BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040675 przez Mulian
Hej kobitki!
Byłam wczoraj u gin na analizie testu pappa. Wyszedł tak jak usg czyli ani dobrze ani źle, lekarka jeszcze raz przyjrzała się kostkom nosowym i teraz z ich uwzględnieniem + pappa ryzyko t21 zmalało mi z 1:490 do 1:941, nie jakoś rewelacyjnie, ale przynajmniej w dobrym kierunku. W ogóle to ledwo się doczołgałam do lekarza bo miałam wczoraj migrenę, przedwczoraj nie miałam na nic sił i większość dnia przeleżałam na kanapie, ale jakoś źle ułożyłam szyję, a mój odcinek szyjny potem się tak właśnie mści. Także wczoraj do wieczora miałam beznadziejny dzień. Dziś za to głowa ok, ale coś w gardle mnie drapie więc Megi życzę Ci zdrowia dołączając do Ciebie ;) zaraz sobie zaparzę imbiru.... Nie przesadzaj z czarną herbatą, podobno w ciąży można jej pić małe ilości, tak jak kawę.
Wczoraj dostałam pakę ubrań ciążowych (kupiłam na allegro bo stwierdziłam, że nie będę wydawać dużo kasy na coś co ponoszę kilka miesięcy) mówię Wam strzał w 10. Ubrania prawie jak nowe, a za cenę 2-3 mam zestaw 27 ciuchów w tym jesienna i zimowa kurtka, zimowy płaszczyk, kilka par spodni, bluzek, bluz, na prawdę polecam takie zakupy. Warto no bo ile kobieta w tym pochodzi?? nie ma kiedy zniszczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040676 przez Kejt
Ja ciążowe mam tylko getry i na tym będzie koniec. Typowo ciążowych nie chce kupować, ewentualnie luźne rzeczy które później też założę. Zwykle bokserki i na to narzutka myślę że zdadzą egzamin :)

Megi i Mulian życzę zdrówka :)

Ja też się muszę codziennie kuć, tyle tylko że strzykawki są na rozszerzenie krwi :) a mój brzuch przez to wygląda jak bym była ofiarą przemocy domowej, całyyy w siniakach :P

Sonia witaj :)

Miłego dnia :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040677 przez Megi
Mulian czyli wyniki lepiej :) Jak ja Cię rozumiem- migrena, przeziębienie. Oby u Ciebie nic się nie rozwinęło
Herbatę to piję z torebki słabą- z jednej robię 3-4 :) Trochę, jak siuśki ;) Kawy nie pije, więc nie jest źle :)

Kejt to jakieś leki przyjmujesz?

Dziewczynki, a już myślałyście o imieniu. Podzielcie się swoimi pomysłami
My dla chłopca chcieliśmy na początku Jaś, ale ponieważ wyczytałam, że teraz to najpopularniejsze imię i jest ich wielu to opcja poszukiwania trwa.
Moja córka wymyśliła i opowiada, że będzie miała brata Julka, bo Ona jest Julia :) Mężowi też się podoba, a ja nie jestem przekonana :S Hmmm.... ostatnio spodobało mi się imię Natan, ale rodzina stanowczo mówi NIE :laugh:
Dla dziewczynki nie mamy, ale z córką mieliśmy dla dziewczynki, a dla chłopca nie mieliśmy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040678 przez Kejt
Megi ja biorę zastrzyki clexane i acard na rozszerzenie krwi, tak żeby polepszyć przepływy między mną a dzieckiem, noi jest to jedyny sposób żeby zmniejszyć ryzyko zespołu hellp który miałam w poprzedniej ciąży,a który może i teraz się niestety pojawić ;)

U mnie w razie jakby chłopiec to Dawid.
A dla dziewczynki nie mamy. Jakoś nie zachwyca nas żadne :P ale jak trzeba będzie juz wybrać to będziemy wybierać między Nikola, Izabela albo Michalina ;)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040680 przez Sander
I tu muszę napisać chodźmy 1 zdanie! Resztę nadrobie później, ale już chyba z lapka. Ostrzegam ze Izabele mają rogaty charakter!!! I naprawdę się to sprawdza, ale przynajmniej w życiu nie zginą. No imię nie jest mocno popularne :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040681 przez Agutka
Hej U mnie wczoraj pracowity dzień mylam okna parter zrobiony 12 okien a jeszcze piętro zostało. U nas jeśli się potwierdzi będzie Zoska już Kuba miał być Zosia ale po drodze coś wyrosło . Dziewczyny czujecie już ruchy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040683 przez Kejt
Ja juz czuje regularnie kilka razy dziennie :) tak jakby mi coś pływało i łaskotało jak motylek na razie :woohoo:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040684 przez masuska
Hey, ja dziś rano byłam w laboratorium na morfologii. A jaka głodna przez to że na czczo:P

Agutka ja też już czuję ruchy, ale nie co dziennie
Sander zgadzam się, znam 2 i to charakterne dziewczyny.
Megi u mnie Adrianna albo Aleksander, raczej się nie zmieni.
Witaj Sonia, napisz coś o sobie, ile masz lat i czy to Twoja pierwsza ciąża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040685 przez Mulian
Ja czułam tylko raz i teraz mam manię "wczuwania" się w brzuch żeby znów to poczuć :woohoo: .
U mnie jeśli będzie chłopiec to Kajetan, zawsze mi się podobało to imię, no chyba , że M coś wymyśli i mnie przekona.
Jeśli chodzi o dziewczynkę to nie wiem jeszcze do końca. Podoba mi się Patrycja i Maja, choć Maja jest teraz bardzo popularne, a wolałabym coś mniej spotykanego. Podoba mi się też Hania (niestety równie popularne), Oliwia i Liliana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040686 przez sonia3
Hej dziewczyny, dzięki za miłe przyjęcie. To moja 3 ciąża, mam córeczkę, w zeszłym roku straciłam maleństwo w 21 tyg, czyli podobnie do Kejt (leki mam też te same, wiem co czujesz) . Teraz mam nadzieje będzie dobrze. Od jakiegoś czasu podglądam forum i zazdroszczę Wam dziewczyny siły. Prawie od początku leżę bo robi mi się słabo. A no i tym razem dziewczynka na 70 % a powinnam powitać maleństwo ok 24 lutego. Pozdrawiam miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040687 przez sonia3
a... no i wiek 39 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040688 przez Mena
hello :)
Mulian dobrze że idzie w dobrą stronę, trzymam kciuki :)
Kejt hah przypomniało mi się apropo wyglądu jak ofiara przemocy rodzinnej to kiedyś nauczycielka w liceum patrząc na moje ręce (akurat w tym czasie od zastrzyków robiły mi się straszne siniaki a że to było lato to miałam bluzkę na ramiączkach i ona nie wiedziała o tym, że ja mam cukrzycę) zapytała czy ja aby nie mam żadnych problemów w domu haha :woohoo: . A mi się podoba z Twoich typów Michalinka :)
Megi u nas dla chłopca było wybrane które mi i P. się podoba -Tymon- , a dla dziewczynki mi bardzo podoba się od długiego czasu -Kornelka- tylko jeszcze muszę P. do tego przekonać ale chyba coraz lepiej mi idzie :P . a co do zdania reszty rodziny, szczerze, mało mnie to interesuje, mnie nikt nie pyta o zdanie jak ma swoje dziecko nazywać i ja też nie zamierzam, wkońcu to moje i P. dziecko i nam ma się podobać a nie np, jakiejś babci :P , wiem okropna jestem :evil: . A Julek bardzo ładne imię, Natan też swego czasu siedział mi w głowie :silly:
Agutka ja czuję ale raczej nie regularnie :huh:
Mulian Kajetan bardzo ładnie, mojemu P. Maja się podoba i Julka ale już mu wypersfadowałam pomysł nazwania córki Julka bo u nas na ulicy w co 2 domu prawie dziewczynka nazywa się Julka :P
Sonia witaj :)
Chyba w mojej ciąży zaczyna się również miesiąc miodowy :silly: gdyby nie masakryczna zgaga wieczorami :woohoo: mogę normalnie zionąć ogniem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040689 przez Megi
Mena reszta rodziny to chodziło mi o męża i córkę :) Mnie też mało interesuje zdanie dziadków itp.
My daliśmy Julia bo nam się podobało. Czytaliśmy wszystkie imiona i każde z nas na swojej liście pisało, które chce. Tylko to imię widniało na obu listach ;)
Później okazało się, że jest to najpopularniejsze imię w Polsce w tych latach. Na szczęście w grupie w przedszkolu jest tylko moja Julka :)

Mulian mi też się podobało imię Kajetan, ale po akcji głośnej w TV z tym psych.... przeszło mi

Agutka ja czułam dopiero z cztery razy, bardziej takie plumkanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040690 przez Mena
Megi Aaa myślałam ze chodzi Ci o resztę rodziny typu ciocie, babcie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040691 przez masuska
Mnie się zawsze podobały imiona Ludmiła i Tymoteusz, ale mój Mąż nie dał się przekonać. Aleksander to imię bohatera mojej ulubionej książki, a Adrianna, mam znajomą pisarkę, strasznie fajna dziewczyna. Poza tym nie jest to zbyt popularne imię. Miała być Anastazja, ale kojarzy mi się z Greyem. Syn by chciał Gaję :)

Mena, mnie też coś wieczorami łapie, ale ani to zgaga, ani mdłości, brak apetytu raczej, chociaż lekkie pieczenie też jest.

Na mojej ulicy jest szał na Marysie :) Też mi się podobało to imię, Liliana też cudne, ale dla mnie za dużo dookoła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl