BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040638 przez Inezka
Hej!

Megi, współczuję, kuruj się i zdrówka życzę.

Ja miałam robiona krzywą cukrową na początku lipca, tak mi zleciła badanie moja gin. No i mi wyszła cukrzyca ciążowa, mocno się zdziwiłam :blink: Diabetolog mi zleciła badanie, w którym można było stwierdzić czy miałam przed ciążą cukrzycę i wyszło, że nie miałam. Glukometr mam i kluje sie i tyle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040639 przez olcia1989a
Cześć dziewczynki!Wczoraj miałam wizytę,wszystko ok,lekarz na razie nie chciał powiedzieć płci,ale ze zdjęcia jak oglądaliśmy to widać siusiaka...myślałam o dziewczynce,ale najważniejsze żeby było zdrowe :) :)maż się cieszy drugi chłopak w domu :) :) 2wrzesnia idę prywatnie na usg i wtedy będę wiedzieć na pewno :)
co do wagi to jestem prawie +1kg wiec na razie nie jest źle :laugh:Wy dziewczyny macie takie ładne małe brzuszki a mój już spory sie zrobił :) milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040641 przez Mena
witam się w ten piękny słoneczny dzień :silly:
olcia super że po wizycie wszystko okey :silly:
Megi współczuję chorobska :dry:
honka ja Z Marcelem też miałam ładna piłeczkę a teraz bardziej rozlazly. Podobno taka okraglutka piłeczka jest na chłopaka a rozlazly na dziewczynkę :silly: -taka stara teoria prababek :woohoo:
Heh mój brzuch w dalszym ciągu pojawia się I znika, jednego dnia jest większy drugiego malutki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040650 przez MaKa
Mena z tym brzuchem i mnie do chyba sprawdziło, w poprzedniej ciąży idealna piłka, a teraz rozlazly ale widać że już ciążowy :) nawet w kolejce w sklepie mam fory :D
Megi współczuję choroby, oby domowe sposoby pomogły.
I mnie 1,5kg na plusie. Idę na usg4d w piątek prawdopodobnie. Trochę wcześnie i nie wiem czy będzie ok ale ginekolog z mojego miasta robi taką akcję darmową akurat dla kobiet od 13 do 30tc. Badanie trochę kosztuje więc żal by było nie skorzystać :) wczoraj tak bardzo dziwni te bolał mnie brzuch wieczorem, nie znałam nawet takiego bólu, na szczęście dziś już przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040652 przez honka_18
Megi zdrówka życzę

Ola wspaniałe wieści

Siostra zabrała moich chłopcow na cały dzień do zoo, a ja wróciłam z zakupów i leżę bo mi niedobrze i brzuch mnie boli , do tego zwariuje cały dzień bez moich lobuziakow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040653 przez Megi
Dzięki dziewczynki za miłe słowa.
Siedzę w pracy i piję herbatę z miodem już 5-kubek :laugh: Na szczęście nie gorączkuje

Inezka to szybko kazali Ci zrobić krzywą cukrową bo robi się około 20-22tygodnia
Hmm...może też sobie już zrobię. Znam ból sprawdzania i klucia się, jak coś to będziemy w tym razem;)

Honka Ty odpoczywaj i się relaksuj. Dzieci świetnie się bawią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040654 przez masuska
Olcia super wieści, wpisałm Ci już chłopczyka w tabelkę:)
Megi zdrówka
Honka odpoczywaj

No a ja mam 2kg na plusie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040655 przez Mena
Inezka, Megi też świetnie znam ból kłucia I sprawdzania w sumie chociaż dla mnie to już nie ból a codzienność, otóż moja "słodka przyjaciółka" jest że mną od paru lat :blush: :dry:
masuska u mnie jest podejrzenie dziewczynki, nie wiem czy takie nie do końca pewne też wpisujesz czy nie. Bo gin dał tylko 60% że to dziewczynka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040659 przez Inezka
Mena, to nie jestem sama "słodka mama" ;)

Megi, jakoś nie dopytalam mojej gin dlaczego tak wcześnie tak krzywa mi zleciła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040661 przez Megi
Inezka może na czczo Ci źle wyniki wyszły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040665 przez masuska
Mena wpisuję wszystko, najwyżej później zmienię:)

A ładnie mnie obstawiłyście :silly:, też chcę dziewczynkę, ale nie za dużo na początku w lutówkach? Ja się pewnie dowiem dopiero 16.09

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040668 przez sonia3
Hej Dziewczyny :)
Czy mogę dołączyć? To moja pierwsze forum w którym mam przyjemność uczestniczyć:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040669 przez Inezka
Megi, tak na czczo mi tak źle wyniki wyszły. Teraz jak sprawdzam glukometrem to jest ok, chociaż po śniadaniu zazwyczaj cukier jest blisko 120ml/dl, a wszystkie pozostałe to dużo poniżej 120.

Witamy Sonia w naszym gronie! :)

Dziewczynki jak na razie górą ;) ale jeszcze może się pozmieniać :cheer:

Megi, jak samopoczucie? Na gardło polecam płukanie wody z solą (bleee) :S , ale skuteczne albo szałwię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040672 przez Megi
Hello :)

Inezka pewnie dla tego miałaś już zleconą krzywą cukrową, bo mi to na czczo zawsze dobrze wychodzi ;)
Dziękuje, że pytasz- walki ciąg dalszy z przeziębieniem. Wczoraj największe wyzwanie mleko, czosnek, masło- ale przespałam noc.

Sonia witamy i pisz nam tu szybciutko, która ciąża, który tydzień itp.

Tabela może się jeszcze z trzy razy zmienić :) No i jeszcze jest dużo miejsca na niespodzianki, bo wiele z Was nie wie, co tam w brzuszku się kryje :)

Uciekam szykować córkę do przedszkola i do pracy idę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040673 przez Agutka
witaj Sonia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl