BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040840 przez masuska
Mena u mnie po odstawieniu smoka było to samo. Zasypiam ze mną i trzeba było go do łóżeczka odnosić, a tak to zasypiam sam. Z większym lozkiem to miał cos koło 2 lat, sam sobie pościel wybrał i od pierwszej nocy w nim spal:)

Olcia, polecę Ci ustawić przypomnienie w telefonie co 2h i jak zadzwoni to zjedz mala porcje. Ja zaczynam dzień kanapka plus pomidor albo ogorek, za 2 godziny druga, albo jogurt i owoc, albo jajecznica, dalej to jakaś sałatka itd. Obiad to juz ledwo wcisnę i problemu podjadania nie mam. Często a male porcje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040844 przez Kejt
masuska daj znać jak te ubranka z lidLa czy to się opłaca brać :)

Dodi wypoczywaj B) super macie pogodę :)

Ja wczoraj byłam 6 godzin na zakupach z moją mamą i teściową w poszukiwaniu sukienek na wesele.. Boże to był jakiś koszmar :lol: obie chciały pięknie wyglądać i jeszcze lepiej od siebie :lol: ja nadal ból pleców po tym czuje :P

Miłego dnia i zdrówka gdyby ktoś jeszcze chorował :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040846 przez honka_18
Kejt odważna jesteś :woohoo: ja nie odważyła bym się iść z mama i teściowa nawet do spożywczaka :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040847 przez masuska
No to byłam na zakupach w Lidlu, byłam później niż otwarcie i powiem ze tego wzoru co chciałam już nie było. Na pocieszenie wzięłam ten co miał drugie miejsce.

Kejt jestem zadowolona z jakości. Czuć ze to bawełna i nie jest ani gruba, ani cienka. Myślę że dzidziuś nie zmarznie:) Zdziwił mnie rozmiar, bo myślałam ze będzie 50, 56, 62 itd. A tu 50/56, ale dobrze bo bym się wahała miedzy tymi rozmiarami. Pajace były na sztuki za 24,99 wiec zrezygnowałam. Ale jakie sweterki cudne. Jak bym wiedziała jaka płeć to bym wzięła.

Dziewczyny w Rossmannie jest promocja na Lovele, proszek 15zl a płyn do prania 18zl za 1,5l.

Dokupiłam szare mydło, dobry odplamiacz:), a na zdjęciu moje dzisiejsze zakupy i różowy kocyk, ktory dziś dostałam od koleżanek:)

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: Kejt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040848 przez Mulian
Masuska super zakupy, zapamiętam radę z szarym mydłem ;) Ja nadal jakoś nie mam przekonania do kupowania ciuszków na tym etapie, poza tym jeszcze nie znam płci. Z resztą u mnie w Lidlu to wszystko tak szybko wymiata, że musiałabym chyba czatować na otwarcie i przepychać się łokciami z emerytami :evil:
Kejt zakupy z mamą i teściową RAZEM???!!!! łolaboga ;), u mnie by to nie przeszło, mają zbyt różne charaktery a do tego ja bym chyba w końcu zaczęła pokrzykiwać. Niby jestem cierpliwą osobą, ale są sytuacje, że nie potrafię zachować twarzy dyplomaty :silly: . A przynajmniej słuchają Twoich rad?

Udanego weekendu kobietki, zapowiada nam się wspaniała pogoda :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040849 przez honka_18
Masuska super zakupy :woohoo: ale ja chyba nie zdecydowała bym się na rozmiar 50/56 wzięła bym 56/62 :P ale bodziaki super :cheer:

Mulian moje mają niestety takie same charakterki :evil: każda chce lepiej wyglądać, uważa się za mądrzejszą, zwariować można, na szczęście jak na razie spotkały się 2 razy w życiu i nie zapowiada się żeby szybko się spotkały :P

Wyskoczyłam z chłopakami na zakupy, zlał nas deszcze, Artek krzyku narobił bo folie na wózek nałożyłam, a jak wróciliśmy do domu do zaczęło świecić słońce :woohoo: :evil: ale mamy pizze i lody więc przetrwamy :woohoo: A też już kupiłam płyn do płukania dla dzidziusia o był w promocji, a i tak chyba zacznę prać już pod koniec października, żeby znowuż mnie dzidziuś nie zaskoczył jak Artek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040850 przez masuska
Honka, następny rozmiar był 62/68 (innego nie dojrzałam) , ale ja chciałam takie maluszki, bo kopertowych nie mam, po Piotrze niewiele zostało.

A zakupów z teściową to ja sobie nawet wyobrazić nie chcę :P Na szczęście nie wykazuje ani potrzeby ani chęci na takowe :

Mulian u mnie w Lidlu tez szybko znikają, tak ponoć w małych miasteczkach się dzieje. Ja jak czegoś nie dostane na czym mi bardzo zależy, to dzwonie do koleżanki w Olsztynie i tam mi kupuje bez problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040851 przez honka_18
Masuska ja to mam zakodowane, że rozmiar 48 i 50 to dla wcześniaczków, Artuś w takich śmigał :whistle:

A mi jak zwykle się nudzi :whistle: Artek śpi, Adam odpoczywa przed bajkami- pewnie też zaśnie, M w pracy a ja już wszystko posprzątałam, pranie ogarnęłam, tylko prasowanie zostało ale dzisiaj mi plecki na nie nie pozwalają ... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040858 przez Kejt
Nie wiem jak w Wawie ale w moim rodzinnym mieście tak samo juz pod lidlem przed otwarciem stoją jak coś ma być w promocji :lol:

U mnie mama i teściowa mają różne charaktery ale gust podobny, nawet sobie torebki takie same kupiły i buty haha :lol: ale polubiły się,mimo że się widziały tylko parę razy bo mają daleko do siebie :) Ja teściową lubię ale już czuję że jak będzie dziecko bedzie rad swoich za dużo udzielać więc chyba przestaniemy się lubić :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040859 przez honka_18
Kejt może nie będzie tak źle . Moja mnie na początku krytykował, bo od smoczka za szybko odzyczailam , bo od początku chłopcy spali sami w łóżeczku w swoim pokoju, bo z butelek tylko do roczku pili i wiele innych. Teraz uważa że moje metody wychowawcze są dobre bo chłopcy są bardzo samodzielni i juz się nie wtrąca, a czasami pyta o radę :woohoo: ( jak nie radzi sobie z wnukami w pl) mama o dziwo tez nas w tym roku pochwaliła za ułożone dzieci :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040862 przez Inezka
Dziewczyny, ja zapomniałam o tych ubraniach dla maluszków. Tak jak i u Was, u mnie też przed otwarciem dużo ludzi i wyścig. Dziwne to jakieś :silly: zresztą w czw. kupowałam kurtkę softshell dla młodego i ledwo wzielam z kosza to co chciałam ;) nie mieliśmy jeszcze takiej kurtki z lidla, mam nadzieję, że się sprawdzi.

PS. Od 29.08. do 04.09. w biedr. Lovela proszek 1,8kg(do kolorów) i mleczko do prania 1,5L(do białego) będą po 12,99zł. To jeszcze ciut taniej niż w Rossmanie ;)

Jak będzie coś wartego uwagi dla maluchów to piszcie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040863 przez honka_18
Inezka kurtki z lidla są super , Adam ma narciarska, już przechodził 2 zimy a ona nadal wygląda jak nowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040864 przez masuska
O Inezka, dzięki za info. Wyczulam chyba bo w rossmannie wzięłam tylko mleczko do kolorow to w biedrze wezmę jeszcze biale. Ja piorę tylko w płynach lub kapsułkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040867 przez olcia1989a
Witam w ten upalny wieczor :)
Swietne te ubranka z lidla bardzo mi sie podobaja :)
My bylismy z synkiem popoludniu nad jeziorem i ja padam na twarz,jestem taka zmeczona ze masakra,chyba pierwszy raz w ciazy upal dam mi sie we znaki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040868 przez honka_18
A u nas jest burza :whistle: jeszcze w Uk takiej nie widziałam błyska się co chwila, grzmi, że chłopcy się boją i leje deszcz że nic przez niego nie widać :whistle: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl