BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1058230 przez magmus88
Madzia, zapraszam po baty na priw hehehe.

Ja własnie gotuję małemu zupkę szpinakową :) to będzie nasz debiut! :) zobaczymy czy mu posmakuje :)

Madzia, mnie co prawda nie pytasz :P ale ja nie używam soli. Jedynie liście laurowe i ziele angielskie :)

Co do kolczyków... dzisiaj nawet była o tym mowa na ćwiczeniach bo dziewczyna Bartka już ma :D hehehe. I jeszcze jedna babka też mówiła, ze znajoma ja namawia na kolczyki (bo robi). i ze niby maluchy lepiej to przechodzą niż starsze dzieci :)

Ewa - słodka mała :) widzę, ze kanapeczki wcina hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058253 przez madzialenka
Popycham.Magnus U jak zupka? Smakowała? Kurczę może powinnam jednak samą gotować..A do zupki Magmus jakiś tłuszcz oddajesz? Co do kolczyków..przyznam że Zu już ma kupione
Dwie pary choć przy przebijaniu są te sterylne kuleczki na początek..jakoś tak mi szkoda jej sprawiać ból tylko dlatego że ja bym chciała już by miała..I tak sobie to odkladam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058259 przez magmus88
Patrzcie dziewczyny jaki słodziaczek :) www.facebook.com/137475646355439/videos/673490392753959/

Madzia - smakowała :)
Ej no to, że mała je słoiczki to nic nie znaczy :) są tak przebadane, wzdłuż i wszerz, ze chyb nie masz się czego obawiać :)
Powiem Ci, ze dodaję masełko al e nie zawsze... zapominam o tym :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058262 przez madzialenka
Magmus lewy link bądź ja na fonienie mogę otworzyć strony; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058264 przez Ewaaa1988
Tam gdzie ja pojade uszka przekluwac to juz nawet 4ro miesiecznej dziewczynce przekluwali :ohmy:
Wybrałam gabinet kosmetyczny taki w ktorym przekluwaja metoda duo czyli dwie panie stoja po bokach i jednoczesnie w tym samym momencie strzelaja pistoletami wiec podwojnego bolu nie bedzie :) Ja tez jestem tego zdania ze lepiej szybciej jak dziecko jeszcze nie jest swiadome bo pozniej starsze silniejsze to dopiero bedzie rekami wymachiwac i moze byc trudniej chyba ze ktoras dziewczynka spokojnie bedzie siedziala :) Milenka tez ma juz zlote kolczyki ktore dostala na chrzciny.

Oooo... Szpinak... Zapomnialam o nim choc go lubie a mielnka jeszcze jego nie jadla to dzieki za przypomnienie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058279 przez Sevilla
Ewa wg zaleceń WHO mięso powinno się gotować oddzielnie do roku. Do jarzyowych zupek powinno się dodawać tłuszcze (oliwę, masło) po ugotowaniu. Strach się przyznać, pomimo mojego wykształcenia łamie wszelkie zasady.

Madzia czasami dam troszkę soli, ale staram się tego nie robić. Częściej zioła dodaje, by miało to jako taki smak. Jedyny grzech, który popełniam świadomie to robię kaszkę manną, jaglaną na mleku krowim. Swojego nie jestem wstanie odciągnąć już :/, kaszek kupnych nie chce dawać bo w nich morze cukru i tłuszcz palmowy (Swoją drogą tyle qrwa życzą sobie za nie, a nawet porządnego tłuszczu nie mogą dać, tylko tanie ścierwo). A że Basia toleruje mleko krówki, to dostaje raz dziennie z kaszką. A tak to cyc, cyc i cyc. Swoją drogą odkąd w naszym menu zagościło na dobre kaszka, owoc i obiadek, Basia znów zaczęła przybierać i w końcu mam pogodne dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058283 przez Ewaaa1988
Sevilla tzn ze rosolu do roku czasu nie mozna dawac czy w jakis inny sposob go robic dzieciom? A w tych sloiczkach co pisze na nich rosolek to ciekawe w jaki sposob go robia??? :dry:
A wiesz moze dlaczego jest nie polecaja wywaru miesnego mlodszym dzieciom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058284 przez magmus88
Kurcze Madzia... ja przedpotopowa :D urzęduje na kompie hehehe. I mi się link otwiera, więc nie wiem... a Wy dziewczyny próbowałyście??

Kurcze Sewi, czuję się rozgrzeszona hahah. To takie psychologiczne... od razu się cżłowiek lepiej czuje, jezeli inni też popełniają błędy :) Ale często tak jest że "szewc bez butów chodzi" :)

Cornick - jak tam Twoje "cigarety" (to po śląsku :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058296 przez madzialenka
Hahahaha Magmus jak pamiętasz Cornicku ;)
O której wracasz Magmusiku z rzęs?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058315 przez Sevilla
Madzia paczka poszła z małym gratisem dla kawalera za opóźnienie ;)

Ewa chodzi o tłuszcze z mięsa. Gotujesz normalnie wywar tylko z warzyw, a mięso osobno i potem łączysz. Tu chodzi o zasady diety lekkostrawnej. Tak przysadzony posiłek jest mniej tłusty, lekkostrawny dla młodego brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058316 przez Sevilla
A ja dziś mam chwilę wolnego i aaaaaa pieję z zachwytu moje dziecię podeszło do mnie i powiedziało mama aaaaa!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058317 przez Ewaaa1988
Sevilla dzieki za info ;) nigdy nie zaglebialam sie w tym temacie ale za namowa rodzicow tesciow i babc dawalam normalny rosol i chyba jej nie zaszkodzil.
Moja tylko mowi tata :laugh: jeszcze ani razu nawet literki M od niej nie uslyszalam :laugh:

Mam pytanie do was wszystkich takie z innej beczki.

Mamy okazje dostac wersalke i 2 fotele z eko skory jeszcze w dobrym stanie, nie popekane itd ale maja jedna wade, maja zapach papierosow :( wiecie moze czym ten zapach usunac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058325 przez Sevilla
Ewa ja wiem, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, ale dupsko będzie Cię przyklejać do tego. Wiem, coś o tym bo mam w domu. Spróbuj roztworem z sody oczyszczonej umyć całą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058333 przez madzialenka
Sevi dziękuję!!!!;))

Magmus Eee oczy całe?;)

Ewcia może i fajnie wygląda ale ja też nie polecam ekoskory :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058335 przez magmus88
heja ;)

Oczy całe :D heheh. Efekt - ujdzie :D ciekawa jestem ile się utrzymają :)

Jeżeli chodzi o ekoskóre - jeżeli jest nowa to fajnie wygląda.... my mamy tylko elementy w rogówce... i nigdy więcej! Na jednym oparciu nam już popękała... a ma aż 4 lata ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl