BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057948 przez aNusia90
Tak jak wspominałam szpital w którym myślę rodzić miał dziś dni otwarte i z Mężem skorzystaliśmy z okazji i sie wybraliśmy. Powiem Wam, że jestem pozytywnie zaskoczona. Jeśli będziecie mieć u siebie taką okazje to sie wybierzcie. Poza gratisami od różnych firm, które byłuy dla mnie najmniej istotne, była możliwośc w grupach max 5 par, obejść ścieżkę od przyjęcia do wyjścia. Można było spokojnie sie dowiedzieć wszystkiego i zadawać pytania np., co i jak z znieczuleniem w trakcie porodu, kiedy dziecko jest szczepione, co sie z nim dzieje po urodzeniu, jakie badania ma wykonywane, i co najważniejsze jak wyposażony jest odzdiał intensywnej opieki dla noworodków. Naprawdę było fajnie. Konkretne pytanie-odpowiedź.

A jeśli chodzi o mnie po wczorajszej wizycie wiem tyle, że następna wizyta za 2 tygodnie a "na dole nic sie nie dzieje" :whistle: , chociaż lekarz stwierdził, że to nic nie znaczy, mogę urodzić wcześniej ale raczej po terminie :angry: to mnie podniósł na duchu. Choć pod presją męża torbe wczoraj spakowałam i teraz tylko mnie ona irytuje i denerwuje....

A ja jak dziś widziałam te dzieciaczki to już bym chciała być na miejscu mam które je mają przy sobie a nie w sobie :laugh:

Miłego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058122 przez Miluniaa
Co tu taka cisza?? Ja wiem, ze juz ledwo sie człapiemy ale dajcie znać jak tam zyjecie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058140 przez Mala_ewa
Cisza jak makiem zasiał. Ja też czekam aż ktoś coś napisze. :-) dzisiaj byłam u lekarza, wszystko ok, Młody waży 2900 (mój klocek mały :-D) . No i lekarka mówi do mnie:
Czy wie pani, że za 2 tygodnie może Pani już urodzić?
Ho ho ho ale jaja! Ja marzę, by przed świętami (mąż, na imieniny 10 kwietnia normalnie byłby mega prezent!). Na usg widzieliśmy dzisiaj jak młody wystawiał język i pił sobie. :-D nawet sama lekarka się cieszyła. Tak śmiesznie! Niestety 3d nam się nie udało, bo młody nakrywał bułkę rączkami, później noga. Jogin z niego. :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058142 przez maga4
Mała Ewa już nie długo:) Nie mogę uwierzyć ze to już prawie kwiecień.
My tez chcieliśmy zrobić pamiątkowe 3D ale mały cała ciąże zasłania buzie wiec się nie udało.
Ja byłam dziś u lekarza rodzinnego i kazała mi leżeć, brać magnez i nospe bo mam skurcze. W piątek wizyta u gina:) już się nie mogę doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058151 przez Bogiii
Hej dziewczyny ;)
Ja mam wizytę w czwartek i zobaczymy, co u mojej panny. 3 tygodnie temu lekarz był w szoku, że dziecko przez miesiąc przybrało 1 kg :blink: :laugh:
Jak tak dalej pójdzie to ostatecznie stanie na 4 kg :D Ale ja w zupełności sie tym nie przejmuję, najważniejsze jest zdrowie. Moja waga stanęła, bo ja od początku marca przytyłam niecały kg. Niby tyje się najbardziej w ostatnich tygodniach....ale to wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.
Mam ostatnio takie dziwne przeczucie, że nie dotrwam do terminu - 27.04...że nastapi to wczesniej :) To takie samo przeczucie, jak wówczas, gdy przeczuwałam, że będzie dziewczynka...no ale zobaczymy... ;)
Co do samopoczucia - mam mocne ciągnięcie w kroczu, obfite upławy. Są dni, że nic mi się nie chce i nie ruszam palcem, a są takie dni, jak dziś, że mam power :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058153 przez Mala_ewa
O, pytałam o to twardzieli brzucha. Lekarka powiedziała, że teraz nie mamy się co martwić, bo to są skurcze macicy. Która przygotowuje się do wyzwania. ;-) takie skurcze mam codziennie 1 albo 2 czasem w nocy. Uprawy też duże, ale z reguły na raz. Muszę doczytać jeszcze o tym czopie , bo tu się czuje niedoedukowana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058154 przez Marysia87
Sezon KWIETNIOWEK uważam za rozpoczęty.
Dziś 9.35 przyszedł na świat Grzes- 55 cm,3370g :laugh: , 4 pkt :S ale już dobrze :) wieczorem jeszcze dodatkowe badania.
Jak ochlone z emocji napisze więcej. Trzymam kciuki za Was i napisze tylko ze warto cierpieć bo jak zobaczy się takie brzdaca to serce mieknie w sekundzie.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058155 przez Mala_ewa
Juuuuupppppiiiiii! Witaj Grzesiu! Ale Słodziak z Ciebie, Szkrabie! Marysiu, Tobie gratulacje serdeczne oraz życzenia dużo zdrowia, siły, żeby z laktacją nie było problemów (jeżeli chcesz karmić naturalne), żeby Dzieciątko pięknie przesypialo noce i żebyś z każdego dnia czerpała mnóstwo, mnóstwo radości!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058156 przez maga4
Marysiu gratuluje :) Zaczyna się. Aż się boje i cieszę jednocześnie.
Ja mam skurcze kilkanaście razy dziennie. Czasem budzą mnie w nocy. A i co do spania na lewej stronie to u mnie ciężko bo zwykle mnie wszystko zaczyna bolec w tej pozycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058157 przez kakadu
Gratulacje !!! Kwietniowa a mnie wyprzedziła :) piękny chłopczyk super wszystkiego dobrego !

U nas 5 dni do terminu :/ czekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058159 przez AsienkaZet
Marysiu gratulacje!! :) Super, że wszytko dobrze z Tobą i maluszkiem :) Słodziak z niego nieziemski!! :) :) :) Dużo zdrówka dla Was :)

Ja wczoraj miałam wizytę, malutka waży 3,1 kg :D Na razie oznak porodu nie widać :P Jedyne co to mnie ostatnio jak stoję to tak "kłuje" tylko nie w brzuchu tylko tam tak "na dole" w środku, czasem aż muszę stanąć bo iść nie mogę... Ma tak któraś z Was albo miała? Może główka się wstawia do kanału? :) Dziwne uczucie, przechodzi jak poleże :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058163 przez Miluniaa
Witaj Grzesiu !!! GRatulacje !!!!
Ania ja też chodzic nie moge ale to dlatego, ze dzieciaki juz sa tak nisko, że uciskaja :)

Ale sie ciesze, ze sezon rozpoczety ! Mam juz serdecznie dosc jeszcze 2 tyg i donoszona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058167 przez motylek270
Marysiu87 cudowna wiadomość. Niechaj imiennik mojego męża rośnie na równie przystojnego i mądrego mężczyznę. Serdeczne gratulacje dla Was rodziców, no i powodzenia w wychowywaniu szkrabów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058180 przez aNusia90
Marysiu gratulacje pierwszy marcowo kwietniowy dzieciaczek jest. :) Sliczny bobas. Duzo zdrowia dla Ciebie i Grzesia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058202 przez kasia1616
hej dziewczyny....ja wczoraj miałam wizytę i na razie jest ok. Małe rozwarcie jest między krążkiem a ścianką dlatego jeszcze dwa tygodnie leżenia....i wtedy zdejmujemy krążek...mała waży 2700 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl