a teraz jakieś akrobacje wprowadza :laugh:

Emilia mi z tych imion co wymienilas najbardziej podobają się Nadia i Amelia, ale np podoba mi się też Antosia B) no i Kornelia to mój faworyt,gdyby miało się okazać, że Olek to jednak nie Olek to będzie Kornelia B)
A co do sportowego stylu to też lubię, ale szpilkami czy koturnami tez nie pogardze :P ogólnie uwielbiam buty :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028041 przez Patikierc
No właśnie zaczelam korzystać z tego forum i spoko.emilia a ty korzystasz z niego?

każda z nas chyba uwielbia buty ja man ich
az nadmiar haha zresztą torebek tez haha

MIA tez fajne nawet..

takie.moje postanowienie więcej ruchu ze leze w łóżku haha chociaż maseczke sobie zrobiłam na twarz haha




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028044 przez Patikierc
Ej dziewczyny któraś tu mówiła żeby zrobić coś na facebooku? Ja chętna jestem teraz mi się przypomniało :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028054 przez Skalarek
Ale w sensie co na FB? Grupę zamknięta taka? Mi to nie przeszkadza, może się okazać, że tam będzie łatwiej pisać,ale pytanie czy wszystkim to odpowiada i czy każda ma konto na fb, bo fajnie by było zostać w takim gronie jak jesteśmy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028056 przez majka1987gnoWlkp
Hej ja jestem za fb.. Podpisuje rękoma i nogami....
Brzuchy i dzieci śliczne!!!
Moje laski zdrowe ale napewno do końca tygodnia w domu żeby trochę je odbudować...
Ja wizytę mam jutro ;-)
Co do okularów - wszystko zależy od wady ;-) moja nie wielka.. Wiec oba sn i jedyne co to się po nich nabawilam cylindrów.. Ale nie znacznie bo polowek ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028057 przez Skalarek
Majka super, że Twoje laseczki zdrowe nareszcie, oby jak najdłużej :)
To zbierzmy jeszcze kilka opinii na temat grupy na FB i jeśli większość będzie na tak to Pati jako ochotniczka zakłada grupę zamknięta :evil: w sumie to plus jest taki, że tam nikt nas nie podczyta a tutaj jednak każdy się może zalogowac :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028063 przez Skalarek
Miska jak tam? Już po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl