BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043041 przez Kejt
Mnie często bolą plecy, np jak się długo nastoje przy prasowaniu albo jak gdzieś się nachodzę.. Dziś trochę się nasprzątałam to już czuję plecy i dół brzucha... Ale teraz grzecznie leżę i czekam na jutrzejszą wizytę u lekarza :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043044 przez Joanna90
Mnie bolą plecy jak siedzę, muszę wstać, przejść się bo inaczej nie wysiedzę... A boli na wysokości środka pleców po prawej stronie, ogólnie mam krzywy kręgosłup i napewno to ma jakiś związek. Wcześniej bolały mnie też po nocy, w ciąży spie na boku bo na plecach budzę się co chwilę ze ścierpniętą ręką, ale odkąd śpię z poduszką ciążową, po nocy mnie nie bolą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043045 przez Joanna90
Dzięki Kejt i Honka, wczoraj już grzecznie leżałam cały czas, dziś też będę odpoczywać i poobserwuje czy dalej tak się dzieje, mam nadzieję, że to nic złego. Kejt mi momentami twardnieje cały brzuch, tyle że to nic nie boli, a momentami rozpycha cały brzuch tak, jakby ktoś wpompował mi tam powietrze do granic możliwości...
Kejt powodzenia na wizycie i daj znać co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043048 przez mavi31
Joanna czytam i jak bym swoje myśli czytała wczoraj miałam dokładnie to samo jak by mi ktoś brzuch napompowal od samej góry do samego dołu
Dziś już lepiej ;)
Ale nie byłam wczoraj ani zmęczona ani przepracowana
Trzymam kciuki za wizyty ja już nogami przebieram żeby już środa hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043049 przez Mulian
Ojej cały mój post pisany z telefonu zginął.
ufff, jeszcze raz....
Ja dotychczas takiego twardnienia brzucha nie miałam.

W sobotę miałam dużo energii a dziś sił brak, depresyjna pogoda i nawet jakoś tak mi niedobrze i duszno.

Czekam na wieści Kejt.

Nie widziałam u Anny Dziedzic specjalnego treningu na bolące plecy, nie wiem może jest, ale spróbuj po prostu jakiegokolwiek treningu dla kobiet w ciąży. Podobno aktywność fizyczna w ciąży zmniejsza takie dolegliwości.
Co do wózka ja na razie nie kupuję, musiałabym go chyba trzymać na środku pokoju :woohoo: , ale przeglądam i oglądam i coś tam mam wybrane. Gorzej z fotelikiem samochodowym, tyle tego jest. Chciałoby się najbezpieczniejszy ale te ceny!! Na ten moment wybrałam sobie MaxiCosi Cabriofix, który ma też pasować do wybranego przeze mnie wózka, ale podobno jeszcze trzeba sprawdzić czy do kanapy w samochodzie dobrze pasuje. Macie jakieś swoje typy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043050 przez Agutka
Cześć Mamuśki trochę mnie nie było a zaległości w czytaniu ho ho niewiem kiedy nadrobie tyle naskrobalyscie . U nas wszystko ok mała kopie juz mąż czuje nawet jej kopniaczek i fajnie widać po brzuszku jak zmienia kształty . Dziś postaram się nadrobić zaległości i wslizgnac się w rozmowę z Wami . Miłego dnia dziewczyny .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043051 przez masuska
Heyka :)

A ja dziś malo nie zemdlałam. Mroczki przed oczami, szumieć mi w uszach zaczęło, doczłapałam się do sypialni, męża obudziłam, okno otworzyłam i przeszło. Już odlatywałam ale świeże powietrze dobrze mi zrobiło.... Ciśnienie miałam 115/75 a puls 81. Popołudniu zadzwonię do gina, niech myśli co tam się stało. Aleks kopie wiec jemu dobrze :)

Honka trzymam kciuki.

Kto ma jeszcze dziś polowkowe?

Zaprowadziłam syna do przedszkola i poleciałam na zakupy. Zobaczcie co wyłowiłam :) mały będzie miał takie same buty jak tata. Jeszcze Piotrowi Timberlandow brakuje :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043052 przez Mulian
Masuska super, gdzie Ty takie rzeczy wynajdujesz?
Widzisz to może przez tą pogodę bo ja ciągle też się czuję osłabiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043053 przez masuska
Mulian mam takie swoje 2 szmateksy. Wieki nie chodziłam do takic sklepów,ale teraz się nawróciłam :) cuda można znaleźć.

Pytałaś o fotelik, dla Piotra miałam ten MaxiCosi, teraz mam jakiś inny, co byl w komplecie z wózkiem i powiem ze zastanawiam się nad zakupem tego pierwszego, bo różnica jak dla mnie jest ogromna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043054 przez masuska
Przepraszam ze tak Was męczę, ale nie mogę jaki mi się zakup ekstra trafił :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043057 przez princess
Sonia nie bój się, nic się nie stanie. Weź wieczorem normalnie kolejną dawkę. Ja od początku ciąży nie brałam Luteiny mimo zaleceń lekarza i jakoś dalej się toczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043058 przez Megi
Kochane Witam :kiss: :kiss: :kiss:
Czytam,ale zaniedbuje pisanie, bo tak, jak mówiłam remont się zaczął. Do tego praca, przedszkole, zajęcia z córką- zanim się obejrzę wieczór :huh:

Masuska piękne!!!!!!!!!!!!Naprawdę Ci się zakup udał!

3mam kciuki za wizyty u lekarzy! Ja mam dopiero za tydzień :( Ale może w szale remontu to dobrze ;) Kopniaki dostaje często, więc z dzidzią OK.
Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043060 przez Kejt
Masuska buty i sweter cudny :woohoo: :woohoo: nawet w sieciowkach takich ładnych nie widziałam :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043061 przez honka_18
Plecy mnie też bolą niesamowicie ale ja mam obustronne zwyrodnienie odcinka krzyżowego :whistle:

Mulian ja mam Graco po chłopcach od 0 do 13 kg ( używałam przez 1 4 mż chłopców, i britax od 0 do 18 kg ( na razie Artek w nim jeździ)

Masuska ja w takich przypadkach zjadam czekoladę i przechodzi
Z kciuki dziękuję, jeszcze ich nie puszczaj do 14:30 jest nadzieja ;)
Buty rewelacyjne moi też takie mieli w zeszłym roku
Oooooooo nawet sznurówki takie same :woohoo: pewnie tatuś się ucieszy

Kejt bo takie perełki to w używańcach się trafiają , też lubię od czasu do czasu zajrzeć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043063 przez mavi31
Śliczne zakupy ja nigdy nic nie mogę wyczic hihi
Dzień okropny spać się chce :(
Ogólnie mam dziś ciezki dzień jakies przygnębienie hmmm...

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl