BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057853 przez honka_18
Megi mojego siostrzeńca tak cofało, teraz ma 9 miesięcy i ciągle ze smokiem w buzi pełza ;)

Olcia nie martw się na zapas, jak będziesz musiała to sobie poradzisz ;) ja daje rade z moja trójką 24h na dobę + Oskar 9.5h

Kubuś ma straszny kaszel :( biedny spać nie może a lekarz mówi ze sami ma przejść :angry: na szczęście osluchowo czysty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057854 przez honka_18
Justyna ja czasami Kubusia zamotam, mam chustę elastyczną wiec łatwiej :P ale bardzo ułatwia życie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057862 przez zubi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Joanna ty chyba pisałaś że wychowywaliście bez smoczka, jak sobie poradziłaś z odruchem ssania u dziecka? Czy to z czasem mija?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057865 przez Joanna90
Zubi chętnie bym pomogła ale to nie ja wychowywałam bez smoczka, to nasze pierwsze dziecko i doi smoka ciągle... Mój brat nie chciał smoka bo pluł nim na pół pokoju, ale wzamian za to doił kciuka i to było gorsze bo jeszcze w 1 klasie podstawówki zasypiał po kryjomu z palcem i ciezko go było oduczyć... A moj ciągnie smoka ale mu ciągle wypada i niekiedy trzeba się napracować żeby go złapał a jest pojedzony i kwęka bo woli moja piers mietosić jako smoczek ale mu na to nie pozwalam...

Co do nastroju to u mnie podobnie, nie mam na kim się wyladowac więc obrywa sie mężowi jak wraca z pracy, że nie pomaga tyle ile bym chciała itp... A on się wkurza że go nie doceniam, że się stara a ja tego nie widzę i tak błędne koło się robi ehh... Mogłoby się to już ułożyć jakoś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057868 przez Mulian
Zubi u mnie teraz jest podobnie, tylko, że ja mam jedną pociechę. Natalia od wczoraj śpi tylko na rękach, nawet jak razem lezymy to jej nie wystarcza. Noc jakoś przetrwalam tylko dlatego bo przysypialam jak ona jadła. Ciągle się u niej coś zmienia, tydz temu spała ładnie na brzuszku więc moglam wierzyć jej tylek. Teraz absolutnie nie da rady. Do tego zanim zaśnie na rękach to też wydaje się, że wszystkie pozycje są złe. Już nie wiem jak mam ją trzymać. Jak przewijam to się prezy, wygina grymasi, walczymy za każdym razem. Staram się nie podnosić jej za nóżki, ale ona sama się ciągle dźwiga. Wydaje się, że brakuje jej ciasnego spowicia, wsadzilam ją w tulik. Wcześniej go nie akceptowala, zobaczymy teraz. trochę się wije, na razie nie płacze, ale to dopiero kilka minut....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057873 przez Mulian
No i trochę pospala.... Ale nie za długo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057879 przez Agutka
Hej .
Zubi doskonale Cie rozumie macierzyństwo z 2 myślałam że będzie ok niewiele może teraz jak mój starszak siedzi w domu bo ma angina to jest gorzej bo ciągle chce uwagi i zabawy kiedy już mała uda się odłożyć do wózka lub łóżeczka i on jej zaraz nie obudzi bo akurat gra w piłkę lub udaje rycerza . A tu pranie prasowanie gotowanie sprzatanie no i wypadało by coś zjeść a jeszcze nakarm syna . Z młodym było inaczej bo on na butli był prawie od początku muszę jakiś bujak zamówić bo oszaleje ona non stop chce na rękach a smoczek oczywiście podstawa czasem uda die że przez 5 min nie wypluje właśnie jem śniadanie a noga bujak wózek a jedynie co dziś zrobiłam to śniadanie młodemu i wymieniłem pranie które skończyło się robić o 8

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057881 przez zubi
Pocieszyłyście mnie trochę bo myślałam że tylko ja taka kiepska jestem i sobie nie daje rady:(

A na poprawę humoru obiecałam wstawić zdjęcia, o to efekty naszych sesji :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057895 przez Kejt
Zubi O boziu jakie słodkie zdjęcie maluchów :woohoo:

Też sobie ponarzekam :( i dołączam do mam wyżywających się na meżach... nie spodziewałam sie że pojawienie sie dziecka tak moze zmienić związek.. jak nie dojdzie w końcu do rozwodu to będzie cud :P

A co do rąk to u mnie przeciwnie, na rękach nie lubi być ani nie lubi się przytulać :( więc czasami wam zazdroszcze. Już się zaczęłam martwić a się okazało że dzieci z napięciami nie lubią być na rekach tzn czują dyskomfort , lubią pozycję na rękach ale tylko w pionie :dry:

Apropo bujaków chwila spokoju jest :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057896 przez Joanna90
Zubi super zdjęcia i jakie kochane maluszki :-)
Kejt śliczna Michalinka :-) u nas podobnie, jak si^ nke rozwiedziemy to przetrwamy w przyszłości już wszystko :evil: Żarty żartami ale naprawdę jest ciężko :-)
A co do bujaków też planujemy kupić ale nie wiem jaki, a jest ich milion rodzajów, któras z Was korzysta z jakiegoś konkretnego i jest z niego zadowolona, jak tak to z jakiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057897 przez zubi
Kejt Michalina to już taka duża dziewczynka :)

joanna my mamy z fishera i się sprawdza ( coś podobnego) www.google.pl/search?q=bujakfisher&espv=...imgrc=3uCCHVFjlMWYWM :

mieliśmy przy Natce bright star i sprzedałam bo się nie sprawdził
www.google.pl/search?q=bujak+bright+star...imgrc=dAFYtbtEDbibSM :
Podziękowania: Joanna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057899 przez honka_18
Zubi świetne zdjęcia, piękni i młodzi :cheer:

Kejt ale Michalinka juz duża :woohoo: śliczna

Dobre z tym rozwodem. My to przerabialusmy przy pierwszym i drugim dziecku teraz planujemy ślub ;) ale żeby nie było tak kolorowo to M się wczoraj obraził nie wiem czemu bo zasnęła i dzisiaj jeszcze nie zadzwonił :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057900 przez masuska
Cześć dziewczyny,
A ja czytam co naskrobałyście, ale nie mam czasu napisać.


O i właśnie Oli sie obudził.

Śliczne maluszki, piękna sesja Zubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057901 przez honka_18

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057905 przez Megi
Zubi zdjęcia przepiękne!cudo!

Kejt Twoja córka wygląda na taka już duża dziewczynkę, a tego nie lubienia noszenia-zazdroszcze :blush:

Honka śliczny Kubuś!

Dziewczyny i ja mam kryzys!Julek od trzech dni to tylko ręce i cyc!Na nic nie mam czasu,a jeszcze córka do ogarnięcia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl