BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

12 lata 10 miesiąc temu #143850 przez Groszek
Michał ma asymetrię i delikatne napięcie mięśniowe i dlatego rehabilitacja :)

Rozwód na razie wstrzymany, ale mieszkam u rodziców :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164126 przez natmur11
Hej dziewczyny:) ale tu cisza... co tam u Was? jak maluszki? Ilonka jak sie czujesz? badania jak? Groszku co u Was? Sloneczko jak remont domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164245 przez asia26
czesc Natmur zdecydowanie cisza tu jak makiem zasial :( tez ciagle zagladam tutaj w oczekiwaniu na informacje od Ciebie i sloneczka bo Ilonka i Groszek udzielaja sie na listopadzie 2010 choc groszek ucichla ostatnio :) a jak Klaudia? wklejaj jakies fotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164804 przez ilona
natmur no u nas cisza jak makiem zasiał, więc tak jak Asia napisałam udzielam się trochę w listopadzie.
Wiktor jeszcze nie chodzi :(
Mówi tata i baba jest strasznym rozrabiaką i energia go rozpiera :)
Moje zdrowie jakoś. Biorę nadal zastrzyki bo mam kosmiczna anemie i wrzodziska na jelitach się znów "odnowiły". ale czuje się ogólnie dobrze.
Jak z P. po rozmowie, co ustaliliście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #164897 przez natmur11
u nas jakos leci. z p konakt raz jest raz nie ma. raz sie kluci o wszystko a innym razem proponuje mi egzotyczne wycieczki w 3:/ niestety jego zainteresowanie corka tez jest raz na jakis czas ale nawet o zdjecia nie prosi. poza tym moja mama zachorowala, caly czas wierze ze wszystko bedzie dobrze i tegto sie trzymam. Klaudia zrobila sie nieznosna wrecz, wcale mnie nie slucha, bije krzyczy drapie gryzie kopie czasem az brak mi sil. raz nawet dalam jej klapsa ale poplakala chwile i zaraz przybiegla z odsiecza wiec tu zdecydowanie sprawdza sie powiedzenie ze agresja rodzi agresje. czasem juz brak mi sil, za zadne skarby nie chce dac jej odczuc ze mam czasem jej dosc bo i tak jest czasem. wszystko sie skumulowalo na raz a mnie chyba rozsadza od srodka niemoc:/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #164989 przez asia26
Natmur z mama napewno bedzie dobrez trzymamy kciuki :) a Klaudia pewnie ma taki czas przejsciowy napewno Cie kocha i nie chce Cie tak wykanczac a tak wogole to jest przepiekna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171006 przez ilona
cześć Wam :)

Kurczę jak to się stało, że ja Klaudusi wcześniej nie widziałam? :side:
Ślicznotka :kiss:

Coś te mamusie majowe zajęte bardzo bo nic nie piszą. :angry: :)

Widzę że właśnie wiola jest na forum ciekawe czy coś skrobnie i czy pokaże nam jak duży jest Filip.
A tak w ogóle to Wiktor jeszcze nie chodzi. :dry: Nawet za rękę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171022 przez natmur11
Ilonko napewno nie masz sie czym przejmowac, dzieciaczki roznie zaczynaja chodzic. moze bedzie tak ze ktoregos dnia niespodziewanie przyjdzie do ciebie. Niektore maluchy jak zasmakuja raczkowania to moga nie spieszyc sie z chodzeniem:)
Wioli nie widzialam ale szkoda ze nawet nie napisze. sloneczka tez daaawno nie bylo juz nie wspomne o Goldi i Angeli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171024 przez ilona
No ociągają się dziewczyny bardzo.
Kurcze chciałabym żeby już chodził :(
Wszyscy patrzą na Wiktora jak na dziecko mega upośledzone i robią takie :cheer: oczy jak mówię, że nie chodzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171028 przez natmur11
nie wiem czemu utarlo sie ze roczne dziecku musi chodzic bo inaczej cos z nim nie tak. niby sie nie porownuje dzieci ale jednak zawsze jest jakies "ale". Nie przejmuj sie jak przyjedzie czas to zacznie chodzic:) 14msc to nie taki duzy dzieciaczek:) W ogole dodaj jakies foto Wiktorka:)
i w ogole gdzies an forum widzialam twoje recznie szyte postacie:) sprzedajesz to czy tylko rekreacyjnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #171036 przez ilona
Szyje rekreacyjnie jak mam czas i chęci - ostatnio krucho i z jednym i z drugim, ale mam w planie sprzedaż tych moich wypocin.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171103 przez asia26
Ilonko z tym chodzeniem i patrzeniem na dziecko jak na uposledzone bo tego nie robi to cos wiem tez na ten temat bo mimo iz Oliwka mlodsza to na nia tez tak patrza :( ale mnie to wali ona jest indywidualistka i wszystko od poczatku robi w swoim tempe i ona tez wali tabele rozwojowe :P dziewczyny sloneczko Goldi Groszku Angela apelujemy o odzew :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #171117 przez wiola
Witajcie ,dziekuję natmur że pytasz co u nas,u nas wiele zmian myslę że na lepsze,Filipek wkoncu 2 tygodnie temu zaczoł chodzić,chodzi jak mały robokop,jeszcze miewa zachwiania równowagi,wychodzą mu dalej ząbki na górze,ma tylko 2 górne jedynki,a teraz idą mu 2 górne dwójki,na dole nie ma zadnego ząbka,troszkę dziwne,na nocniku ,nie chce siedzieć zaraz go parzy ,jest niesamowitym urwisem ,jak mu się coś zabroni ,to bije,płacze ,rzuca się ,nie chce siedzieć w łóżeczku tylko chodzić,nocki przesypia ładnie,dużo je ,praktycznie wiecznie by jad ,jest małym grubaskiem ,jest kochany,Jlonka nie martw się że Wiktorek nie chodzi,to stanie się z dnia na dzień,a jak już sprubuje to cały czas będzie chciał chodzić,sliczne te wasze dzieciaszki takie słodkie i kochane,spróbuję wam dodać kilka zdjęć Filipka,to chyba u nas wszystko ,buziaczki dla wszystkich.zdjecia muszę zgrać ,i dodam.Oto obiecane zdjecia. oto cały ja,buziaczki....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171127 przez ilona
wiola super że się odezwałaś
a jak w życiu? jak praca reszta dzieci.
Nie mogę się doczekać zdjęć Filipa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #171235 przez asia26
Wiolu super ze sie odezwalas juz nie mozemy doczekac sie Filipka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl