BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 3 miesiąc temu #1053025 przez madzialenka
Smerfetko co do włosów ja straciłam tyle że wylysialam do tego stopnia że bardzo skórę głowy mi było widać .pojechałam do technologia ze względu na kp mam tylko specjalny szampon maskę na włosy i ampułki z łożyska.troszkę czasem wypadną włosy za to widać efekty porostu nowych;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053031 przez magmus88
Co do włosów..... mi też wylatywały garściami.... teraz biorę już od miesiąca vitapil mama i widzę efekty :) sporo mam baby hair i podczas mycia głowy widzę, ze mniej włosów wypada.

Bartek też by został z babcią (moją mamą). W sumie teściowa też w tym roku idzie na emeryturę więc nie byłoby problemu.... ale ja wolałabym być z nim do 18tki w domu hahaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053043 przez Lustigpaula
Ja też :laugh: . A teraz Magmus pomysl,że raz dwa czas minie i Bartuą jakąś panne do domu przyprowadzi, grr :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053047 przez magmus88
Lustig.... nawet sobie nie żartuj w ten sposób hahahaha :lol: :lol: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053050 przez Smerfetka005
aaa Lustig to musialam to przeoczyc czyli ma juz 8mc:) to juz duzy facet nie dziwne ze porwal sie do stawania :)siedzi juz sam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053051 przez Smerfetka005
a mnie na wypadanie wlosow pomogla herbata z pokrzywy to istne antidotum, nie chcecie sprobowac? efekt gwarantowany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053088 przez magmus88
Smerfetka, zwykła herbata z pokrzywy?? Piłam na poprawienie morfologii w ciąży :) mówisz, ze pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053093 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053095 przez Lustigpaula
Olek z pomocą usiadzie i siedzi ładnie, bawi się w tej pozycji. Ale sam nie usiądzie a wiem, nie powinno się sadzać.. a to bardzie podciaganie niż wstawanie, dużo przez to siedzi na kolanach...bo wiadomo, nie zawsze mu sie uda.

Magmus a też nie wiem jak to będzie, nikogo nie zaakceptuje :laugh: będę stać pod drzwiami i nasłuchiwax :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053103 przez madzialenka
Wy tu smiechy hihy O tych dziewczynach a mój to już 7lat ma..I kto ma bardziej przeliczane?;)a później jeszcze panna Zuzanna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053104 przez magmus88
Madzia... Ty to już dopiero hahah :D drzwi będziesz z zawiasów ściągać hehehe

O cornick - a to ciekawostka. Dzięki!

Zauważyłam, ze Bartek ma dziś czerwonego siusiaka ;/

Poza tym było więcej kupek, a teraz na wieczór ma rumieńce. Gorączki brak. Zastanawiam się czy to zęby czy podanie mięska....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053120 przez madzialenka
Magmus jak Bartolini? Czerwony siusiak to może na bakterie?rumieńców od grzania? Albo nie daj Boże dopiero się pojawi? Albo tak jak mówisz od nowej potrawy? Skoro tez wiecej kupek to i na zabki mozliwe i temp tez sie moze pojawic.a nie czujesz nic pod palcem jak smyrasz po dziaselkach?
My z kolei chyba AZS chyba mamy.wyszły jej na zdjęciach kolan i ramion liszaje bądź to alergia na mm z kaszki która podawałam przez ostatnie 2dni na wieczór kilka łyżeczek
I się kochana nie śmiej bo ja zawału dostanę jak się panny zaczną.wiem że to jeszcze parę lat..ale już w tamtym roku "zakochal" się w koleżance w przedszkolu były nawet kwiaty z bibuły które sam zrobił..na szczęście odkochal się przez wakacje hahah bo i ona do innej szkoły poszla;)teraz póki co cisza..
ja to mając 6lat też pamiętam swoją przedszkolna milosc;)) zawsze razem.mamy doprowadzamy nas naprzemian do przedszkola.wszystkie występy razem w parze etc.;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053142 przez magmus88
Hej :)

Siusiak wydaje mi się, ze ciut lepiej. Ale nadal jest czerwony. Rumieńce miał wieczorem.. na policzkach. Na szczęście dziś jest ok. Z ząbkami cisza. Nic nie czuć pod palcami. Jeszcze nie pora.... ale jak same mówicie moze to potrwać dłuższy czas.

Madzia a może skaza białkowa? Wiem, ze pojawia się właśnie w zgięciach.

Dobra, dobra... skończmy już o tych miłościach. Jeszcze nie pora ahhaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053154 przez madzialenka
Magmus kiedy ja mleka praktycznie nie pije
A serów nie jadam tzn zdarza się tak jak zawsze i teraz by ją wzięło? Spróbuję odstawić kaszke i zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053169 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl