BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1040794 przez masuska
Hey. Mnie sąsiadka wczoraj powiedziała fajne imię Zoja, ale znów za krótkie do mojego nazwiska, Gaja jest cudne:)
Za tydzień do lekarza.

Piękna pogoda, wczoraj synek szalał z kolegami na ulicy, a ja za nim:) w południe kupiliśmy resztę rzeczy do przedszkola i już młody jest gotowy. Ale zapowiedział ze nie chce do przedszkola. Ja natomiast nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040795 przez dodi

Dziewczyny pozdrowionka z Międzyzdroi
jest piękna słoneczna pogoda upalnie i nawet woda jest ciepła
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040796 przez honka_18
Masuska u nas jest na odwrót ja z chęcią bym Adama zostawiła w domu, a On już doczekać się nie może :woohoo: tylko ciekawe ak zareaguje jak zobaczy, że do innej grupy w tym roku będzie chodził :whistle:

To w Pl jakieś wyprawki do przedszkola się kupuje ???

Eh z tymi imionami, ja na razie się powstrzymam z imieniem dla dziewczynki do kolejnego USG, bo i tak chyba nic mądrego nie wymyśle tak w pamięć mi zapadła Izabelle Zosi :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040797 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040798 przez Agutka
Hej nam też już książki przyszły jestem przerażona czego wymagają od. 6 płatków najlepiej żeby już czytały, pisały i znały tabliczkę mnożenia. Mój też nie chce isc,A ja już o tym marzę. Ja dziś planuje cd robienia przetworów
Pomidory i buraczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040799 przez honka_18
Dodi udanego urlopu :cheer: wypoczywaj ile wlezie :woohoo:

Agutka mój Adam od września 2017 pójdzie do szkoły ( będzie wtedy miał 4,5 roku) i będzie się uczył czytać, pisać, tabliczki mnożenia i wielu innych :whistle: w Uk 6 latki już mają to wszystko opanowane do perfekcji ;) ale u nas jest inny system dzieci uczą się przez zabawę, a liczyć uczą się na cukierkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040800 przez Sander
Dziendobry!! Dodi ale Ci zazdroszczę!!! :-)
A ja dziś zdycham, nie wiem czy to jelitowka czy ciąża. Zaczęłam wymiotowac, czuje się kiepsko, od rana głowa boli. Zostałam z Isia w domu, dostała trochę kataru, biedulka nudzi się jak mops... Taka ładna pogoda a ja leże, w domu bałagan :-(
Mam nadzieje że się ogarnę. No to się wyzalilam, zaraz lżej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040801 przez ika77
U mnie są już Nikola, Maja a teraz będzie Lena, zastanawiałam się nad Polą ale bardziej Lena do mnie przemawia.
Ja raczej nie tęsknie za rokiem szkolnym bo obowiązki z tym związane mnie przerażają z racji ze nie mam na nic siły i nic mi się nie chce :-(, Wy też tak macie?
W załączeniu mój brzucho ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040802 przez ika77
U mnie są już Nikola, Maja a teraz będzie Lena, zastanawiałam się nad Polą ale bardziej Lena do mnie przemawia.
Ja raczej nie tęsknie za rokiem szkolnym bo obowiązki z tym związane mnie przerażają z racji ze nie mam na nic siły i nic mi się nie chce :-(, Wy też tak macie?
W załączeniu mój brzucho ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040803 przez masuska
Honka, ja musialam kupić paste, szczoteczkę, strój do ćwiczeń i raz w miesiącu przynoszę do przedszkola ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne.

Dodi piekna pogoda Ci się trafiła.

Sander zdrówka.

Agutka, a 5latkow nie uczą jeszcze literek? Właśnie zastawiałam się kiedy zaczynają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040805 przez honka_18
Sander bidulko współczuję :( zdrówka życzę

Ika w poprzedniej ciąży chciałam dać dziecku na imię Lena, ale jest Artur :whistle:
Brzuch już fajny taki ciążówkowy, ale mój chyba i tak jest większy :P

Masuska a to ja Adamowi daje tylko 2 śniadanie,( jak się uczył sikać na nocniczek to dawałam ciuchy na zmianę), a chusteczkę zawsze wkładam jemu do kieszeni ale i tak przedszkolanki używają przedszkolnych,
Adam już od września będzie się uczył literak ,a w listopadzie będzie musiał umieć się podpisać

Eh obiecałam znajomej że dzisiaj do niej zajdę na kawę, żeby chłopcy się pobawili, a tak mi się nie chce :whistle: ona jeszcze nie wie o mojej ciąży więc się nasłucham rad od "mądrej" mamuśki co sobie nie radzi z 8 letnią córką i 3 letnim synem :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040807 przez Inezka
Hej!
Sander, zdrowiej. Trzymaj się!

Szkoda, że wakacje już prawie za nami. Mój syn to spał codziennie do ok. 9, a teraz do szkoły to nie wiem jak będzie wstawał o 7 :blink:
U nas w przedszkolu uczyli liter itp., mieliśmy taki zestaw 4 książek i wszystko z nich przerobili. Ale to było dość łagodne wprowadzenie do nauki, dużo zabawy i spędzanie czas na placu zabaw przy przedszkolu.

Honka, trochę to przerażające, że dziecko 4,5letnie idzie do szkoły. To już brzmi tak poważnie...no ale w Anglii jest innym system edukacji i widać mają to dobrze przygotowane. W PL kazali jednemu rocznikowi 6latków iść do 1klasy, a za chwilę znowu zmiana do starych zasad, bez sensu...Różnice w podejściu do prowadzenia ciąży też są, z tego co pisałaś.

Agutka, Twój synek szedł jako 6latek do 1klasy?teraz idzie do drugiej?

Ika, brzuszek już fajny :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040808 przez Inezka
Dodi, ale cudnie nad morzem :lol:
Dzieci na pewno zadowolone.

Mój bąbel odpoczywa nad morzem w Pogorzelicy. Fajnie, że taka pogoda się zrobiła.

Pozdrowienia z też słonecznego Śląska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040810 przez Mena
Dzień dobry :)
ika ja na początku przez miesiąc jak I nie dłużej żyłam tylko na kanapkach z masłem I ogórkiem w na obiad non stóp ziemniaki że zsiadlym mlekiem. A brzusio już widać że taki ciążowy :silly:
honka 4.5 latek do szkoły o my good :woohoo: . A jak tam idzie odpieluchowywanie? Bo pamiętam że zaczynalas :)
dodi miłego wypoczynku :)
Justyna Miłosz I Gniewko ciekawe połączenie :lol:
Sander zdrówka :)
Moje dziecko od 15 min stoi na podwyższeniu I krzyczy, piszczy, macha rękami co róż się śmieje. Ja nie wiem jakby prezydent przemawiał do swojego ludu (akurat ludem teraz jestem ja I kot :laugh: ) już mnie głowa od tego boli :evil:
No I więcej nie pamiętam co mialam napisać I mam nadzieję że w tym co napisałam chyba nic nie pomieszalam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040812 przez Megi
To ja też się witam w ten słoneczny dzień :)
Mena uśmiałam się- dawaj zdjęcie :)

IKA brzusio już całkiem, całkiem :silly:

Zdrówka mamą kichającym! Ja już zdrowa, jak ryba, więc domowe sposoby działają :)
Jutro jedziemy na cały dzień nad morze :) Więc prześle później zdjęcie, jakieś rodzinne B)

Moje dziecko na koniec września kończy właśnie 5lat, z powodu zmiany znowu systemy nie idzie do 0-ki, tylko dalej przedszkole. Mimo wszystko Panie zaczynają naukę liter. Liczenie na cukierkach przerabiali już w zeszłym roku, głownie mieli "matematykę". Literki to tylko swoje imię muszą umieć napisać, ale to z pamięci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl