BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052208 przez Kalinka85
Hej my imion jeszcze żadnych nie mamy. A czuję się fatalnie, cały dzień mdłości, latam nad kibelek 3-4 razy dziennie, brak apetytu, większość jedzenie jakaś niesmaczna. Żadnych zachcianek. Czekam aż to się skończy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052213 przez karolinkanice16
my do imion też nie mamy pomysłu, z Ksawerym wiedzieliśmy od razu że tak będzie miał na imię teraz nie wiem,
JudySen też chcieliśmy jak dziewczynka to Pola ale teraz w koło nas już dużo i nie wiem

Kalinka85 pjona właśnie wróciłam z toalety ... nie mam apetytu a zachcianki minęły wszystkie, zjadłam dziś jednego naleśnika ale popłynął :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052219 przez Kamyczek28
Witajcie:) my mamy termin na 13.09:) wiec jakiś 6t4d. Ale niestety mamy małe problemy bo odkleja nam się trochę kosmowka:/ a do tego of wczoraj temp. 38:/ może któraś też to kiedyś miała?
Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052249 przez PaulinaJ
Judysen Tez mi sie właśnie Leoś podoba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052274 przez Natalia^^
Dziewczyny. Przepraszam ze nic nie odpisuje na posty ale tak fatalnie się czuje. Jak wy sobie z tym radzicie? Przecież cały dzień w łóżku jest przy dziecku niewykonalny. Jestem zła. Z Jasiem nie miałam żadnych dolegliwości a teraz koszmar. Niech to się skończy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052285 przez Saszka892
Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki. Czy jeśli aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym bezpłatnym do 28.02.2018. to mogę się starać o jakies L4 czy później tylko o macierzyńskie? Nie znam się na tym w ogole. Czytałam że mogę zrezygnować z wychowawczego i w pierwszy dzień pracy dać L4..Ale to trochę chamskie :D doradzicie coś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052304 przez Moniek
Dziewczyny, a ja Wam zazdroszczę tych objawów! Mnie tylko pobolewa dół pleców i czasami brzuch. A tak to czuję się bardzo dobrze! Aż mnie to martwi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052314 przez Natalia^^
Moniek. Nie ma czego zazdrościć. Wolałabym nie mieć żadnych objawów. Uwierz :) to koszmar jest. Nikt mnie nie namówi na kolejne ciąże. Ja juz tak mówię że normalnej ciąży mieć nie mogę ;) kolejny dzie na kanapie z termoforem na żołądku. Oszaleje. Dziewczyny jak wy sobie radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052315 przez Natalia^^
Dziewczyny a wiecie czy na forim dziś jest poruszany temat bliźniąt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052316 przez Judysen
Moniek mam tak samo:) zero objawów. Ani mnie nie myli o wymiotach nie wspomnę, ani mi się spać nie chce, apetyt w normie, zero boli. Jedyne co to czasami mnie zaboli jajnik lewy, ale lekarz powiedział, że to normalne bo z tego jajnika wyszło jajeczko :)

Czasami chciałabym trochę tych dolegliwości, żeby poczuć co to znaczy, ale cóż taka uroda :cheer:

PaulinaJ Leon Najpiękniejsze imie:) bo mój synek je nosi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052319 przez Kalinka85
heheh dziewczyny cieszcie sie ze nie macie mdlosci i nie wymiotujecie bo to na prawde zadna przyjemnosc :P w poprzednich ciazach tylko kilka razy mnie zmulilo wieczorami i tyle a teraz od dwoch tygodni codziennie nie dobrze mi calymi dniami i latam nad kibelek 3-4 razy dziennie, apetytu brak a jesc trzeba. Czekam ze to przejdzie bo z dwojka dzieci to nawet nie ma kiedy odpoczac jak maz caly dzien w pracy. Wprawdzie Lila do przedszkola chodzi ale tylko do 14 tej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052324 przez Natalia^^
Kalinka ja mam dziś kryzys. Powiedz ciągle źle się czujesz czy masz napady i chwile spokon. Nic nie wymiotuje tylko cały dzień mam okropny ból żołądka bez przerwy nawet 10 min :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052326 przez karolinkanice16
Hej mamy ja też nie życzę nikomu takich mdłości pierwsza ciąża to był luksus w porównaniu do teraz. W dodatku zaraziłam się od męża a mąż od syna jelitowka. Od wczoraj wieczorem przez całą noc do dzisiaj do 10 wymiotowalam czuje się strasznie jakby coś mnie przejechalo. Nic nie spalam masakra jakaś, na wadze mam już -3kg, jest lepiej bo już nie wymiotuje ale wszystko mnie boli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052327 przez Natalia^^
Karolinka jak mi was szkoda my to przeszliśmy na początku roku i wiem czym to pachnie jak wszyscy na raz chorują...

Ja pójdę chyba dziś szybciej spać. Jutro mam fryziera i dietetyczke ale nie wiem jak ja to zniose tym bardziej ze to az 70 km

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052329 przez PaulinaJ
Współczuję jelitowki...ja ostatnio myslalam, że flaki wydale :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl