BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057906 przez masuska
My mamy lezaczek.bujaczek z fisher, seria rainforest. Mało.go używam, bo nienaturalnie na nim leży, jak podrośnie będzie lepiej. Za to kozystamy chętnie z maty edukacyjnej Fisher price z pianinkiem :) myślałam że za mały na nią, ale świetnie się spisuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057910 przez Mulian
Zubi śliczne zdjęcia. A już maluszki przeslodkie. Cudne są takie sesje ale szczerze, nie wyobrażam sobie przeprowadzenia takiej sesji. Może coś z mężem w weekend sami wymyślimy.
Ja mam ten Bujak co kejt, myślę, że jest ok choć Natalka jeszcze za długo z niego nie korzysta. Właśnie dałam jej smoka żeby opóźnić karmienie i nawet zadziałało. Uspokoiła się, trzymam ją na rękach, ale jest mega spokojna i właśnie odwlekam tRoche karmienie. Chciałabym żeby w miarę możliwości jadła co 3 h, zdrowsze by to było dla jej pupy, która nie byłaby ciągle atakowana kupą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057911 przez Kejt
Potwierdzam tak jak u Zubi ten bujak bright star nam się też nie sprawdza.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057912 przez Agutka
Megi u nas to samo ręce cyc ręce cyc i tak w koło nawet teraz cyca więc ja piszę. Też chcę kupić bujak z Kubą miał z Fisher 3w1ale on nie buja sam a ja muszę kupić samoobsługowe co by mieć wolne ręce a małą buja lo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057915 przez honka_18
My też mamy z Fisher Artur mógł w nim leżeć cały dzień, Kubuś 0.5h poleży ale po ok 15 min muszę włączyć wibracje. Moja siostra używała go tylko raz bo stwierdziła że dziecko za bardzo w nim leży :whistle:

Dziewczyny myslalyscie juz o antykoncepcji ? Do wtorku musze się na coś zdecydować a nie mam pojęcia na co :blush: wiem tylko ze inplant odpada. Poradźcie coś proszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057918 przez Agutka
Honka ja nie chcę antykoncepcji bo tragicznie czuje się po niej a moje libido z nią sięga 0 więc po co się truc jak nawet bzykac się nie chce my raczej będziemy gumek w pierwszej fazie cyklu używać a w.w niepłodności poszalelismy ja swój cykl znam doskonale .
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057922 przez Megi
U nas też huśtawka bright star się nie sprawdza...

Honka ja chce spiralę,ale jeszcze odczekam

Agutka ja zganiam na skok rozwojowy ;)
Mój syn eureka-śpi od dwóch godzin na brzuszku i mogłam nadrobić wszystko! Pewnie noc będzie kiepska....
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057924 przez Kejt
Honka ja kiedyś używałam plastrów i chwalę sobie bo nie miałam żadnych skutków ubocznych. Minus że plaster jest spory na ciele noi się brudzi już po kilku dniach. Ja teraz niestety nie mam wiele do wyboru ze wzgledu na moją wątrobę :( muszę się na coś zdecydować ale tak się boję skutków ubocznych :dry:



Wiktoria 25 tc [*]
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057926 przez honka_18
Kejt właśnie też się tego boje wiec wole się poradzić ;) jak mi implant założyli to czułam się gorzej niż w ciąży do tego krwawilam codziennie :(

Megi chcesz z hormonami czy bez?

Agutka gumę teraz się trochę boje bo nasłuchalam się że pękają albo spadają :whistle: nam nic takiego się nie zdarzyło ale wtedy z wpady byśmy się cieszyli a teraz nie ma mowy o wpadce ;) a @ zawsze miałam nieregularny wiec trochę lipa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057929 przez Agutka
No ja miałam @ zawsze jak w zegarku dokładne czuje owulacje . Kurcze nam jakoś przez 13 lat się udawało mam nadzieję że teraz też będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057949 przez Agutka
A dziewczyny mamy pierwsza biżuterię
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057950 przez Mulian
Agutka super. Zośka ma taką czuprynę, moja to taki kurczak ledwie opierzony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057952 przez Inezka
Zubi ,bardzo ładnie wygladacie na tej sesji.

My mamy taki bujak z Fisher price, ale jeszcze nie wyciągnięty więc ciekawe jak mała zareaguje na niego.

Kejt, z Michasi to śliczna dziewczynka.

Agutka, z tą spinka Zosia wygląda uroczo.

Dziewczyny, moja mała ma trądzik niemowlęcy :unsure: przechodziła któraś ze swoim dzieciaczkiem to?? Czy macie coś sprawdzonego? Polećcie....Niby mi pediatra poleciła alantan maść, ale jakoś efektów nie widzę... może za szybko oczekuję polepszenia... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057953 przez zubi
inezka a jak długo mała ma? bou nas pojawił się i po około tygodniu zaczął znikać. Niczym nie smarowałam.
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057957 przez Agutka
My mieliśmy okropny rumien jak Zośka sid urodziła dr polecił cetaphil balsam do twarzy i ciała i po 2 dniach zeszło
Załączniki:
Podziękowania: Inezka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl