BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944753 przez Miki
Iynka Lidia jest nią jak na razie zachwycona więc polecam ;) Mamy firmy caretero bugies ;) i uważam, że jest warta swojej ceny ;)

U nas takie kupki też były i nie od razu po szczepieniu więc nie martw się ;)
Podziękowania: lynka80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944763 przez mesy
A Patryk nie podnosi tak główki :(

Lynka kupa sie nie martw jak jest kolor ok ...jitro pewnie wroci do normy ;)
patryk dxis nie robil :/ wiecznie kurde cos :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944768 przez majka1987gnoWlkp
Mysza nie... Recepty nie trzeba :-)
Mesy Misia to tak robi ze sama się spina i głowę ciągnie za rękoma, nawet jej nie trzeba chwytać za ręce....
Swoją drogą... Nie ma co to jeszcze za wcześnie ;-) a prawidłowo wykonuje się to ćwiczenie tak ze dziecko powinno mieć rączki w łokciach wyprostowane, wyciagniete prostopadle do klatki piersiowej i dłonie muszą chwytać nasz kciuk a my reszta chwytamy nadgarstek.. I to nie my podnosimy dziecko tylko ono musi się podciągnąć jak na drążku

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #944771 przez mesy
Majka wiem jak bo mi rehabilitantka pokazala.....Patryk nie ma takiego odruchu :(
mam dzis kuzwa kryzys....wczesnie nie wczesnie ...inne dzieciaczki z wrzesnia podnosza sie a Patryk nie :( co raz bardziej mnie to uswiadamia ze to przez szczepienia....przed szczepieniami ladnie zwijal sie w "lodke " jak mielismy go na rekach , a po juz nie :^ nawet sie smialismy z T ze on robi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tak sie zwijajac...a teraz ? Teraz kurde nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944795 przez majka1987gnoWlkp
Mesy nie jest powiedziane ze to przez szczepienia... W ogóle się nie obwiniaj bo po głowie dostaniesz!!!! Patryk potrzebuje Najwidoczniej więcej bodźców potrzebuje do ćwiczeń :-) wsio będzie ok ;-)

[/url [/url]



Podziękowania: żana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944822 przez lynka80
Mesy, Patryk też sporo waży, może mu jest po prostu trochę ciężej? poćwiczycie i się rozkręci chłopak ;)
Przecież wystarczy spojrzeć na zdjęcie Patryka żeby od razu stwierdzić ,że jest silnym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem :)

Moja z kolei zaczęła się ślinić i do tego wystawiać non stop język. Ten jęzor na wierzchu wkurza mnie strasznie :S



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944830 przez żana
Hej.

Mesy do kogo Patryk podobny do mamy czy taty ? Bo urodę ma śliczna :)

Lenka moja tez się slini i jezor pokazuje. Kiedyś myślałam że jej niedobrze ale zaczęła tak cały czas robić wiec to chyba normalka.

My jutro szczepienie mamy. ciekawość mnie zżera ile Amelka waży :-)
Podziękowania: mesy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944838 przez mesy
Taaa ciezko :/ on troche na brzuchu polezy i marudzi , ze chce isc spac :( i tak w kółko :( teraz np spi i bede musiala go obudzic na mleko , bo jadl o 17-30....

Zana a bo ja wiem do kogo :P tj mix hehe ciezko stwierdzic , bo on mieszany jest ;) troche ma ze mnie i troche z T ....a lenistwo i kombinowanie to chyba po mnie ma :blush: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944957 przez mesy
Dublujeeeee :evil:

Wczoraj narzekalam., ze Patryk nie podnosi glowki z pozycji lezacej...a dzis co prawda z pozycji pol siedzace...można ppwiedziec pol lezaca pol siedzaca bo lezal na moich nogach ,a mialam zgiete...Patryk podniosl lepek....az 3 razy :D tj sukces....bo babka na reh probowala.go tak z wysokiego klina uniesc i ani drgnal....

A wczoraj dal popis.....zasnal dopiero o 22 .... :woohoo: jadl 19-30....i marudzi marudzil...oczy jak 5 zl i za cholere nie chcial iac spac....to mowie dam mu mleka przed ta 22 ....oczywiscie pil jak by nigdy mleka nie dostal...i zwrocil wszystko przy odbeknieciu :/ myslalam , ze wczoraj do glowy dostane :blink: nie dosc , ze ja padnieta , leb mnie bolal to ten dawal do pieca....... a moze to byl skok rozwojowy ;> ? w koncu dzis uniosp glowke ;> musze fo teraz trenowac....na ani pol dnia odpuscic jak zalapal o co chodzi ;)

W tesco zaczynaja sie wyprzedaze :P.kupilam wczoraj Patrykowi koazulke i kamizelke na wiosne/jesien :D aaa w week pojade do wiekszego teskacza bo pewnie tam beda moec wiecej tych ciuchow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944977 przez lynka80
Mesy, no widzisz,Patryk daje rade ;)
Wyprzedaze w Tesco powiadasz? Przejechalabym sie Mlodej cos zakupic, tylko te tlumy mnie troche przerazaja...Ale moze jutro do poludnia sie wybierzemy.
Dzis jedziemy do mojej mamy, to taka nasza pierwsza, "dalsza" podroz we dwie.Zyczcie nam samych zielonych swiatel i zero korkow na drogach,bo jak tylko sie zatrzymujemy na moment to Misia od razu sie budzi i awantura czemu nie jedziemy ;)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945006 przez mesy
lynka u nas to samo...auto stanie i kaplica...jak jechalam na rehabilitacje sama to byla lipa bo on z tylu ja z przodu i myslalam ze ebne :/ ale T bedzie odlaczal poduszke z przodu bo tak sie nie da jezdzic :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945071 przez Miki
My jeszcze w łóżku :P Nie chce mi się wstawać, bo zimno i ciemno bez prądu... Tak mnie to wkurza :angry:

Mesy nie martw się :kiss: Patryk sobie świetnie radzi ;)
O, wyprzedaże :silly: Przydałoby się w końcu ruszyć na sklepy... Może dzisiaj nam się uda :whistle: Tylko no właśnie te tłumy mnie przerażają :P

I nas w samochodzie to samo :laugh: Już jak lekko zwolnie to się nie podoba :P

Wzięłam się wczoraj za pisanie w końcu na uczelnie... ale powoli mi to idzie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945078 przez mesy
MIKI no u mnie w teskaczu tłumów nie było wczoraj :P ZOBACZĘ w Gliwicach w sobotę :P ALE jadę z rana to może nie będzie źle :P

JA CI WSPÓŁCZUJĘ tego pisania.....ja już za stara jestem na naukę hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945099 przez Miki
Mesy nie wiem czu uda mi się zahaczyć tesco ale na pewno do galerii jedziemy po 13 :P W końcu gdzieś się ruszę! :woohoo: Oby tylko ludziskow było mało :unsure:

A co do pisania to mi się tak nie chce... :( Chętnie bym komuś zapłaciła żeby mi to napisał ale z drugiej strony wolę te pieniążki przeznaczyć na Małą a pomęczyć się po nocach... Został mi już niecały rok i koniec! Daj Boże żeby mi się udało pozaliczac wszystko i obronić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945105 przez żana
My po szczepieniach. Dziś trochę gorzej niż ostatnio. Jak Amelka płakała to aż serce mi się krajalo. Waży juz 6700!! a Bujaki do 9kg :/
Ale według tej skali którą w przychodni liczą to mała schudła. tzn jest juz bardziej proporcjonalna niż ostatnio :-)

Mesy ja też jeżdżę na zakupy z rana bo po południu zaczynają się tłumy schodzić. Tym bardziej ze my w weekend zawsze jeździmy.

Miki nawet nie wiesz jak mi trudno wrócić do szkoły. podziwiam Cię.

Pewnie dziś będzie hardkor po tym szczepieniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl