BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1039567 przez Kejt
Ja przybrałam ok 1 kg -1,5 kg.

Ja teraz w niedzielę jadę do Sopotu to dam znać czy ośrodek jest w porządku, jeśli to miasto by odpowiadało :)
Jakoś mocno drogi nie jest i blisko morza.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039568 przez olcia1989a
Cześć dziewczynki!miałam dzisiaj wizytę wszystko ok :) 22 usg :) oczywiście badania do zrobienia
a co do wagi to jestem zadowolona bo na razie ważę mniej jak przed pierwszą ciąża :) możne nie dużo ale zawsze coś :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039569 przez masuska
A ja ważę tyle samo co przed ciąża czyli mniej niż w pierwszej.

Kejt a na długo jedziesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039575 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039579 przez Kejt
Masuska Jedziemy tylko na 3 dni bo narzeczony do pracy musi wracać :)

Kurcze to muszę się pilnować jak wy nic jeszcze nie przybrałyście na wadze,ale to dobrze będziecie moją motywacją :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039596 przez mavi31
Oj kochane zazdroszczę energii
Ja niestety nadal wymiotuje i do tego zrobił mi się wylew w oku i po lekarzach jeżdżę
Bardzo sie martwilam żeby nie miało to wpływu na dzidziusia
Odliczam dni do urlopu jeszcze tylko 9;)
Wybieramy się nad morze o ile lekarz pozwoli wizyta 10.08 i usg na które też nie mogę się doczekać
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039602 przez Sander
Kakadu jak marcówek nie ma to bądź z nami , to tylko kilka dni różnicy :-)
Dziewczyny cudne dzieciaczki!!! Miło sobie popatrzeć :-)
Honka bliźniaki... hmm właśnie koleżanka zaszła w ciąże drugą i będzie miała bliźniaki... Niestety załamała się biedna 3 miesiące płakała nim się ogarnęła. Teraz już lepiej, ale widzę że Ty zaprawiona w bojach w dwójką to i z kolejną dasz rade :-)

Co do tycia jak już pisałam poprzednio 25 kg... i to w pierwsze 3-4 miesiące już było 5 kg!! Mimo wymiotów po 6 razy dziennie... a teraz było -1, ale zaczyna wrastać, jak będzie tak będzie...
A jak Wasze brzuszki??? Mój chyba zaczął rosnąć... nawet nie wiem kiedy. Wszystko ciasne się robi, a dziś to normalnie już wyszedł mi brzuch... a to dopiero 12 tydzień.... I żyly mi powychodziły na brzuchu po bokach, też tak macie?? A i jeszcze jedno macie jakieś wydzieliny z piersi?? ja dziś na jednej piersi miałam takie jakby zaklejone ciut, chyba szybko??
My też chyba we wtorek jedziemy do Ustki!! Nasze pierwsze wakacje od 5 lat!!! Już nie moge się doczekać :-)
mavi i co dalej z tym okiem??
Ja z kolanem dalej walcze, nie jest wesoło, jutro reumatolog to może będe wiedziała coś więcej.
No i niestety muszę zmienić ginekologa do którego chodze prywatnie... Wcześniej wizyta 150 zł, ok. A teraz mi powiedział że od 14 tygodnia wizyta będzie po 250 zł... i czytam sobie potem jego cennik i ktg też 50 zł płatne... Nie stać mnie na takiego lekarza żeby 300 wydac co miesiąc albo 3 tygodnie. Teraz mam mieć usg na nfz 16.08, mówie mu to a on że mam przyjść też do niego 17.08... Chyba się pomyliłam bardzo niestety co do tego lekarza... Teraz pójde do tego który mi prowadził ciąże z Isią.
Olcia a USG miałaś?? ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039603 przez Sander
Mulian ja też mam takie huśtawki nastroju... i to włąśnie zwykle na płacz mnie bierze.... sama widze że przesadzam czasem ale cóż hormony... tylko nie raz biedna córa ochrzan dostaje nie potrzebnie... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039604 przez Sander
Brzuszek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039605 przez olcia1989a
Sander brzuszek już taki pokaźny :) :)
usg będę miała 22.08
ja póki co wchodzę we wszystkie spodnie :) pewnie niedługo to się skończy...
w pierwszej ciąży szybciej dostałam brzuch.pamiętam był chyba 12 albo 13 tydzień a ja już potrzebowałam spodni ciążowych :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039616 przez masuska
Wow, Sander pokaźny brzuszek :) Nieźle ceni się ten lekarz.

Olcia ja też wchodzę w spodnie przedciążowe, ale tylko w jedne, takie dość elastyczne. A w ukochanych rurkach musiałam rozpiąć guzik ostatnio. W pierwszej ciąży już w 12 tygodniu chodziłam w spodniach z gumką:)

Mavi, coś wiesz z tym okiem? Zdrówka.

Kejt
ja nawet na dzień bym pojechała, byle by daleko od domu. Hihi a najchętniej na zakupy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039618 przez masuska
Pokażę Wam moje zakupy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039620 przez Mena
Sander lo jeja drooogi ten Twój lekarz, mój 250 bierze ale za wizyte + usg w 3d.a na ktg każe przychodzić do szpitala w którym pracuje I robi za darmo :silly: . A brzuszek już pokaźny, chociaż ja już też mam sporasny A w pierwszej ciąży taki jak teraz to zaczęłam mieć gdzieś koło 18tc z tego co kojarzę. Pamiętam że martwilam się czy w suknie ślubna wejdę :whistle: :woohoo:
masuska co do piersi też już wskoczylam w większy biustonosz :silly:
Mnie ostatnio wieczorami tak telepie z zimna że mąż z synem chodzą w samych spodenkach po domu A ja siedzę w gruby koc owinieta mimo że odkrecam grzejnik :blink: ku uciesze kotki bo zaraz ląduje się pod grzejnik I tak śpi :lol:
My w tym roku tylko może wyskoczymy nad jakieś jezioro na parę dni bo stwierdziłam że nad morze I w góry za daleko A mnie obecnie długie podróże męczą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039621 przez Mena
Chyba troszkę chaotyczny post mi wyszedł :woohoo: I jak zwykle zapomniałam co miałam wiecej napisać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039623 przez honka_18
Sander fajny brzusio :cheer: już myślałam że tylko mnie tak wywaliło :P
Tak jak piszesz, ja zaprawiona w boju jestem :P przez mój dom przewijało się tyle dzieciaczków, że teraz nie ma takiego z którym bym sobie nie poradziła ;)

Masusku świetne te buciki, Ty też już znasz płeć???? stanik i pieluszka ładne
Ja poczekam do piątku, jak będzie wszystko oki to też zacznę szaleć na zakupach, w sieci oczywiście

Ja już mam +5 kg i mieszczę się tylko w rozciągnięte domowe dresy,
Dopadło mnie jakieś zmęczenie najlepiej bym z łóżka nie wychodziła, a muszę zająć się 3 dzieci chyba padnę na cyce :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl