BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063546 przez kakasia20
A jak jutro mi powie że cięcie w wtorek czy coś to wypisuje się z tego szpitala .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063549 przez Judyta1992
I jak tam dziewxzyny dzisiaj? Dalej trzymamy kciuki zeby szybko bylo po wszystkim.
Ja dzisiaj mam najgirsza nkc za siba w mojej krotkiej co prawda karierze matki.
Ignacy zjadl o 22:30 i poszedl spac razem z nim ja. Obudzil sie o polnocy i do drgiej wisiaj przy cycku. Pozniej obudzil sie o czwartej wisial do piatej po to by za pol godziny znowu sie obudzic. Ciekawe ile teraz mu to zajmie...
To chyba ten caly kryzys laktacyjny musimy przezyc jakies rady?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063550 przez kakasia20
Ja już też nie śpię ... Myślę co dziś mi powie ordynator czy będzie to cięcie czy za chwilę zmieni znów zdanie jak ostatnio. ..
Co do problemu po lewatywie już jest o niebo lepiej

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063551 przez Judyta1992
Oby robil dzisiaj szloda Twojego meczenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063554 przez MoNiaaa
kaisia raczej watpie żeby to lewatywa tak wplynela na to wypróżnianie pod koniec dużo kobiet ma problem z tym ja się nieraz tygodniami meczylam w szpitalu tez strasznie możesz lekarzowi zglosic to ci cos dadza albo czopka albo tabletke czy syrop
jejq mogliby już was nie meczyc i rozwiazac!!!!!
stokrotka 3maj się!!!! może z Nienacka wszystko się rozkręci pamiętaj ze tu myslimy o tobie bądź dzielna
u nas nocka super z kolei tylko 1 raz wstawałam :) ale wczorajszy dzień i wieczor meczarnia prawie nie spala ciagle poplakiwala już się zastanawiałam czy truskawki jej nie zaszkodzily ale jem prawie codziennie ale wlasnie baczki puszczala niby jak z kupa a później czysty pampers
a jak ubieracie dzieci do spania ja body na krotki rękaw i śpiochy i nie wiem czy nie za cieplo?
ten trądzik wqrza mnie bo buzka tak brzydko wygląda:( teraz ma wogole takie czerwone przy tych krostkach może z goraca tez?choc w domu w saym bodziaku jest

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063557 przez aleksiaa88
zawsze był bodziak na gdługi i spodenki a dzis sam bodziak na któtki i wsio ale w pokoju 27.2 i w nocy miałam otwarte okno na pole jak wychodzimy to tez tak samo sam bodziak bez opaski jak jedziemy to patrze na włosy czy jej nie fruwaja tak sprawdzam czy jej nie wieje nawet cienka pielucha nie zakrywam i cała jest cieplutka tez jak jedziemy to zawsze wózek odwracam zeby słonce nie swieciło , jak widze wózki z pilucha na gondoli to współczuje dzieciom nie dosc ze wiaterek tam nie dochodzi to jeszcze zakrywaja cały wlot powietrza i robi sie parówa strasznie mnie irytuje pielucha na wózku chyba latego ze ogladałam kiedys program włanie o tym i przez taka pieluche moze o 2 stopnie temp jeszcze w wózku sie zwiekszyc zawsze mozna wózek odwrócic od słonca alo parasol ale nie zakrywac nawet jak dziecku zawieje troszku to co mu sie stanie ta to nie mróz tylko wiaterek letni no tak sobie wyraziłam zdanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063558 przez Judyta1992
Aleksia mnie tez szlag trafia jak takie cos widze. Ostatnio zwrocilam glosno uwage kobiecie bo miala koc taki gruby zawieszony na budzie spacerowki a w srodku dziecko spalo doslownie chyba bez powietrza.
Ignas ogolnie nie jest cieplolubny i zalezy jak jest cieplo ale przewaznie spi w samym bodziaku na krotki rekaw albo dlugi (rozkopuje sie i nie lubi spac pod koldra czy kocykiem) albo czasami zakladam samego pajaca na krotki rekaw albo dlugi. Pierwsze dwa tyg zawsze spal w pajacu na dlugi rekaw ale bez niczego pod spodem.w dzien w domu jak goraco iest to lezy w samym pampersie czesto a na podworku body tylko no i parasolke dokupilam do wozka bo po pierwszym spacerze wlas ie z odracaniem wozka sie poddalam a akurat fajny znalazlam parasol za 20zl i pasuje mi do wozka. Czapke mam taka z bambusa to zakladam bo i przeciwsloneczna i od wiatru chroni
Najgorzej jak jest zimno tzn tak chlodno to juz sie gubie jak go ubierac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063559 przez Judyta1992
Musze Wam dziewczyny powiedziec, ze coesze sie ze Was mam :)) u mnie w poblizu zadnych malutkich dzieci nie ma a wole wasze rady niz mamy czy tesciowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063560 przez ninka
U mnie na Pomorzu jest z reguły chłodniej niż u Was, ale ja też kładę małego spać w krótkim rękawku, ewentualnie zakładam cienkie spodenki. Dzisiaj spał w samym body, a okno miałam otwarte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063561 przez MoNiaaa
ja tez nie wiem jak można zakrywać dziecku cala bude i zero swierzego powietrza!!już chyba nawet w wiadomościach albo gdzies mówili żeby tak nie robic wystarczy ze buda jest rozlozona to nie wieje w srodku jakos bardzo a od slonca wlasnie parasol(a propo musze swój zamontować)
okno tez zawsze mam uchylone i w dzień i w nocy musze w takim razie troszkę lzej ubierać do spania tym bardziej ze ona spi pod polderka i nie rozkopuje się wiec jej cieplutko jest.
judyta poo to jesteśmy :) jak wszystkie jesteśmy na tym samym etapie to latwiej się zrozumieć na wzajem :)
do nas dziś polozna przychodzi będziemy się wazyc :)
z tym ubieraniem tez nie wiem bo niby goraco ale taki u nas wiatr wieje od kilku dni ze szok :P dziś już burza rzeszla drzewa polamalo wszędzie a teraz już się przejasnilo i parowa pewnie bedzie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063562 przez Joanna92
Czesc dziewczyny!
Skończyliśmy tydzien, troche sie przyzwyczaiłam do młyna na okrągło w domu :)
Fajne rzeczy piszecie, czytam na bieżąco.

Ktoras z was pytala o co może chodzić jak maluszek wisial na cycu na okrągło, mój tez miał takie pare dni i oto co usłyszałam od poloznej:

A) moze mu byc za cieplo
Jak w domu powyżej 25 stopni to sama pielucha + nóżki przykryte tetra a jak sie rozkopuje to skarpetki zamiast tetry
Jak pomiędzy 20-25 to krótki rekawek

B ) nie je aktywnie
Jesli karmisz piersią to zwroc uwagę czy przelyka czy tylko cycka samego sutka, ja musze swojego męczyć i dręczyć żeby ładnie pil bo jest zdolny ale leniwy po mamie :P

Mam nadzieje ze pomoglam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063570 przez aleksiaa88
matko my już mamy 4 tyg

wiecie co jak się nachapała mleka to wczoraj lezy i widze że coś się dzieje chlusnęła ustami aż nosem tez jej mleko wyszło już 2 raz mi tak zrobiła odwróciłam ja na bok i klepałam po plecach czasem sie zachowuje jakby ktoś miał jej to mleko zabrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063579 przez aleksiaa88
u was też tak jest? jak tata pilnuje dziecko to lezy i pilnuje jak dziecko śpi jak nie śpi to nosi , jak mama pilnuje dziecko jak nie śpi to karmi albo nosi ale jak dziecko śpi to odkurza wyciera kurze myje podłogi wstawia pranie wynosi między czasie prasuje aż nie usłyszy płaczu matka zawsze sobie znajdzie robotę
a jak u was?
jakby dziecko nie spało to by matka nic nie zrobiła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063580 przez Judyta1992
No wlasnie u nas to nie problem z aktywnym jedzeniem bo on nauczyl sie juz bardzo ladnie jesc ale teraz ma tak ze wosini wisi az mu sie bokiem wylewa. Fakt jak wisi dwie godziny to pozniej chyba juz mu nic nie leci tylko sobie ciumka ponoc tak daje sygnal ze chce sobie zwiekszyc produkcje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063584 przez stOkrOtka91
U nas jutro kolejna kroplówka, zobaczymy czy zadziała:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl