BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039624 przez Kejt
Masuska różowe buciki? Czyżbyś czuła że będzie córeczka? :) właśnie mi też się te muślinowe pielucho kocyki podobają ale czekam z zamówieniem na potwierdzenie płci :) :woohoo:

Sander fajny brzusio taki ciążowy :) mój wygląda w ubraniach dalej jakbym była mocno wzdeta, na ulicy nikt by nie pomyślał że to ciąża, prędzej tłuszczyk :P

U mnie lekarz jest super bo ma cennik od 180(wizyta nie w ciąży) do 250 (za wizytę z usg) a genetyczne nawet 280 a mi z racji tego że chodzę częściej niż raz w miesiącu do niego to zawsze najtańszą każe płacić, cokolwiek by nie robił :) także Sander jeśli masz godnego zmiany i tańszego to zmieniaj póki jeszcze początki :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039625 przez kakadu
Sander.250'zl.to bardzo duzo za wizyte I nie co do tego ma 14 tydzien? Przeciez usg to samo sie robi ?sliczny brzuszek


Piekne rozowe.buciki.dla corci :-) pozdrawiam I zycze milego I slonecznego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039626 przez masuska
Hey :)

Jeszcze nie znam płci, przeczuwam/chcę córeczkę i dlatego, a w razie co szwagierka rodzi w listopadzie Polcię i mam komu prezent zrobić.

Dziś weszłam na wagę i mam plus 0,9kg. A dziewczyny wiem że to za wcześnie 14tc, ale dziś rano jak leżałam na plecach z ręką na brzuchu poczułam jakby motylka, wiecie o co chodzi, tego uczucia nie da się pomylić, ale mam wątpliwości, bo to bardzo wcześnie. Gin pomyśli że wariatka :P

Mój gin bierze 100/150 zł bez usg i z, z tym że ja chodzę co 2 tyg. KTG w szpitalu w którym jest ordynatorem.

Mena mnie też jest zimno, śpię pod kołdrą i kocem, a wieczorami siedzę w swetrze. Jak mam synowi ubranie przygotować to pytam męża, bo nie mam wyczucia.

Kejt
ta pielucha jest ekstra, zamówię jeszcze kilka, przyjemniejsza od tetry i taaaka wielka.

Honka chciałabym mieć chociaż połowę Twojej energii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039628 przez Mulian
Hej dziewczyny!
Sander fajny brzuszek! Ja podobnie jak Kejt wyglądam jakbym miała pokaźne wzdęcie :woohoo:
Dziewczyny już takie zakupy robicie...., ale w sumie jak już będę wiedziała, że wszystko jest ok (16.08 usg) to pewnie też coś zacznę kupować.
Honka, ale z ciebie supermenka, pocieszam się, że jesteś tak zorganizowana i pracowita bo masz już dwójkę dzieci :silly: ja jestem teraz jeszcze bardziej leniwa niż zwykle, choć zaczynam odzyskiwać siły, już nie czuję takiego osłabienia jak wcześniej. Ale wszyscy powtarzają mi, żebym korzystała z tego czasu w pełni bo już nigdy tak nie będzie jak się urodzi maluch ;)
Drogie te prywatne wizyty, ja na szczęście mam z pracy ubezpieczenie InterPolska wykupione i póki co wizyty mam już w abonamencie, za usg genetyczne chyba będę musiała zapłacić 250 zeta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039629 przez Kejt
Mulian jesteś z Warszawy, w którym szpitalu zamierzasz rodzić? To jeszcze wcześnie ale może masz jakiś już na oku :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039630 przez Mulian
Mój faworyt to szpital na Żelaznej, zapisałam się już tam do szkoły rodzenia na listopad bo jest duże zainteresowanie i trzeba z wyprzedzeniem. Ewentualnie Inflandzka, to są chyba dwa najlepsze. Można sobie poczytać na stronie gdzierodzic.info

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039633 przez Kejt
Ja po Karowej też myślę o żelaznej lub instytut matki i dziecka bo tam mam lekarza :)

Ja na razie uniwersalnie kupuję żeby pasowało i dla chłopca i dziewczynki :)




Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039634 przez honka_18
Masuska, Kejt jak patrzę na te śliczne buciki to aż mnie skręca żeby coś kupić :evil: ale muszę poczekać do 1 usg :evil: mam na Ebayu co nie co znalezione :P

Mulian dobrze się pocieszasz :P przed 1 ciążą na nic nie miałam czasu, nie umiałam się zorganizować, a jak miałam zimową przerwę w pracy ( pracowałam na farmie z owocami) i dorabiałam pilnując dzieci to tylko się z nimi bawiłam, karmiłam przygotowanymi przez rodziców posiłkami i zmieniałam pieluchy nie było mowy o sprzątaniu czy gotowaniu, jak Adaś się urodził to się zorganizowałam, że z dziećmi gotuje, sprzątam, piorę, piekę itp. i wszyscy świetnie się bawimy ;) A i uczę przy tym dzieciaczki porządku bo wszystko robimy razem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039635 przez mavi31
Cześć dziewczyny
Niestety skierowanie mam do okulisty ale w tym popieprzonym kraju jest problem żeby ktoś przyjął kobietę w ciąży z wylewem w oku jutro ostatnia szansa lub sor
Czuje się średnio więc wszystko mnie dobija jestem bardzo poirytowana cała sytuacja
Buciki przepiękne ja grzecznie czekam do środy :)
Oby dzidziulkowi nic złego nie działo się od tego mojego oka
Pozdrawiam serdecznie mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039636 przez Mena
Ale już naskrobalyscie :woohoo:
masuska nie to ja mam tylko etap zimna że 3 godz później znowu mi gorąco I otwieram okno :silly: kobieta zmienna jest :evil: . Co do ruchów to ja ostatnio swojemu ginowi mówiłam że widzę czasem jak sobie przepływa to powiedział jakie są statystyki ale że cuda się zdarzają i alez owszem mogłam widzieć, ale podreslil że to rzadko się zdarza :whistle: :laugh:
Kurczę A ja jeszcze nic nie kupuję poczekam aż mi potwierdzi pewniej że to będzie dzieczynka :silly: wtedy będzie szał :whistle:
mavi A czemu problem?
A tu mój brzucholek :lol:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039641 przez masuska
Kejt miałam jeszcze takie, ale sprzedałam, bo doszłam do wniosku że za duże kupiłam i dobre by były w zimę.

Załącznik nie został znaleziony



Ładne brzuszki, tylko ten mój jakiś taki nie wyględny :P

a mnie znów głowa boli :dry: i ciśnienie niskie mam, ale chociaż posprzątałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039642 przez mavi31
Bo nigdzie nie msm miejsc nikt nie patrzy na to że ciąża że skierowana na pilne
Eh......
Jutro może się uda ale od Rana muszę koczowac i to jeszcze z synem bo nie mam go z kim zostawić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039643 przez dodi
Dziewczyny siedze i czekam na te usg genetyczne ..ale mam stresa boję się że coś nie tak będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039645 przez Kejt
Będzie dobrze Dodi :)

Mavi za Ciebie też trzymam kciuki żeby się jutro udało zapisać :)

Masuska miałam też takie same buciki w tamtej ciąży i też sprzedałam :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039646 przez Mulian
Dodi musi być dobrze! Trzymam kciuki, daj znać jak będziesz coś wiedziała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl