BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1064095 przez MoNiaaa
loq może to chwilowe bole brzuszka???nie uzywalam takich kopli nawet o nich nie slyszalam.
oby cos pomoglo na te dolegliwości!!!!!!!!!

a moja Amelka spi i nagle się budzi ze strasznym placzem wezme na rece i spokoj

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064096 przez Loq90
Judyta jak u Ciebie? Taka reakcja na szczepionkę jest normalna? Nie znam się w ogóle w tym temacie.

Na ostatniej kontroli pediatra robił USG bioderek i zalecił szerokie pieluchowanie. Jeśli się nie poprawi na kolejnej wizycie to małej grozi orteza. Macie jakieś sposoby żeby maluszek rozstawiał szerzej bioderka? Kupiliśmy nosidło ale mała nie chce zbytnio w nim siedzieć. Albo jej niewygodnie albo to przez te brzuszków problemy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064097 przez Loq90
Monia śliczna Twoja królewna:) też nie wiem kiedy zleciał ten miesiąc. Muszę wziąć się wreszcie za papiery bo pieniążki uciekają sprzed nosa.

Stokrotka co u Ciebie?

A co do tych boli brzuszka to Marysia właśnie też budzi się z płaczem, ale zauważyłam że budzi się prawie za każdym razem jak przeleje jej się w brzuszku. A to przelewanie jest naprawdę głośne. Śpi bardzo niespokojnie, ciągle się wierci i napina:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064098 przez MoNiaaa
ja Zuzie szeroko pieluchowalam i pomoglo :) dobrze tez dzieci nosic n naszym biodrze bo wtedy musza rozstwic nozki ale nasze sa chya jeszcze za male?:(

judyta myślisz ze to po szczepieniu???a niby po tych płatnych nie ma być takich reakcji ?:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1064099 przez Judyta1992
Ale duza Amelka! Moj juz ma 7tyg prawie.

Dzisiaj jakis taki strasznie spiacy jest dalej po tym szczepieniu. Mial temperature ok 37,5 wiecej nie, no ale spi i spi i spi a ja niespokojna juz jestem.
Nam lekarka powiedziala o biogaila i daje mu te kropelki i juz wcale go kolki nie mecza. Dawalam mu tez espumisan ale nie do kazdego karmienia tylko tak raczej doraznie bo najzwyczajniej o tym zapominalam. Chyba jednak ta biogaila pomogla.
Teraz zaczynam dawac krople z wit D Vigantol bo znajoma farmaceutka mowila ze to lepsze niz wit d jako suplement diety bo ta jest dobrze przebadana no i tansza no daje sie kropelke dziennie w opakowaniu 10ml a koszt 8zl a suplement ok 30 zl na 90 dni. Tyle ze vigantool jest na recepte.

Załącznik 20170630_142606.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064100 przez Loq90
A te kropelki BiGaia to szczepy bakterii wspomagające pracę jelit maluszka, także mam nadzieję że pomogą Marysi. Dam Wam znać jutro, bo wieczorem jest najgorzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064101 przez Judyta1992
A taki zmeczony spi po szczepieniuu wczorajszym

Załącznik 1499939297527-1994895303.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064102 przez Judyta1992
Tak ten stan podgoraczkowy to normalna reakcja ponoc czestonsie zdarza nawet po tych platnych. Pielegniarka mowila mi ze moze miec jawet i 39 stopni. Teraz tak spi pewnie po paracetamolu bo mu dalam z obawy ze wzrosnie ta temperatura. Chociaz nie powiem mam stresa i ochote go wybudzic bo mnie to demerwuje ze spi juz 3h bo zazwyczaj o tej porze wcale nie spi.
No ale bylismy dzisiaj na usg i wstac musial o 6 wiec moze tez to przez to. U lekarza tez byl nardzo spokojny. Najwazniejsze ze jak juz sie budzi to ma normalnie sile dzwigac glowke.

My idziemy we wtorek na usg bioderek mam nadzieje ze nic nie wyjdzie. A u Was to usg robiliscie tak tylko przesiewowp czy pediatra miala jakoes watpliwosci? Na tym to juz sie komplet ie nie znam. Wiem tylko ze ta orteza strasznie uwiera maluxhy i tego nie lubia no ale jakby byl mus to i to wyrtrzymaja. Trzymamy kciuki!!
A co do trzymania szeroko nozek to nie wiem czy to o to np chodzi ale mpj maluch lubi lezec u mnie na klatce piersiowej i czasami ma nozki podkulone pod siebie a czasami robi taka zabe i nozki ja zewnatrz moze tak byloby Wam wygodnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064114 przez MoNiaaa
Judyta on wygląda na akiego już "dorosłego" sliczny chłopczyk i jaka fryzurka :)

ciekawe jak my po szczepieniu do tej pory dziewczyny nigdy nie goraczkowaly po szczepianiach.

ja tez wzielam receptę na wit d ale chyba inna nazwe mamy
usg tak profilaktycznie mamy zrobić.a wy wcześniej tez musialyscie isc do ortopedy i on dal dopiero na usg??bo my tak wlasnie mamy od per=diatry do ortopedy i dopiero usg

Amelka duza wizualnie ale ciuszki 56 nosi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064116 przez Judyta1992
My idziemy profilaktycznie na usg. Pediatra sama nawet nie dala skierowania tylko ja poprosilam.

No Monia on juz na serio taki dorosly bo taki wielki. A za komplementy dziekujemy:). Ludzie jak go widza mysla ze on ma 3 miesiace i jak mowie ze jeszcze dwoch nie ma to sa w szoku. Dzisiaj u lekarza Ignas strasznie krecil glowa i dlugo trzymal i mowie mu zeby az tak glowy nie dzwigal a babka sie zapytala dlaczego przeciez on taki duzy juz sam powinien sztuwno glowe trzymac to dopiero ja uswiadomilam ze on ma 6 tyg to sie juz zamknela.
Bie wiem czy do zimy sie w gondoli bedzie miescil:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064120 przez Loq90
Tutaj dostaliśmy przy porodzie książeczkę w której mamy wypisane wszystkie kontrole chyba do 6 roku życia Marysi. Już włącznie z datami ktorych musimy się trzymać. I na drugiej kontroli jeszcze w szpitalu wykryli właśnie że z bioderkami jest coś nie tak. Na trzeciej kontroli już u pediatry, zrobili małej USG i również się potwierdziło diagnoza. Powiedział że jeśli do następnej kontroli się nie poprawimy to dostaniemy szynę. Kładę Marysię na swoim brzuchu i rozkładam jej nóżki na żabkę, ale bardzo tego nie lubi:( noszenia w nosidełku też nie. Także może coś ją tam boli? Ehhh:(

Muszę poczytać o szczepieniach bo niedługo nas też czekają. Ile w Polsce kosztuje szczepienie na rotawirusy? Robicie je? Bo pediatra mnie pytał czy chce a ja kompletnie nie orientuje się w tym temacie:/

Wpadajcie na gołąbki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064121 przez Loq90
Judyta śliczny chłopczyk!:) Rzeczywiście wydaje się starszy;)

Zaaplikowalam małej kropelki i wierzcie lub nie ale śpi juz ponad godzinę:) co prawda z pomocą odkurzacza zasnęła, ale nie wybudza się z głośnym płaczem. Odpukuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064122 przez Judyta1992
Na mojego ma pewno to wlasnie te kropelki dzialaja bo bic mu nie iest od kilku dni odkad je daje. Wygoda z tymi kropelkani bo daje sie je raz dziennie a nie jak przewaznie do kazdego karnienia. Jednak lekarka mi mowila ze gdyby to byly kolki to jeszcze espunisan. To moze byc tak ze wcale to nie kolki a.poprostu brzuszek jeszcze sie rozwija itd.
Ja szczepilam wczoraj na rotawirusy i sa trzy dawki lacznie wchodzi ok 600zl.
Loa moj akurat na zabe lubi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064129 przez Loq90
Judyta ale dajesz też biGaia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064134 przez Judyta1992
Tak wlasnie to nam.polecila.pedoatra:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl