BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1052929 przez Emilaa
Będzie dobrze :) ja starałam się o dziecko pól roku niby nie długo ale dla mnie to była wieczność :ohmy: jak nie dawno zobaczyłam dwie kreski na teście nie mogłam w to uwierzyć i powiem szczerze ze nadal nie dowierzam ..pewnie dopiero jak usłysze bicie serdusza mojego maleństwa wszystko sie zmieni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052930 przez Aga 1986
No ja też jeszcze nie byłam u lekarza dopiero 1.02 idę i zobaczymy to prawda że nie dowierza się że jest się w ciąży dopóki nie usłyszy się bicia serca i jak lekarz potwierdzi ciąże i powie że wszystko jest w porządku. Wierzę że właśnie tak będzie w przypadku każdej mamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052932 przez Emilaa
Tzn ja juz jestem po pierwszej wizycie i jedynie co się dowiedziałam to to że jest to wczesna ciąża drugą wizyte mam 2 lutego :) ale słyszałam ze nawet jeśli jesteśmy świadome ciąży to i tak występuje te nie dowierzanie do puki nie usłyszy się bicia serduszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052936 przez Kalinka85
Witamy nowe koleżanki :)
Aga powiem ci ze ja tez mam juz dwie córki (5,5 i prawie 3 latka) i tez nie planowałam trzeciej ciązy ale stało sie. Nadal sie z tym oswajam i zastanawiam jak to bedzie. Musi byc dobrze i tego sie trzymam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052942 przez Aga 1986
Ja się właśnie bardzo boje że sobie nie poradzę z trójką dzieci dobrze jest pogadać z kimś w tej samej sytuacji :) :) do tego męczą mnie cały czas okropne mdłości a jak jest u Ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052944 przez Kalinka85
Tez sie boje jak to na spacer bedziemy isc, jak sie pomiescimy itd, milion gdyban i zapytan. Ale musimy dac rade, przeciez to wszystkie nasze dzieci, bedziemy wieksza rodzina :) Moim córkom marzy sie zeby blizniaki byly :D wtedy chyba bym oszalała :P

Ja mam mdlosci od 6 tygodnia, teraz zaczne 9 i dzis o dziwo lepiej sie czuje chociaz juz nad kibelkiem wisialam :P a tak to mdlilo mnie caly dzien i i kilka razy wymiotowalam w ciagu dnia, niezaleznie czy cos zjadlam czy nie zdażyłam. Mam nadziej ze juz bede sie czuc lepiej bo az sie wszystkiego odechciewa. A przy wojce dzieci trudno odpoczac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053001 przez PaulinaJ
A co ja mam powiedzieć haha Mieszko ma dopiero 10 msc :-) ale damy radę choć również mam chwile zwątpienia,ale musimy sobie mówić, że damy radę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053077 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny ja po tej jelitówce czuje się strasznie słabo codziennie mam ochotę spać jeść też mi się nie chce zmuszam się, no i dalej mam mdłości :/, w przyszłym tygodniu idę do ginekologa zobaczyć co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053084 przez Kasisko89
Dziewczyny,
Miałam dzisiaj wizytę, serduszko już bije! Lekarz powiedział, że widać "ładny, dostojny zarodek z akcją serca". Licząc od ostatniej miesiączki wypada dziś 8 tyg 6 dzień, według badania USG 7 tyg 1 dzień. Miałam bardzo długie cykle więc stąd to przesunięcie. Lekarz narazie nie określił daty porodu, powiedział, że jeszcze wcześnie. Z zaleceń skierował mnie na wszystkie badania: z krwi, badanie moczu oraz cytologię, zalecił witaminy ciążowe :) następna wizyta za 3 tygodnie :) Przesyłam zdjęcie maluszka :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053087 przez PaulinaJ
Kasisko super, że wszystko okej :) Piękny maluszek :) JA cytologię już miałam pobraną na pierwszej wizycie :) Teraz dostanę też mocz i krew

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053197 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053228 przez PaulinaJ
Agnieszkazst Witamy :D Rozgość się u nas :D ZST to miasto może?:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053242 przez Aga_Krk
Hej dziewczyny? Czy Wam też tak dokuczają mdłości? Na zdrowemaluchy.pl przeczytałam, że dobrym sposobem na ich złagodzenie jest herbatka z imbirem, ziołowe napary i suszone owoce Próbowałyście może kiedyś? Pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053243 przez Nat_alka
Mi dokuczają ale nie aż tak bardzo. Imbir ma zbawienne działanie ;) ja imbir kroję w małe kawałki i przeciskam przez praskę do czosnku :) następnie zalewam wrzątkiem, czekam aż trochę przestygnie i dodaję łyżeczkę miodu i trochę cytryny :) taki napar jest naprawdę smaczny! Mdłości znikają, a i można dobrze się rozgrzać :) POLECAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053254 przez Kalinka85
Hej dziewczyny
Mi mdlosci juz mniej dokuczaja, latam jeszcze na kibelk ale nie muli mnie caly dzien i lepiej funkcjonuje. Piłam herbate owocowa z imbirem i dodawalam cytyne ale jakos ciezko mi bylo ją przełknąc, ten zapach imbiru mnie odrzucal i teraz herbatka stoi sobie na polce. Ale faktycznie pomagało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl