BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #677482 przez aska27
oj, to super,ze dobrze się czujecie :) to najważniejsze! no,a skoro oczy się zamykają to ... wypoczywaj :) Trzeba dbać o siebie i bobaska :blink:
Byłaś już u lekarza?


U mnie z samopoczuciem gorzej.. jakoś ta ciąża daj mi popalić,a to początek, no chyba,z później będzie lepiej :blink: W pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie, pracowałam w sumie do końca /9 miesiąc/ ale wiadomo,każda ciąża jest inna. Najważniejsze zdrowie dziecka, dolegliwości w końcu miną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677547 przez Liluch
Ojej, trzymam kciuki, żeby dolegliwości minęły i żebyś wyjątkowo dobrze znosiła swoją kolejną ciąże :) U lekarza bylam tydzień temu, ale było ciut zbyt wcześnie i idę 17 stego na kolejną wizytę, cały czas trzymam rękę na pulsie robiąc bete i ładnie rośnie :) to moja pierwsza ciąża , więc dużo czytam, interesuję się wszystkim , pochłaniam fora , czy przy pierwszej ciąży też miałaś tak wielką ciekawość ? :)) bo mój świat powiększył się do rozmiarów ogromnego szczęścia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677735 przez Mincz
Heja

to i ja się dołączę - oczekuję maluszka prawdopodobnie na początku lutego choć moje wyliczenia równie dobrze podają koniec stycznia ;)
to będzie moje drugie bobo, mam już 4,5 letnią Zośkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #677771 przez Liluch
Mincz witaj w gronie ;) !gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #677854 przez aska27
Mincz witaj :) Super! No i GRATULUJĘ :blink:

Liluch w pierwszej ciąży też byłam ciekawa, nakupiłam książek :blink: ale tez byłam bardziej spokojniejsza... chociaż to dziwne,bo myślałam,ze w kolejnej ciąży będę już wiedziała co i jak,a ja się non stop martwię.
Co dziwne teraz brzuch mi tak wyskoczył jakbym była już w 4 miesiącu ciąży :cheer: :)

Co do lekarza to idę w środę wieczorem, już nie mogę się doczekać.


Fajnie,ze nas jest coraz wiecej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678095 przez Liluch
aska27 będę czekała na Twoje wiadomości i wrażenia po wizycie u lekarza. Ja idę dopiero za tydzień i denerwuję się ciut, jutro idę znowu na Beatę według zaleceń lekarza. Pamiętaj kochana, że każda ciąża dla kobiety to niesamowite przeżycie, to są nasze początki, więc myślę , że to normalne, że jesteśmy ciut niespokojne, ale wszystko będzie ok ;) wizyta po wizycie będziemy się do tego przekonywać;) koniecznie daj znać jak wrócisz od lekarza :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678098 przez Liluch
Piszę na Ipadzie i niestety robi mi psikusy :) miałobyć idę na Bete a nie Beatę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678111 przez aska27
No właśnie tak się zastanawiałam o co chodzi z tą Beatą :blink:

Tydzień szybko minie.. chociaż wiem,ze wolałybyśmy już i teraz przekonać się co u naszych dzieci :) W pierwszej ciąży śmiałam się,ze przydałoby się domowe USG :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678123 przez Liluch
Ojejjjjjjjj!!! Domowe usg z pewnością nakarmiłoby odpowiednią moją szaloną ciekawość ;) mam nadzieję, że czas od wizyty do wizyty będzie nam mijał w niewiarygodnie szybkim tempie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678263 przez Mincz
Heja

Ja byłam wczoraj u gina i już sama nie wiem, co myśleć... Widać było pęcherzyk, ale nic poza tym... Kazała przyjść za dwa tyg i się nie martwić, ale jak tu się nie przejmować. Aaa no i okazało się, że wyszedł mi 5 tyd 5 dzień, więc moja matematyka zawodzi ;)

A jak się czujecie? Ja mam podobnie jak w pierwszej ciąży - piersi takie bolesne, że lepiej niech się wszyscy trzymają z daleka, mdłości permanentne i spaaaaać ;) A ze smakiem to zajadam tylko pomidory i truskawki, cała reszta to z przymusu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #678284 przez aska27
Mincz nie denerwuj się, na początku też mi lekarz powiedział to samo. Najważniejsze,ze ciaza jest i rozwija się dobrze. A co do jedzenia to mam identycznie, coś bym chciała,ale nie wiem co :blink:

Wiesz w pierwszej ciązy też zajadałam się pomidorami :) w sumie tak jak piszesz no i mam synka,wiec moze u Ciebie drugi będzie synek :)

Liluch jak tam dzisiaj samopoczucie?

Ciekawa jestem co u Sylwietki nic nie pisze, mam nadzieje,ze wszystko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678335 przez Mincz
aska nie jest łatwo tak zupełnie się nie martwić. Wyciągnęłam wczoraj zdjęcia z udg Zosi i tam mam serducho w 7 tyg. Także poczekam, lekarka mówiła, że te bolesne piersi przemawiają za tym, że maluszek będzie, ale mówiła też, żeby się nie nastawiać ani na tak, ani na nie... Ja trzymam kciuki - niech będzie uparciuch i się utrzyma ;) Dobra lecę do wc - biegam normalnie co 30 minut i jus wstaję w nocy siusiu - dokładnie jak przy Zośce, więc może jest nadzieja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678371 przez Liluch
Asiu, dziękuję samopoczucie ok :) chociaż byłam dzisiaj na pobraniu krwi i lecieć nie chciała nic , a nic...jakaś osłabiona jestem..i senna maksymalnie.

Mincz ja byłam u lekarza 5 czerwca i nie mogła dostrzec pęcherzyka, więc wyszłam z gabinetu i się popłakałam, ale powiedziała mi, że owulacje miałam przesuniętą i mam się nie martwić, bo jak beta hcg rośnie i ona widziała, że mam błone powiększoną jak przy wczesnej ciąży to trzeba być bardzo dobrej myśli. Denerwuję się bardzo, mam nadzieję, że jak pójdę 17stego to się uspokoję...

Też wcinam pomidory, mam totalną jazdę na pomidory ze świeżą bazylią i oliwą z oliwek :) pochłaniam też kg arbuza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #678391 przez Mincz
hehehhe ja dzisiaj też kupiłam arbuza :) Ogólnie rzecz biorąc, zazwyczaj jem takie shity - duzo coli, jakieś badziewne przekąski itd., a teraz... samo zdrowie, ale np mięso to z przymusu ;) No i nie przyprawiam ostatnio, jakoś nie mogę się zmusić ;) aaaa i ja, która nie jem jajek, wczoraj musiałam usmażyć sobie jajecznicę tak za mną chodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #678423 przez aska27
Dziewczyny wszystko będzie ok.. .tylko nasze dzidzie potrzebują czasu.. niech sobie grzecznie w brzuszkach rosną,a my od czasu do czasu je podejrzymy :blink:

Liluch już za niecały tydz wizyta, będzie ok :blink:

Mincz lekarz też mi powiedział,ze rożnie może być, przeraziło mnie to,ale zawsze trzeba być dobrej myśli :)


Co do jedzenia to ja juz dzisiaj pisałam,ze w ciazy kobieta to mimo wszystko dba o siebie, nie je wszystkiego jak leci .. ja tak akurat mam, coś z niewiadomego pochodzenia, jakies sztuczne coś, barwniki itp... wszystko na bok. Teraz witaminki, warzywka itp... wszystko,żeby było jak najlepiej :) Szkoda tylko,ze tak dobrze odżywiam się tylko w ciązy :dry: człowiek na pewno lepiej by się czuł i wyglądał :) no,ale czasem coś kusi tylko teraz zaświeca mi sie lampka,ze nie wolno.
Pamiętam,ze całą ciąże z Mikołajem miałam mega ochotę na piwo! Tak w gole to nie przepadam,a wtedy tak mnie kusiło, oj.


Teraz zrobiłyście mi apetyt na arbuza :laugh: no i czereśnie cały czas chodzą mi po głowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl