BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1051934 przez Smerfetka005
oj nie, u nas jest zapalenie oskrzeli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051936 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051937 przez Smerfetka005
wiem Cornick Ty mi zawsze odpowiadasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051938 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051942 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051946 przez magmus88
hej hej :)

Smerfetko, też CI odpisałam :) niestety nie pomogę bo Bartek miał tylko katarek ale w nocys pał bardzo ładnie. Oprócz witaminki C nim mu nie podawałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051958 przez madzialenka
Smerfetko Na kaszel prospan podobno najskuteczniejszym lekiem ale jeśli nie przechodzi weź mała N kontrol dla świętego spokoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051961 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051971 przez madzialenka
Cornick ją tylko inke bądź rozpuszczalna pije ale jedna dziennie.. później właśnie Jaś może być bardziej rozdrazniony.A smarowalas czymś działka? Może masaż palcem albo silikonowa szczoteczka przyniesie ulgę? Niestety z materacem nie pomogę...ale jak śmierdzi chemia tyle czadu spróbuj odesłać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052000 przez Lustigpaula
Ale nadrabiania.

Zapalenie oskrzeli brzmi strasznie przy takim maluszku, jak się musi maleństwo męczyc :(

Olkowi do spania ubieram pajaca a w nocy i tak się skopie, nawet nie zaśnie przykryty kołdra, musi być odkryty :laugh: . Ogólnie śpi w swoim łóżeczku i do łóżka biore go o 5-6 aby jakoś do 8 pospać, ale raz miałam zawał, bo się budze rano a go w łóżku nie mam, zrywam się na nogi a ten śpi w najlepsze....w nogach :laugh: taki mały pełzak.

Podobnie jak Madzia, z kawy pije inke, kawoszem nie jestem, ale zdaza mi sie wypic z ekspresu jak mam ochote.

I podpisuje się do komentarza Magmus, ciąga-poród-połóg super, oby kolejny raz taki był :) . Mialam z poczatku problem z seksem, bo za każdym razem czulam sie jak dziewica ale wróciło wszystko do normy, widocznie potrzebowałam więcej czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052019 przez magmus88
Hej :)

Witajcie, miałam dziś gościa. Koleżanka z pracy wpadła na pogaduchy ehhe :)

Cornick... my czekamy na zeby...jakiekolwiek hehe. Znajoma, której synek jest starszy dokladnie o dwa miesiace od BArtka tez nie ma jeszcze ani jednego zabka... tez mówi że chodzi jak zoombi.... i ze strasznie to przechodzi. Syn jak i ona :) he

Co do kawy... pijam rozpuszcalną - wiem, największe śmieci ale inna mi nie smakuje :) do tego z dużą ilością mleka. Pijam często 2 dziennie. Nie widzę, zadnych skutków ubocznych u Bartka :)

Cco do materaca.. neistety nie pomogę.

Lustig - czyli ze spaniem mamy podobnie :D biorę małego do siebie jak chcemy jeszcze pospać ehhehe.

No i mieliśmy dziś stan podgorączkowy. Podejrzewam, zę po szczepieniu.... ale trwało to chwilke i obyło się bez czopków. Na szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052023 przez Lustigpaula
Grunt,że taka przejściowa gorączka.
U nas też bez zabków :)

Jutro dzien babci-pamietacie? My kupilismy dla dziadków kubki ze zdjęciem wnuka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052055 przez madzialenka
Dziendoberek.;)

Lusrig pamiętamy pamiętamy.wczoraj Syn miał występy z tej okazji zrobili kwiatki własnoręcznie i paczuszki z cukierkami dla babć i dziadków. My kupiliśmy poduszki dla babć i kubek dla dziadka bo tylko jeden zostal:/ mamy dziś jechać do teściów ale mi się nie chceeeee.wczoraj byliśmy umojej babci..nie wiwidziałam nigdy by Zu tak płakała na jej widok.miesiąc jej nie widziała i wiem że dzieci wyczuwam dobrych ludzi..A mała za każdym razem na jej widok płacze a wczoraj to już nie szło jej uspokoić po dwóch minutach od wejścia musiałam wyjsc;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052057 przez magmus88
HEja :)

Jasne, ze pamiętamy :) pierwsze nasze święto hehe. Tzn babć i dziadków :P

my kupiliśy podkładki pod myszki ze zdjeciami Bartka... i dla jednych dziadków ramka na zdjęcia + słodycze a drugim bilety do teatru + słodycze. No i kartki jeszcze mamy :)

No i też myślałam o kubkach ale jedni dziadkowie nie piją z kubków :(

Dziś jedziemy do teściów na teścia urodziny a przy okazji dzień dziadków świętować a jutro do moich rodziców. Będzie też siostra z rodzinką. No i tą podkładkę dla mojej mamy to mamy ze zdjęciem bartka i siostrzeńca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052132 przez Lustigpaula
Dziadkoowie z okazji swojego święta dostali wnuka na 5h a ja z mężem jechałam do kina, na konwój :) , nie najgorszy film jakby się ktoś wybierał.
Zrobiłam rano przeglad zamrożonego mleka i mam 1.250 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl