BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063789 przez Judyta1992
Ignasiowi zamiast zmniejszac sie to te pryszcze dalej wylaza mi sie wydake ze to od czegos innego niz mleko wydaje mi sie ze od potu.
Moj syn zwariowal i w nocy nie spi. A jak spi to tylko na moim brzuchu. Prezy sie do kupki ale jakos specjalnie nie placze.

Wiktorek szliczny!!
Monia my podobnie jak Amelka teraz wyszlo 55 g dziennie. Ignas moglby na stale byc podpiety do cyca tak minsie wydaje. Cyc lekiem na cale zlo.

U mnie dzisiaj restauracja :) tyle ze tam serwuja dziczyzne i nie wiem czy ja tam cos zjem jutro bedzie spaghetti i zupa jarzynowa a wnczwartek golabki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063791 przez MoNiaaa
kasia czemu na każdym zdjęciu Wiktorek taki pomarańczowy?jakies swiatlo masz takie tam ??
jak czytałam o tym trądziku to ze wzmaga wlasnie się od potu.juz tez bym chciała żeby miała taka ladna gladka buzke
my dziś serwujemy naleśniki dalej nie mam pomysłu.
a chrzciny chyba będziemy robic 16 lipca powiem wam ze nie wiem jak to ogarne!! :woohoo:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063792 przez Judyta1992
Ooo to juz za chwilke :) powodzenia Monia. Duzongosci bedziecie mieli, robicie gdzies w knajpie czy w domu?
My planujemy 27 sierpnia i w sumie musi byc ten termin bo chestna przykezdna.
Kurxze martwie sie o tego mego dzieciaczka. Prezy sie i puszcza baczki widac ze go boli, dalej robi duzo kupek, nie spi w swoim lozeczku wcale bo tam marudzi placze ale pociesza mnie to ze jak wezme go na rece to momentalnie sie uspokaja i tylko jak idzie "fala" to sie prezy. Chyba juz go przyzyczailam do noszenia i lezenia razem ale wole juz to niz zeby byl chory. Ostatnio nawet niespokojny iest na podworku. On moze tez za duzo je bo wola o cycka co pol godziny doslownie bo to mu pomaga na ten btzuszek widac ze sie rozluznia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063793 przez Judyta1992
Loq a co u Ciebie??
Kasia a co do wagi to u mnie orzed ciaza bylo 55kg w dniu porodu 76kg a teraz pon5 tyg jest 61,5 kg czyli brakuje mi jeszcze 6,5 kg ale waga juz mi stanela jakos dwa tyg temu. W piatek ide do ginekologa i od soboty zaczynam jakies cwiczenia nie za wiele bo wole miec sily dla synka a nie ladowac to w cwiczenia. Diet nie bede stosowac na pewno wystarczy mi juz ze nie moge mleka. No ale trzymam sie niezle jesli chodzi o slodycze i napoje. Dalej tylko woda ale i czasami jakis sok i okazjonalnie ciasto jakies. No ale ostatnio kruchych ciasteczek duzo jadla teraz przestane bo mleko wiec i to odchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063796 przez aleksiaa88
ja chrzciny tez ogarniam zawczasu juz u mnie 16 dorosłych 2 takie podrosniete do 10- lat i 3- do 5 lat jednak sie ciesze ze msza o 17 a nie 11 bo wiecej czasu bede miec , totr zamawiam placki kupie 2 staryczy , najpierw była obcja że w jakimś miejscu robimy potem obcja że catering a na razie stoje w miejscu obiło m sie o uszy że można w misnym zamówic sobie gotowe mieso obiadowe tylko do pieca jakas rolada gotowa czy coś jeszcze tego nie obczaiłam dopiero jutro wiec na razie stoje i mysle jakby gotowe było to całkiem nieźle jedna czynnosc by odpadła

waga startujaca 56 spadek do 52 ostatni dzień 59,5 teraz mam 50,8 wiec chyba wychodzi że ważne mniej niż normalnie miałam

Młoda potrafi w ciaągu godz jesc 3 razy i przysypiać czyli tnie drzemki wtedy miedzy jedzeniem dopiero jak zasnie porzadnie to mam 2 godz spokoju a nawet czasem i 3 a tak to ciągle by cmokała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063797 przez MoNiaaa
aleksia jak ty to zrobilas ze waga mniejsza niż przed porodem???
ja wiedziałam ze oewnie będę mieć z tym problem ale dobija mnie to strasznie wqrzam się na to jak wygadam nie raz już plakalam z tego powodu :(
ciężko isc na diete zresztą nie wiem jaka??nie jem słodyczy i nie pije słodkich napojow za to więcej owocow jem a one tez maja cukry ;/
cwiczyc to jeszcze za wcześnie jak wieccej pochodze to mnie jeszcze boli w podbrzuszu i dalej krwawie do tego :(

my w domu robimy jak liczyłam wszystkich z dziecmi i nami wyszlo mi ok 30 osob...
nie wiem co na cieplo robic??myslalam tez o cateringu ale jeszcze nie podjelam w tej kwesti decyzji
po za tym torta zamowie placki poproszę szwagierke żeby mi upiekla 2 lub 3
no i jakies sałatki 2 plus wedlina itp

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063799 przez ninka
Ja na razie żadnej diety nie stosuję, wydaje mi się że jem więcej niż przed ciążą i ciągle jestem głodna :ohmy:

Jaka jest u Was pogoda? U mnie wietrznie i ciągle pada, więc nawet z małym na spacerek nie można wyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063800 przez stOkrOtka91
Monia powiem Ci, ze jest dobrze, pije saszetki na laktacje, teraz widze mleko, wczesniej nie widzialam.
Duzo maz mi pomaga i jestem z niego zadowolona, fajnie, no bedzie z nami miesiac w domu, wiec dojde do siebie na spokojnie.
Chrzciny mamy 19 sierpnia i robimy na sali, mamy kolo 17 osob, zrobilabym w domu, ale za duzo ludzi, na roczek juz bede jakos musiala ogarnac temat ;)
Co do wagi to obiecalam sobie, ze nie bede wchodzic zeby sie nie stresowac, bo wiem, ze mam raczej tendencje do tycia niz do chudniecia, ale po szpitali maz mi mowi zebym weszla sobie na wage i zobaczyla ile zeszlo, to weszlam ale zamknelam oczy, ale moj mo powiedzial ze mam sobie zobaczyc no i zerknelam i 10kg w dol, poki co nie kusi mnie wchodzic, moze jak sie ogarne i wgl to bedzie mi przeszkadzac waga, teraz o tym nie mysle.

Monia i Tobie radze to samo, kazdy ma inny organizm jeden schudnie 5kg inny 20, wiec nie ma co.sie porownywac do innych ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063801 przez aleksiaa88
Nie wiem jak to robię Ale ciągle mi się chce jeść czasem nie wytrzymuje nim zjem obiad to dziabne kanapkę jeszcze
Z racji ze wrócimy do domu o 18 to tylko 1 ciepłe danie 2 sałatki żeby było do wyboru 2 placki i tort

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063802 przez aleksiaa88
Powiem tak po pierwszej ciąży też spadlam ale jak przestalam karmic to jak się rozsmakowalam to skoczyla mi waga do 58 tak się zajadalam przez 3 lata i kg po kg i tak dobilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063809 przez Judyta1992
Jezu ninka jak to mozliwe.
Ja i tak iestem zadowolona myslalam ze o wiele gorzej bede wygladac. Teraz wszyscy mowia ze wygladam jak orzed ciaza wiadomo w stroju kapielowym byloby gorzej.
Nie stresujmy sie samo zleci nie zauwazyny nawet kiedy ja chce tylko pocwiczyc troche zeby jedrnosci nabrac ale jeszxlcze tydzien i pokde na konie to tam troche spale i miesnie tez popracuja

U mnie chrzciny w knajpie na 16 osob ale tylko obiad i ciasto ewentualnie pozniej u mnie w domu jeszcze jakies ciacho i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063818 przez ninka
Dzisiaj byłam w Tesco, fajne przeceny mają. Kupiłam małemu buciki za 13 zł i kombinezon na zimę za 22 zł :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063821 przez kakasia20
Był na granicy zoltaczki on się taki brzoskwiniowy urodził :)
Ale zoltaczki nie ma na 100%.aparat dobrze robi zdj .taki ma kolorek he .

My w domku mi znów dokucza ostry ból nerki .Ani nie umie podnieść go do karmienia.:/

Kobitki po cc ile wam zajęło dochodzenie do siebie po cc .Ja nawet nie umie unieść zakopow małych czy 2butelek wody 1,5 l :/:/
Jakaś masakra jeszcze nogi mi zaczęły puchnac

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063825 przez Judyta1992
Oj biedna iby szybko minelo.
Dzisiej pierwszy raz od tygodnia sie wyspalam!
Maly poszedl spac o 22 pu mnie na brzuszku spal do 1:30 pozniej spal do 4:00 i obudzil sie dopoero po 6 :) aa no i od drugiej spal juz w swoim lozeczku.
Moze to nie jest rewelacja ale po tym co bylo wczesniej to jest super.
Zdazylam juz sniadanie zjesc i kanape wyorac a teraz mu wynagradzam noc i znowu lezy na brzuszku :) matka rozpoeszcza a pozniej ma pretensje :p no ale juz trudno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1063827 przez aleksiaa88
Po 1 ciąży to 8 dni chodziłam zgieta teraz jakoś mi to zeszło 5 dni teraz w 21 dniu przestało mnie ciągnąć przedtem nie pamiętam Ale chyba teraz lepiej chyba organizm zapamiętał i szybciej mu poszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl