BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1048600 przez Paula1704
Marysia ja za każdym razem jak jestem na wizycie to pytam czy to na pewno dziewczynka, bo też już mam trochę ciuszków kupionych, typowo dla dziewczynki! I narazie się nic nie zmienia i mam nadzieję, że tak zostanie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048613 przez Marysia87
Dziewczyny i jeszcze jedno... zawsze jak mam usg to na wydruku mam różne info dot dziecka i min tez stopnia dojrzałości łożyska? ?macie coś takiego bo patrzyłam na stare usg po córce i dużo później ze tak napisze "zestarzalo mi się lozysko" a mam już wpisany 2 stopień. ..i to od 20 tc mam już 2 stopień. ..w sumie lekarz nic nie mówił ze coś jest nie tak ale wiecie siedzę w domu i z nudów oglądam co chwila te kartki z usg i to zauważyłam i oczywiście w głowie milion myśli... uwielbiam być w ciąży ale jestem wtedy jakaś nieracjonalna hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048631 przez kasia1616
Dziewczyny a czy macie jakąś wiedzę o saczeniach wód. Zauważyłam czasami że mam mokre majtki. Zazwyczaj jak siedzę. Po nocy jest sucho i jak leżę także tylko jak siedzę mam ten problem. Zamówiłam wkładki i czekam aż przyjdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048641 przez kasia1616
Dziewczyny siedzę przed gabinetem lekarza bo kazał mi przyjechać gdyż nie można bagatelizować bo mogą to być wody. Trzymajcie kciuki i pomodlcie się. Z góry dziękuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048645 przez Marysia87
Kasia trzymam mocno kciuki!!! Daj znać! !! I pamiętaj pozytywne myślenie robi swoje. Bądź silna i dzielna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048646 przez Mala_ewa
Kasia 1616 trzymaj się, kobieto! Musi być dobrze!!!!

U mnie będzie chłopak. ;) Wczoraj gin potwierdziła. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048647 przez Mala_ewa
Marysia87 , teraz doczytalam. Nie stresuj mnie, ja się już nastawiłam! ;D Byłam na połówkowym i lekarka mowi, że chłopiec... ;D chyba to nie jest możliwe,żeby nagle się dziewczynka zrobiła... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048648 przez Marysia87
Mała Ewa!!! Gratuluje synka!!!
Nie no może mój Szkrab jest taki wstydzioch i tyle.
A jak po wizycie wszystko ok? Ile waży będzie raczej duży mały czy norma?? Masz zdjęcie siusiaka?! Ja będę męczyć bo chce mieć na pamiątkę ale jak tak dalej pójdzie to sama zrobię po porodzie hehe
A oceniała ci lekarka dojrzalosc lozyska??!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048649 przez Mala_ewa
wiesz co, mam wszystko, ale jezdzi to w samochodzie, bo z tych emocji wrzuciłam do auta i ... zapomnialam. ;D Wszystko ok ponoć, a maly waży niecałe 400g. nie wiem czy to dużo czy malo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048655 przez kasia1616
Dziewczyny lekarz wziął wymaz i wyniki będą w piątek lub w poniedziałek. Ale powiedział że to raczej infekcja lub pęcherz :) poziom wód też w porządku. Dzieciątko ma 400gram :) i uwaga..... Na 95% będzie ŁUCJA ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048656 przez Marysia87
No to spoko waga... mój miał 403g w 21 tc :laugh:
"Ciezkie" juz te nasze Malenstwa :laugh: Ja niestety już 8.5 kg na plusie lekarz sądzi ze skończę jak ostatnio czyli z 20 kg będzie. .. no cóż... potem będę mieć suwaczek do wymarzonej wagi hehe teraz najważniejsze zdrowie Maleństwa a nie odchudzanie :cheer:
A czy ktoras z Was jest pod kontrolą endokrynologa podczas ciąży? ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048657 przez Paula1704
Kasia no to dobrze, że poszłaś, przynajmniej Cię trochę uspokoił :)
Mi lekarz ostatnio nie powiedział ile mała waży i musze go w czwartek od połówkowych zapytać, bo ciekawa jestem. Bo ja mam na plusie niecałe 3kg, bo dziwne, bo raczej się Meg oszczędzam z jedzeniem. Aczkolwiek czuje, że teraz waga zacznie lecieć, bo mam ostatnio straszną fazę na słodkie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048659 przez Marysia87
Kasiu kamień z serca!!! Teraz myśl pozytywnie no gratuluję Łucji (piękne imie). To herbatka z żurawina i będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048764 przez nadinchen
Marysia 87 ja nie zwróciłam uwagi na łożysko, ale z tego co zwróciłam uwagę na wizytach to zawsze mówi, że łożysko ok i nic więcej, więc nie wiem.
Ja jestem pod okiem endokrynologa. Niby wszystko ok, ale jestem na granicy normy, więc mi małą dawkę przypisał i łykam jedną tabletkę dziennie. Za jakieś dwa miesiące mam iść znowu na kontrolę. W pierwszej ciąży nic nie było, a tu trochę gorsze wyniki miałam. Ja już byłam na połówkowych i też jest wszystko. Dziewczyna potwierdzona, więc dalej myślę nad imieniem. Ciężko mi idzie podjęcie decyzji zwłaszcza.że co chwilę ktoś w rodzinie sie pyta czy imię już wybrane :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048768 przez GosiaO
Kochane Mamuski :)
Byliśmy wczoraj całą trójką na USG, więc przyznaję że mina, radość i łzy mojego Oskara to kolejne ważne przeżycie dla mnie...
Zobaczył jak dziecko bawi się pępowiną to odrazu zapytał czy się na zapłata, by nic się nie stało, na widok serduszka to oczy zrobił takie że widok bezcenny no i jak usłyszał bicie serduszka to uśmiech jak nic....
Jednak bardzo chciał brata a lekarz powiedział, że jajek nie widać a już by było widać więc najprawdopodobniej mamy Córcię :)
Oski jak wyszliśmy zapytał czy to już pewne i się rozpłakał, więc powiem szczerze że ścisnęło i mnie. Zaczeliśmy tłumaczyć, że siostry też są fajne itd i dziś rano już wstał i powiedział: Mamo ja będę ją kochał tak samo bardzo jak brata.
Wieczór pełen przeżyć:)
Niestety ja całą ciąże mam problemy z moczem i znowu furagina z żurawiną idą w ruch :(
Poza tym, że rano i wieczorem jak już się kładę Bobas szaleje to wszystko ok. Zaczęłam przygotowania do świąt, bigos, pakowanie prezentów itd.
Za tydzień jedziemy na Mazury, bo tam spędzamy Święta... jak ten czas szybko mija :)
Buziaki wszystkim i miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl