BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1044416 przez jakasse

Linusia napisał: Hejka
Ja juz po pierwszych prenatalnych. Wg usg dzidzius jest zdrowy, przeziornosc karku i dlugosc ciemieniowo siedzeniowa idealna. Kosc nosowa widoczna wiec tez ok. Niestety dzidzius malo sie ruszal, trzeba bylo go troche potarmosic. Niestety plci nie dalo sie okreslic.. za maly byl..
Co do terminu to z usg wychodzi 1 Maj 2017;)

Słyszeliście moze o teorii iz prawdopodobienstwo ze bedzie to chlopczyk zalezy od powyzej 150 ud serca na minute a jezeli jest mniej to dziewczynka?

Moje mialo 148ud/min
Pozdrawiam:)



Nie słyszałam o tej terorii, nawet na studiach ( jestem ratownikiem med )
wydaje mi się , że bicie serca a płeć to dwie zupełnie odrębne sprawy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044427 przez maga4
Ja już po wizycie i muszę powiedzieć, ze od razu lepiej sie czuje. Z dzidzią wszystko Ok. Przeziernść 1,5. Ale z dzisiejszych pomiarów wyszedł 13 tydzień. W środę mam wizytę w szpitalu i tam podadzą mi termin porodu według ich pomiarów, ale chyba wskoczę na koniec kwietnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044430 przez Edyta_1989
My idziemy pojutrze :) teoretycznie to wtedy 12 tc., ale jak bylismy na nadprogramowym usg coś lekarz mówił, że dzidzia wygląda na starszą ;) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044527 przez Edyta_1989
I juz po! Dzidzia zdrowa. Nt 1.2 ryzyka trisomii 21 1:17562 :) wszystko ok, dzidzia duza zdrowa i dzis mocno leniwa:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044572 przez Awil
Hej. Dziś w nocy wylądowaliśmy na izbie przyjęć z silnym bólem brzucha i skorczami. Zostawili mnie na oddziale, na szczęście z dzidzia wszystko ok i to najprawdopodobniej rotawirus.nam dobrze pójdzie to powinni nas do domu dziś puścić. Przynajmniej o 1 w nocy zobaczyłam jak dzidzia macha rączkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044577 przez Edyta_1989
Trzymam mocno kciuki żeby było ok!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044586 przez ewa123
Też trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze. Trzymajcie się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044610 przez martadiana
Hej. Ja komplwtnie nie ma czasu na nic .. di tego te mdłości są straszne :(

Super ze z waszymi skarbami wszystko dobrze ☺

Awil zdrówka życzę !

My na prenetalne w piątek już nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044614 przez Edyta_1989
Dziewczyny! Czy wy też macie lekkie bym pobolewania czy uczucie klucia bardzo delikatnego, w podbrzuszu po prawej str? Niby gin mówi ze to nic takiego ale wiecie.... Strach zawsze jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044615 przez Linusia
Zycze zdrówka:)
A co do pobierania, to też mnie od czasu do czasu boli ale lekarz mówił że to dobrze bo macica się rozszerza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044622 przez jakasse

Edyta_1989 napisał: Dziewczyny! Czy wy też macie lekkie bym pobolewania czy uczucie klucia bardzo delikatnego, w podbrzuszu po prawej str? Niby gin mówi ze to nic takiego ale wiecie.... Strach zawsze jest


Ja mam zazwyczaj jak wstane, to zakluje mnie na dole brzucha,
często tez brzuch pobolewa jak na okres,
moj gin mowi, że to przez wczesniejszą cesarke, mogą byc jakies zrosty na bliznie wewnątrz
i że generalnie jesli nie ma plamien/krwawien to jest OK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044628 przez Awil
Hej. Dzięki za wsparcie. Wypuścili nas wczoraj. Jest ciut lepiej , nie boli ale nie da się jeszcze nic zjeść bo żołądkiem szarpie. A jeszcze dziś prenatalne mamy wieczorem.
Mnie czsem mocniej zaboli blizna po CC , ból w kości łonowej, bóle raz z prawe raz z lewej. Gin tez uspokaja że to wszystko rozciągająca się macica i ma prawo bolec . Tak jak Edyta_1989 napisała, jeśli nie ma krwawień plamień , dziwnych upławów, to nie ma się co martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044673 przez Awil
Hej . Jesteśmy po prenatalnych. Maluszek w w ogóle nie chciał się ruszać, nie pomogła czekoladka , ruszanie się i gin go trochę potarmosił - nic machnął raz ręka na odczepnego i spał dalej. Brzdąc malutki 47mm. Przezierność NT 1,1mm. Kość nosowa widoczna. Wygląda na to że wszystko ok. Myślałam że się uspokoję , ale ze względu na wiek Ryzyko dla Trisomii 21 wynosi 1:812 i tak trochę się stresuje jeszcze. Lekarz zalecił wizytę u genetyka , ale chyba dlatego że zobaczył jak się stresuje. Wpisała w zaleceniach ze względu na wiek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044674 przez maga4
Awil a ile masz lat? Ja tez mam stresu bo jak byłam na prywatnej wizycie i lekarz zobaczył ze zrobiłam Harmony to powiedział ze przeziernosci sprawdzać nie bedzie. Dopiero po moich naleganiach sprawdził szybko na odczepnego i stwierdził ze w porządku ale ta przeziernosc to jedna wielka ściema. Na połówkowe idę do kogoś innego.
Ja byłam wczoraj na badaniach w szpitalu i według ich pomiarów dzidzia ma 13t 6d. Ustalili datę porodu na 28 kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044675 przez Awil
38 lat. A termin porodu wyszedł na 13 maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl