BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1052532 przez Smerfetka005
czesc dziewczynki wracam do was mam nadzieje ze tym razem na dluzej, bylismy u pediatry i w oskrzelkach juz czysto ale jeszcze mamy robic inhalache do konca tyv raz dziennie, ale teraz Lilka ma strasznue czerwony tylek, Pani dokotor przepisala nam krem ale nie widac efektow :( moze to po antybiotyku :( strasznie placze kiedy ja przewijam.. macie jakies sprawdzone kremy lub masci? witamine D podaje ale kiepsko o niej pamietam tak jak Ty Lustig :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052586 przez magmus88
Lustig - pochwal się zakupami :)

Smerfetka - a może kąpiel w krochmalu? Hm?? Pamiętam jak siostrzeniec był kąpany bo też miał całą pupcię czerwoną od antybiotyku właśnei.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052595 przez madzialenka
Właśnie lustig chwal się.J ostatnio w smyku zamówiłam pannie bluzeczka i bolerko i skarpetki apaszki i czapeczki.młodemu bluzkę gatki i skarpetki w pepco też upolowalam fajne ciuszki za 6 zł z wyprzedaży i za 14 piżamie mlodemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052600 przez Smerfetka005
magmus slyszalam wlasnie o krochmalu sprobuje jak nie przejdzie.. ja jezeli chodzi o ciuszki to tez ostatnio sie obkupilam 2x po 100 zl od kolezanki super ciuszki po jej coreczce po pare razy zalozone niektore jeszczr nowe, ja jestem zdania ze nie ma co przeplacac dla takiego malucha bo tak szybko rosnie ze czasem nawet nie zdarzy ubrac i juz male, no ale tak to jest z dziecmi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052601 przez Lustigpaula
Kupilam kurtke na wczesna wiosne na 74, a tak na 80 spodnie i bluzke :)

W koncu idzie nam zabek ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052605 przez madzialenka
No gratulujemy zebolka;)moja już od jakiegoś czasu nosi 74.tę co kupiłam to na 80juz.. bo niektóre już zakłada.rozmiar rozmiarów Noe równy.. ale co rusz coś odkładam.żałuję że tyle w ciąży nakupowalam bo albo nie zdążyła czegoś założyć albo założyła zaledwie raz czy dwa.;/ teraz spokojniej kompletnej wyprawkę na wiosnę lato.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052633 przez Smerfetka005
wyzej o tym pisalam Madzia :) nie wiem czy przeczytalas moj post?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052659 przez magmus88
Hej :)

Mam pytanko - jakie mięsko podajecie swoim maluchom?

Lustig - gratki, a przebił się już?

Co do ciuszków - ja dużo kupuję w lumpach :) Pełno ciuchów jest z metkami. Mój kurdupelek do tak 68 nosi hhe czasami nawet 62 jeszcze ubierze hehe. Ale tak jak piszecie dużo zależy od firmy. Rozmiarówki są przeróżne :)

No i u mnie to samo.... tyle ubranek poodkłądałam bo już za małe a w ogóle nie ubrane :( wczoraj nawet odkładałam taką kurteczkę - wiatrówke. Tak się cieszyłam jak ją kupiłam.... Śliczna... No i rękawki już za krótkie :(

Co do zębów... może i do nas coś się zbliża... bo zauważam, ze coś częściej się w nocy budzi... Wczoraj np. karmiłam go jeszcze koło północy, zanim ja połózyłam się spać, pżóniej wstał o 3 na jedzonko i później koło 6.30. A tak jak go karmiłam koło północy to wtedy o 3 już nie wstawał....

Smerfetka - i jak, kąpałaś małą?

My jesteśmy jutro umówieni na kawkę do znajomej, co ma syna starszego o 2 miesiące :) ciekawa jestem jaka będzie różnica hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052662 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052671 przez Smerfetka005
Magmus nie zdarzylam sprobowac bo ma juz bledsza pupe ns szczescie, krem od pani doktor pomogl :) co do mieska, czekam az sknczy pol roku i moze cos sprobuje, Corconic Jasiu spi z wami w lozku? co do fajek probowalam za mlodych lat, to wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052683 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052686 przez madzialenka
Cornick a gdzie Jaś?:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052689 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052695 przez madzialenka
Tak tyciu tylko widać ;)) wrzuć nam coś jeszcze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052697 przez Smerfetka005
dziewczyny jak u was jest ze spaniem maluchow? tzn spia z wami w pokoju czy maja lozeczka w swoich pokojach? ja teraz jak jestem w Pl to Liliana spi w osobnym jak wrocimy tez mamy zamiar lozeczko wyniesc na gore do jej pokoiku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl