BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1058412 przez Mena
Agutka dziękuję w imieniu Kornelki :silly:

Dziewczyny wszystkie pierzecie dzieciaczkom ubranka w proszku dziecięcym? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058413 przez Mena

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058417 przez Inezka
Mena, tak ja piorę w proszku dla dzieci.
:kiss: dla Kornelki!!

Mulian, ja nie otulam mocno mojej małej, bo ona i tak powyciaga rączki, a najlepiej jej się śpi z rączkami u góry koło główki. Otulacza nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058435 przez Megi
Hej,
Mena ja piore ciuszki w proszku dla dzieci
Mena zazdroszczę :blush:

Mulian ja mam otulacz,przez prawie miesiąc otulalam na noc,ale teraz już Julek się denerwuje,więc już tylko po kąpieli w rożek,a w nocy przykrywam kołderką :)

U nas noc kiepsko,już nawet zasypiam z nim na łóżku w nocy bo nie mam siły odnosic go do łóżeczka,co godzinę :evil:
Za to w dzień śpi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058436 przez Kejt
Mena spóźnione życzenia dla Kornelki :kiss:
A ile w dzień śpi Kornelka ? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058440 przez Joanna90
Mena ja też dołączam się do życzeń :-)

Ehh u nas w nocy 5 godzin spał, ale dziś przez dzień jedzenie znowu co 1,5 godziny z zegarkiem w ręku i mały jest jeszcze bardziej marudny niż zwykle o ile to w ogóle możliwe :whistle: smok nie działa więc chyba głodny... mam nadzieję że to skok rozwojowy i że za kilka dni będzie lepiej ehh... Dziś mąż w domu, zwracam mu honor, dziś dużo pomaga :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058475 przez Agutka
Dzień dobry w słoneczny poranek



Hej jak tam weekend ?? Bo cisza na forum straszna u nas ciut lepiej mała zaczęła więcej spać w dzień więc i ja mam chwilę na coś albo to cisza przed burza czyli 2 skokiem albo zaczyna się normowac .Dziś Kuba w szkole po chorobie cisza taka to i mała drzemke ucina a ja jem śniadanie w spokoju bo już zapomniałam że tak można:) miłego dnia mamuśki!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058484 przez Mulian
Hejka!
Agutka u nas podobnie, wczoraj i póki co dziś, Natalka dużo śpi w dzień, jest mniej marudna, ja tez wreszcie mogę coś w domu porobić i nawet wziąć porządny prysznic ;D. W nocy też lepiej, dłużej przesypia między posiłkami choć zdarzają się dłuższe przerwy w spaniu bo przez tą odparzona pupę myję ja pod bieżącą wodą po każdej większej kupie. Odparzenia stare się ładnie goją a nowe chyba opanowalam także jesteśmy na dobrej drodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058489 przez Mulian
O, chyba za szybko pochwalilam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058500 przez honka_18
U nad nienajlepiej. 5 dzień jestem sama z chłopcami, w tym Adam przez 3 dni miał wysoką gorączkę,całe dnie i noce marudził, Artek jak to Artek piszczał jak zawsze i z tego wszystkiego Kuba pogryzł mi sutki tak mocno ze krew mi się z nich lała. Za karę wczoraj dostał mm z butli bo musiałam trochę cyce podleczyć. Adam dzisiaj już poszedł do przedszkola bo wczoraj czuł się dobrze dzisiaj tez i po lunch'u musiałam go odebrać bo zarzygał całe przedszkole :( wczoraj ze zmęczenia rozważałam rezygnację z pracy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058503 przez Kejt
Honka zdrówka dla Adama i dużo sił dla Ciebie :) tak Cię podziwiam że dajesz radę ze wszystkim :woohoo: zawsze jak padam ze zmeczenia albo nie chce mi się czegoś robic jesteś dla mnie motywacja !! Ja z jednym dzieckiem gorzej sobie radze niż ty z czwórką :laugh:

Agutka śliczna :)



Wiktoria 25 tc [*]
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058504 przez Joanna90
Honka zgadzam się z Kejt, ja z jednym dzieckiem ledwo wyrabiam, padam na twarz chcąc pogodzić prowadzenie domu z opieką nad Hubertem, mały obżartuch w dzień je co 1,5 godziny, ale za to w nocy nie mogę narzekać-pod warunkiem że po wielkich bojach zaśnie :-D... Ale i tak już siły nie mam, dla mnie to abstrakcja jak dajesz radę z niemowlakiem i jeszcze trójką, tak więc podziwiam :) zdrówka dla dzieci!
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058508 przez Kejt
Dziewczyny a czym smarujecie buzie w taką słoneczną pogodę? Kurcze my byłyśmy na spacerze 2,5 godziny na słoneczku i zapomniałam wogóle posmarować i teraz tak patrze ze mi się Michasia chyba opaliła na twarzy :unsure: albo zamarznięte.. albo nie wiem co to moze być :blush:

A od kiedy będziecie używały filtrów? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1058523 przez Justyna_1709
kejt, ja polecam takie dziecisawazne.pl/naturalne-opalanie-olej...m-przeciwslonecznym/ :)

My nad morzem nawet używany pestek malin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu - 7 lata 4 tygodni temu #1058554 przez dodi
Witajcie
Szymek dostał butle i już prawie 2h śpi wreszcie mogę coś zrobić ogarnąć trochę dom...
W sobotę przyjadą znajomi chcą coś kupić Szymkowi pytają co a ja już nie mam pomysłu do was pytanie co dostałyście w prezencie dla maluszków od rodziny znajomych?
Honka jak tam dziś mam nadzieję że trochę lepiej
U mnie Adaś też coś przeziębiony musiałam po niego do szkoły jechać bo skarżył się na gardło i głowę że go boli mam nadzieję że nas nie pozaraża
Biorę się za mycie okna bo wstyd się przyznać ale u mnie to jeszcze od świąt bałwany i śnieżki na oknach a tu za oknem już wiosną w pełni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl