BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064769 przez tatinka23
Dam rade:) tyle dalam to i teraz:)
U mnie od rana goraco. A w dzien to skwar sie zapowiada.. Aby przetrwac z taka pogoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064813 przez Heathera
Hej hej ja teraz też jestem tydzień bez męża albo jeszcze dłużej bo przyjechałam do rodziców z dziećmi. Do tego siostra przywiozła swoich synów 8 i 5 lat i brat swoją 6 letnia córkę więc jest wesoło mając pod opieką taka gromadkę :O



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064852 przez tatinka23
Hej.
Ja dzis mialam wizyte u gin. Wszystko dobrze dostalam skierowanie na glukoze. Teraz nastepna wizyta za 4 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064857 przez maja001
Tatinka super ze wszystko dobrze.Nasze listopadowe dzieciaki sa okazem zdrowia :)
A dzis taki upal ze nawet zamkniete okna i wiatrak nic nie daje.Ja mialam 3 dzieci pod opieka moich 2 i kolezanki jedno,ale dzis kolezanka mala zabrala i znow jestesmy sami.
Ja test na glukoze tez musze zrobic plus morfologie i mocz.Chyba pojde w czwartek na badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064858 przez tatinka23
Ja tez mam morfoligie i mocz ale dopiero zrobie kolo 21 sierpnia.
U mnie dzis byla brata narzeczona z dzieckiem. Caly dzien w basenie spedzielismy :) troche chlodniej bylo chodz na chwile :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064916 przez tatinka23
Jaka cisza sie pojawila. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064955 przez Gosia1001
Ja dzis bylam na glukozie. Obrzyyyydlistwo :sick:
Chociaz lepiej znioslam niz poprzednio - kupilam o smaku lemon. "Lepsza" w smaku. No i trzy wkłucia.
Zaparkowalam pod przychodnią. Po kazdym pobraniu szłam do auta - rozłożyłam siedzenie, ksiazka i udalo sie przetrwac 2 godziny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064956 przez maja001
Gosia1001 ja tez dzis byłam na glukozie i siedziałam 2 godz w przechodni,Tez byłam kuta 3 razy Poza tym zaniosłam mocz i pobrali mi morfologie.Po wyniki pójdę w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064957 przez tatinka23
Fajnie ze macie to juz za soba.. Ja dopiero przed 20 musze isc, az sie boje:/ ale kazdy musi przez to przejsc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064960 przez maja001
Tatinka no dokladnie trzeba rzez to jakos przebrnac.Popytaj moze w aptece o smakowa glukoze.Ja mialam normalna ale nigdy nie mialam problemu z jej wypicjem choc wczoraj ostatnie lyki to byly juz takie na sile troche.Na szczescie mnie nie muli.
Nie wiem czy wam mowilam ale pare dni temu dostalam cale pudelko ubrqn da maluszka od 62do 74 od dziewczyny ktora poznalam tak jak was tyle ze bedac w ciazy z Laurka po jej synku.Jedynie za paczke zaplacilam i wiadomo maluchow cos kupilam w podziekowaniu.Dlatego fora min sa fajne i naprawde warto w nich uczestniczyc bo nie tylko mozna pogadac popytac wyzalic sie ale tez zzyc z ludzmi czy tez czasem powymieniac rzeczmi z innymi bliskimi nam mamami choc znanymi tylko wirtualnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064990 przez tatinka23
Maja to dobrze ze masz "dodatkowa" pomoc:) ja moge tylko liczyc na przyszla bratowa ktora ma ciuszki po swojej corce.
Co do glukozy to slyszalam ze mozna pol cytryny wcisnac i wypic. Ciekawe czy u mnie w przychodni trzeba kupic sobie glukoze czy daja. Ciekawe jak dam rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1065006 przez maja001
Hej dziewczyny co u Was?
Ja dziś miałam mała odskocznie była u mnie przyjacółka prawie cały dzień a maz wyjatkowo na dniówke w pracy. Chyba brakowało mi takiej pogaduchy z kims bliskim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1065013 przez Heathera
Hej my juz w domu :)
Ogólnie było fajnie, siedzieliśmy na podwórku od rana do nocy, zero tv ani radia tylko wieczorem dzieci godzinę bajki ogladali, świerze powietrze bo to tuż przy lesie i daleko od asfaltu. Ale wymeczyłam się tą gromadką i hałasami dzieci no i za mężem tęskniłam chociaż on teraz do 22/24 w pracy zawsze...
Teraz Wiktor pojechał do Warszawy do szwagierki i szwagra i ich corki 2 lata młodszej więc zostałam z Werką sama.
Fajnie że na wizycie wszystko ok, ja wizytę mam dopiero 17.08 i to bez usg. Zgaga mnie zaczęła palić :/ na plusie 4 kg i brzuch już duży...na plecach już w ogóle się położyć nie mogę tak mnie wszystko gniecie.

Z dziećmi robiłam różne prace plastyczne i zabawy to się pochwalę zdjęciami



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1065014 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1065016 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl