BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1043148 przez zubi
honka moja znajoma oznajmiając o czwartej ciąży stwierdziła " poszliśmy za ciosem" 6 lat razem i czwórka dzieciaczków( dwie dziewczynki i dwóch chłopców)-szczerze podziwiam. My też myślimy docelowo o trójce :). Ale na razie niech będzie szczęśliwa i zdrowa dwójka.

Sander czekamy jutro na info z wizyty.

Ogólnie mamy to nie wiele przybieramy na wadze,gdzie pewnie z 1,5-2 kg przybyło nam w biuście :) ku radości naszych panów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043150 przez Kejt
O tak Zubi mój najbardziej się z piersi cieszy chyba z tej całej ciąży haha :laugh:

U mnie też 4 kilo na przód. A wesele juz za 2 tygodnie :woohoo: w czwartek idę na przymiarke sukni mam nadzieję że wejdę w nią :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043156 przez honka_18
Mulian domowe sposoby na mnie nie działają, przez tydzień się nimi katowałam i się tylko pogorszyło :angry:

Sonia stąd ten pośpiech w tworzeniu rodzinki :P im mniejsza różnica wieku tym lepiej dla dzieciaczków ;)
Wiem co czujesz z Artkiem zaczęłam przybierać na wadze po chyba 28 tc w 32 urodziłam ak szłam do porodu to miałam tylko 2 kg na +, Artuś urodziła się duży i silny jak na ten tydzień ciąży. Lekarz wtedy mi mówił, że ja nie muszę przybierać na wadze, ważne jest żeby dziecko przybierało, Więc głowa do góry córcia jest duża ;)

Sander nie no ja na płeć nie narzekam :P nawet już mam wizję pokoiku. Firanki mam po chłopcach w Kubusia Puchatka ( Adam mówi że są dzidziusiowe bo duzi chłopcy mają koparki na firankach ) na ścianie przykleję naklejki z postaciami z bajki i szukam pościeli z Kubusiem. Będzie Kubusiowe królestwo na całego :laugh:

Pocieszyłaś mnie z tymi lekami, lecę zrobić se herbatkę może będę mogła jakiś dźwięk z siebie wydobyć.
Trzymam kciuki za dobre wyniki, oby to rozeszło się po kościach

Zubi my zostaniemy przy trójeczce, na czwarte dzieciątko nie mamy miejsca :P mamy tylko 3 sypialnie z tego Kubusiowy pokoik bardzo malutki jest. Uważam że niektórzy ludzie są stworzeni dla dzieci :P z czwórką też bym sobie poradziła, ale dom pewnie by pękł w szwach

Kejt mi się zamek nie dopinał w sukni ślubnej, musiałam mieć cały czas bolerko założone :P

Wiecie co w czerwcu biorę ślub (kościelny) :woohoo: planuję razem ze chrzcinami Kuby, ciekawe czy ksiądz na to pójdzie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043158 przez Megi
ZUBI u mnie cycki to też największa radocha dla męża ;) Dla mnie też, bo są teraz piękne, szkoda, ze to chwilowe :P

Sonia a Ty miałaś wagę w normie, czy masz niedowagę i dalej nie tyjesz?

Honka ślub kościelny to był dla mnie przepiękny i taki ważny dzień...taka magia- świetne postanowienie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043159 przez Kejt
Honka ale w PL chcecie tak zrobić? Teraz się zgadzają księża na takie numery :) fajna imprezka się szykuje :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043161 przez honka_18
W Uk :P i imprezki nie będzie :P zaprosimy tylko chrzestnych- świadków i rodziców z tego moi na pewno nie przyjadą :whistle: tak więc planuje obiad, przekąski kawa ciasto i pa :P Na cywilnym sobie potańczyli to teraz nie muszą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043164 przez Joanna90
Cześć dziewczyny, ale okropna pogoda dzisiaj, już kompletnie nie mam na nic siły :) byłam dzisiaj na badaniach bo jutro wizyta u nowego lekarza, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A w piątek USG połówkowe, już się doczekać nie mogę :)

Co do wagi, u mnie 3 kg na plusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043166 przez mavi31
Zacznę od przeziębienia mnie tak brało i domowe sposoby plus plenaren do ssania pomogło grypowita na zmianę z plenaren do picia i nie zapeszajac przeszło
Sny msm tak realistyczne że czasem jak sie budzę to zlana potami
Ja tez mam jutro usg Sander :)
O i już nie pamiętam co jeszcze czytałam hihi
A waga aż się boję przyznać ile ważę przy takich kruszynkach :) ale od kiedy nie wymiotuje mam 2 do przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043175 przez princess
Mavi witaj w klubie... Dawaj, wygadaj się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043178 przez mavi31
Chociaż tyle że nie jestem sama hihi w pierwszej ciąży zaczynałam z waga 58 a skończyłam się ważyć trzy tygodnie przed porodem na wyniku 85-86
Teraz zaczęłam z waga 68:( bo właśnie zaczęłam dietę i zastanawiałam się co się dzieje ze Kopenhaska dieta a ja kawy pić nie mogę jak nigdy :(
No to okazało się że dzidziuś
W tej chwili ważę 70kg mam nadzieję że max 8 jeszcze dojdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043179 przez ika77
Mavi nie jestes sama, ja podobnie. Pierwsza ciaze zaczynałam 53 zakończyłam 76, druga 58 a zakończyłam na 82 a trzecia od 68

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043180 przez mavi31
Fajnie słyszeć że jestem normalna hihi
Mam znajomego które bardzo się pilnują i np piją tylko soki i jedzą jeden posiłek chodzą do dietetyczki trzymają dietę itp.
Ja poprostu jem rozsądnie a że czasem zjem coś nie zdrowego lub słodkiego to chyba nie grzech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043182 przez masuska
Ooo Honka faktycznie Kubusiowe królestwo:) Świetny pomysł:) A paracetamol możesz śmiało, sam gin mi powiedział, jak skarżyłam się na przeziębienie, "Bierz paracetamol", oczywiście najmniejsza dopuszczalna dawka. W moim zapyziałym miasteczkum robią takie śluby z chrzcinami, ale zależy na kogo się trafi.

Też mam wizję pokoju. Car Aleksander z Syberyjskich lasów :) Zamówiłam już materiał na kołderkę do wózka i łóżeczka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
,zostało jeszcze Minky
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
,dywaniku jeszcze sobie nie upatrzyłam, ale szukam. Idealny kolor jest w Ikei ale za duży ma wymiar.
Myślę o ścianie przy łóżeczku, czy zostawić szarą, czy zrobić turkusową, ale czy nie będzie za wściekle dla małego, bo to ta środkowa farba
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
. Jak już wybiorę ten kolor to dokupię naklejki na ścianę, bo albo turkusowe na szarej ścianie, albo szare na turkusowej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Taki jest plan a co z tego będzie, się okaże.

No a ja mam +5 kg, z Pitem przytyłam prawie 30kg, a młody malutki bo 3100, urodzony w 41tc. A z wagą to podobnie :)

Mulian co Ty robiłaś z Kaczyńskim w tym samochodzie? :silly:

Oj Sander coś mi się kiedyś obiło o tym spienieniu, że to nie dobrze.

Zubi mój to z tym biustem to nie pocieszony, ja mam jakąś blokadę i nie mogę, a ten jak wygłodniały pies...

Kejt zmieścisz się, dasz zdjęcia w sukni?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043186 przez honka_18
Masuska ja bym na turkus pomalowala, uwielbiam tan kolor, z szarymi naklejkami będzie Oki

Mój biustu tez nie może dotykać bi ciąża zagrożona :whistle: ale pogapic może :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043197 przez Inezka
Cześć wszystkim!
Dziś miałam taką standardową wizytę u lekarza. Malutka w porządku, serduszko pięknie bije i przez chwilę ją widziałam :cheer: u mnie też oki, szyjka zamknięta. Mam sobie kupić na poprawienie flory bakteryjnej jakieś pałeczki kwasu mlekowego. A i hemoglobina w normie niecałe 13.
Waga u mnie to +3kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl