BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1064423 przez stOkrOtka91
No basen najlepszy na spalanie :)
To jest właśnie takie dziwne podejście, że człowiek ma trochę więcej ciała to wstydzi się iść na basen czy fitness, a to właśnie szczególnie dla takich ludzi. No i jako forma rozrywki :)

Monia Ty za dużo w ciąży nie przybrałaś...
Ile Ci zostało do wagi sprzed ciąży?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064428 przez Judyta1992
Kapusta mnie wyleczyla!
Aleksia moze sprobuj jakis probiotyk np ta biogaje.
Ja jutro stwierdzilam ze jade na basen. Jedzie siostra z mezem i dzieckiem woec zawsze ktos z malym posiedzi gdzies w cieniu. Ja sie przejmowalam rozstepami ale stwierdzilam ze ludzie maja gorsze. Kilogramow tez wiecej ale w sumie juz noe wiem gdzie one sa bo wygladam w miare ok. No i pojde w jednoczesciowyn stroju jeszcze mam ta kreske ciazowa na brzuchu.

A teraz Ignas dziwnie duzo ulal. Takie bardzo sciete i duzo tak mu sie nie zdarzylo jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064429 przez MoNiaaa
studentka nie tak mało bo blisko 20 kg doszło mi w ciąży zostało mi jakies 7/8 kg wiec tez sporo a wcześniej do szczupłych nie nalezalam po 2 ciążach wazylam ok 70 kg teraz 77 jakies wiec niestety to sporo i widać rozeszlam się cala na boki...;/
a na basenie bylam na takim otwartym wiec bardziej zabawa z dziewczynami niż pływanie typowe
a stroj jednoczęściowy mam

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064433 przez Judyta1992
Ja orztylam w sumie jakies 22 kg ale co tam kiedys s9e zrzuci. Teraz tez ok 7 mi zostalo i juz tak nie spada mi ta waga. Ale musze przyznac ze mam apetyt czasami. Nie jem w ogole slodyczy typu czekolada czy coastabo nie koge mleka no ale jem ciasteczka owsiane np. I mam slabosc do bananow musze je ograniczyc bo az glupio sienprzyznac ale potrafie w ciagu dnia zjesc np 4 banany i jeszcze dwa w nocy :)
My wlasnie na spacerku. Moj babelek niedlugo sie nie zmiesci do gondoli

Załącznik 1500641860290-1952478155.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064443 przez aleksiaa88
Kawał chłopa nasza gondola jest duża więc spokojnie jeszcze pojeździć kupując wózek patrzylusmy na dużą i pompowane koła i nie skrętne próbowałam w sklepie takie wózki z dziwnymi kolami i za ciula nie dało się prowadzić jak w wózku sklepowym jedzie gdzie chce a te pompowane czy dziura czy śnieg czy piasek po wszystkim super jezdzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064444 przez kakasia20
Co do basenu .Też się wstydzę. Z drugiej str mamy basen w ogrodzie Ale boję się wejść po cesarce do niego ....bo woda chlorowana jest ciągle itp ....Nie wiem jak z tą rana po cięciu niby się zagoila

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064446 przez ninka
Judyta mam ten sam problem, jeszcze trochę i mój mały nie będzie się mieścił w gondoli, a chciałam jej jeszcze w zimie używać, ale chyba nic z tego nie będzie.
My siedzimy w domu, bo niestety u nas dzisiaj deszcz pada :-(

Ja na kolki stosuję Delicol i potwierdzam, że działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064449 przez Judyta1992
No ja wlasnie mysle ze gondola to nam wystarczy tak do listopada max. Spacerowke mam taka bez oslonki wiec bede musiala spiwor kupic dodatkowo albo no nie wiem moze Ignasia w spiworek ubierac. Komplet je nie znam sie na tych roznych akcesoriach do wozka. W ogole jestem orzerazona bo nie wiem jak sie ubiera dzieci zima. No ale jeszcze daleko do zimy to sie doedukuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064475 przez MoNiaaa
ja mam nadzieje ze mi gondola wystarczy na zime bo zawsze cieplej w tek gondoli niż w spacerówce tym bardziej ze nie lubie mojej spacerówki od kompletu i planuje na wiosne kupic nowa lekka :)
ja po basenie miałam dziwne uczucia co do karmienia niby obmylam piersi ale balam się ze cos malej wyjdzie bo jednak zostało na pewno cos chloru ale wsyztsko ok :)
wczoraj tez u nas dziwna pogoda a po południu przyzla ulewa i się ochlodzilo.dzis na dzialke się wybierzemy oby nie było burzy!!
beznadziejna ta pogoda w to lato ;/

Judyta kawal chlopa z twojego synka :) niech rosnie i broni mame :)
a co do zimy to do tego czasu ogarniesz temat dzieci się ubiera tylko o 1 warstwę cieplej niż my się ubieramy :) dasz rade!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1064505 przez Loq90
Czesc dziewczyny! Za nami ciężki tydzień. Marysia miała okropne ataki płaczu, ale to takie ze az powietrza jej brakowało. Podkurczala nóżki, gwałtownie je wykopywala. Teraz jest odrobine lepiej. Ale nadal przelewa jej sie w brzuszku i tak jakby burczy. Possie 5 minut i zaczyna sie najpierw marudzenie, puszczanie piersi a kończy sie płaczem. Jak puści baczka lub jej odbije to na sekundę jest lepiej, ale po chwili nadal to samo. Podaje jej biGaie i teraz zastąpiłam lefax innymi kropelkami
antykolkowymi i jest troche lepiej. Teraz podajemy Sab simplex przed każdym jedzeniem. W poniedziałek pójdę jednak do lekarza zeby wykluczył nietolerancje laktozy. Szkoda mi jej tak bardzo;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064506 przez Loq90
Co do basenu to wiecie ze w połogu nie jest wskazany? Tzn przed wizyta kontrolna u ginekologa. W takich miejscach jest masa bakterii i Łatwo o
Złapanie jakiegoś paskudztwa. Ja bynamiej czekam na wizytę kontrolna i na to az sama poczuje sie lepiej. Czuje ze jestem osłabiona. Po drugim zapaleniu piersi wyskoczyła mi opryszczka;( wiecie jak straszna jest sytuacja gdy nie mozna pocałować maleństwa?:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064520 przez Judyta1992
Na nietoleracje laktozy a reczej na jej trawienie pomagaja kropelki delicol. Laktozy sie nie pozbedziesz z dziety bo jest nawet w mleku kobiecym. Moj synek ma ciagle takie luzne zolte kupki wlasnie orzez ta laktoze. Zobacze czy po delicolu przejdzie. Ja nie jem w ogole mleka nawet produktow gdzie sa sladowe ilosci. Ale za jakis tydzoen zaczynam powoli wprowadzac bo juz nie ma zadnej wysypki.

Na basen to tak faltycznie dopiero po polodu ale u mas maly ma juz prawie 2 miesiace :)
Bylismy nad woda aoe sie tylko umeczylam bo goraco i Ignas nie chcial lezec w gondoli a nie chcialam gotez wyciagac na slonce no i w sumie szybko do domu wrocilismy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064522 przez aleksiaa88
Log jakbyś napisała o nas też tak mamy w nocy się wierch poplakuje cała noc tak może chyba że ja wezmę na siebie to śpi też jej bulgocze cała noc się wierch rano puści baczki dopiero też nogami wymachuje często i przy tym się krzywi i też ma wysyłkę muszę spróbować i nie jeść w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064523 przez MoNiaaa
ja po tym porodzie naprawdę bardzo szybko doszłam do siebie chyba przez to ze nie bykam nacinana krwawienie miałam rowny miesiąc już było uciążliwe ale już mam spokoj :)
u nas trądzik chyba po woli ustepuje niestety potówki strasznie jej wychodzą :( ubieram ja lekko bo same body lub sukienka ale przy takich upałach zaraz jej wychodzą najbardziej podczas jedzenia bo się przy mnie jeszcze bardziej poci ;/ jak nie jedno to cos innego...

czy wam tez za szybko czas leci??? już 6 tyg za nami nawet nie wiem kiedy!!!!!chciałabym zatrzymać czas :)

a pytanko.
jak wyg;ada u was to miejsce po szczepieniu tym w szpitalu???bo Amelce zrobilo się takie wypukle i lekko czerwone i się tak jakby obiera sucha skorka z tego??

jeśli chodzi o spanie to u nas na ogole jest dobrze najgorszy jest czas od kapieli do ok 22 nie mogę jej uspac ciagle się wierci niby zasypia zaraz placze i tak w kolko przeważnie ok 22 dopiero zasnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1064525 przez Judyta1992
Pstatnio rozmawialam z poelegniarka o szczepieniu wlasnie tym w szpitalu na gruzlice.
Prawidlowo powinna byc taka rana i strupek. To moze sie ponoc nawet dlugo goic. U nas niestety nic nie ma. Ma tylko taka mala kropeczke. Pielegniarka mowila ze jak nie ma reakcji czuli tego strupka to szczepionka sie nie przyjela. Kiedys sie doszdzepialo w wieku 6,12,18 lat a teraz juz sie tego nie robi.
Nie wiem czy to prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl