BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055772 przez kakasia20
Doszłam.do sprawcy uczulenia .. to odswierzacz powietrza elektryczny. Are vick nie dość że nie pisało na ulotce o tym że uczula to dziś weszłam na Google i. Zaraz miałam.jasna sprawę ze powoduje uczulenia świąd objawy alergiczne .Zaraz go wywalilam.:/:/ szkoda 10.zł Ale cóż.

W ogóle przed 7:00 słyszę dzwonek do drzwi wchodzę w piżamie bez szafroka ...otwieram a tu pan z szkód i mówi dziś remont u pani ...jesteśmy szybciej ...:/ już się od razu zapowiedzieli od jutra będą na 6:30/6:45
Ale szybko im to idzie :)
Jakoś mnie łydki bolą Ale gdzie tu odpocząć chodź chwilę ....jak ciągle coś chcą robotnicy :/:/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055774 przez kakasia20
Wogole mamą moja wyleciała z obiadem do nich :/... Masakra jakaś. Jeszcze im obiad gotować i nie dość że mają czajnik kawę itp żądają robienia kaw...sami kurze nie umia_:(

Wiecie nie chce być nie miła Ale za chwilę będę ciasta musiała im do kawy robić czy kupować ciasteczka:/:/
Zawsze sami.mogą odskoczyc do kebaba 5 min drogi od domu mają.:):)

Ale zaraz kończą o 15:00 może coś odpoczne

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055794 przez aleksiaa88
kakasia w końcu to robotniki mają robić w umowie nie masz że masz ich żywić ludzie chodza do różnych prac i jakoś nigdzie nie mają wyżywienia zapewnionego z wyjątkiem zakład miesny sokołów tam mają stołówkę ale tak to nigdzie wroboce nie dają jeśc a że ludzie dają robotnikom to już przesada jak dla mnie idzesz do pracy to niech kanapki sobie robią jak inni ludzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055818 przez kakasia20
Dzięki Alex ia

Bo już myślał.ze to obowiązek jakis z żywieniem ich .Bo dziennie by mi trafiło robić duży obiad Dla nas 4 plus jak narazie 3/4 robotników a za tydzień ma ich być ok 10:/:/ więc 2 obiady gotować głupota a wiadomo każdy gotuje inaczej i Każdemu smakować nie będzie.:/
=
Ja się tego nie podejmuje .
Mało tego to musiałam jeszcze za nimi wczoraj sprzątać myć podłogi wynosić trzy wiadra gruzu Bo m był w pracy mamą też sobie poszła do pracy a ja zostałam z dziećmi .i taki rozpierd....ol( nielad) zostawili ze szok dziś sobie z nimi slowo zamienię .
Bo oni kończą po 15:00 nim ogarnie dom jest 18.:00
Czasu dla dzieci brak dla zabawy nauki dzieci a się też wieczorem nie chce uczyć. Są rozkojarzeni .dobrze że brat wpadł do nas na tydzień to pomaga .

W ogóle mamie napisałam wczoraj by urlop sobie wzięła już i sprzatala po nich Bo ja rady nie dam wynosić wiadra z ciężkim gruzem drzec podłogi na kolanach szpachla itp
To była niesmaczona dość :/.z drugiej strony jak będę mieć remont góry to też sama będę robiła za nimi sprzatala bo mama sobie pujdzie do pracy i wątpię w jej pomoc :/:/ itp mąż tyle co będzie pomoże mi na pewno na ile będzie umieć .
W ogóle. Czasu nie mam dla małych jaknsprzatam po nich bo kończą po 15:00 ja sprzątam do 18:00. Noedosc to zostawili rozpier....dol ( nielad) że szok ! potem robiłam zadania Ale syn na naukę ochoty nie miał już bo za późno było ...

I zasnelam na filmie o 20:00 a dzieci jeszcze biegaly po domu :/:/ a ja nic nie pamiętam taka zmęczona byłam i jestem .w dodatku mnie bierze choroba ciągle kocham katar oczy opuchnięte alergie jakaś może mam mnie wiem ..zatoki mi na szczęście popuscily z czego się cieszę.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055840 przez aleksiaa88
odpusc noszenie wiaderek litosci , ja juz dawno podłogi tylko mopem jak kucne to potrzebuje czegos do podtrzymania bo nie wstane z ta nogą, dawac jesc to nie jest obowiazek to ludzie tak ponauczali, a poza tym możesz miec też katar od tego kurzu mi przy remontach te leci a czesto je w domu miewam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055844 przez MoNiaaa
ja wczoraj na wizycie bylam i powiem wam ze się wqrzylam bo nie dość ze się wyczekalam bo opóźnienie było to gin wogole się nie przylozyla do badania na usg sprawdzila tylko czy serce bije i tyle bo jak to ona powiedziała dziś będę miała to echo serca to oni posprawdzają wszystko....myslalam ze chociaż za wuzyte mniej zaplace skoro tylko mi wypisala l4 leki i na fotelu ale pobrala mi jeszcze wymaz na bakterie i 100 zl zgarnela....

dziś do krakowa jade boje się trochę mam nadziejej ze w miare punktualnie wejdziemy bo chciałabym na jakas ludzka godzine wrocic do domu

kasia bez przesady robic obiad dla 10 osob więcej???tobie ktoś w pracy placil za wyżywienie bo mi nigdy.chyba sa to duzi chłopcy i sami zadbają o siebie.a ten syf bym im zostawila na drugi dzien

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055857 przez Sophie25
Monia powodzenia! Daj znać później ;)

Kakasia prowiant swój powinni mieć a nie żebyś Ty im gotowała ją miałam robotników latem kładli na balkownie płytki i tylko z dobrego serca im kawę zrobiłam ale oni nic nie oczekiwali .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055859 przez kakasia20
Powiedziałam.im ze jestem w ciąży ze mają w.miarę za sobą ogarnąć to co nabrudzili. A ja tylko miotła przelece i tyle ..zdziwieni Ale zobaczymy skutki po dzisiejszym dniu .
A o obiedzie niech zapomną kawę niech św zrobią śniadania mają swoje .i tyle .

Ja miałam dziś iść do ginekologa Ale zostawię to na czwartek. Nie czuję się na siłach od rana chodzę z gorączką .mąż od 3:00.w pracy do 15:00.brat poszedł dzieci mi Dax do szkoły przedszkola ...pf

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055873 przez stOkrOtka91
Monia nie dziwie Ci się, ze jesteś zla, nie dość ze prywatnie sie chodzi i płaci to jeszcze z fochem Cie obsłużą... :angry:
To ze masz wizytę później gdzie indziej nie zwalnia jej od normalnej wizyty...

Daj znać co Ci w tym Krakowie powiedzieli, trzymam kciuki :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055895 przez aleksiaa88
jak mnie niektórzy denerwują wmawiają mi że bedę miała cc bo pierwsze miałam , albo tez słyszałam że będe miała wybór błahahahahahahhahaah boże ale to minęło 4 lata już wiec nikt mi nawet nie zaproponuje pierwszego mi nikt nie proponował tylko połozna na lekarzy napierała jakby nie ona to by czekali jezuuuu co innego jak jest mały odstęp czasowy do 1,5 roku jezu nie wiedzą a mówią zamiast poczytac poza tym pytałam lekarza to mówi że normalnie się próbuje jak nie ma wskazać medycznych np. poważna wada wzroku to nikt nawet nie piśnie o cc pierwszym a już nie mówiąc o drugim po takim długim czasie yyyyyyyyyyyyyyy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055932 przez kakasia20
Ja miałam 1.cc gdyż w ciąży niestety ale walczyłam z wirusem brodawczaka( początek raka macicy ) który objol moja pochwe całą i odbyt
Na 100% nie zarazilam się tym wirusem od męża w klinice była dziewczynka lat 7 z tym wirusem .więc to sprawa genowa raczej skoro taka mała i już chorowala ..więc zdecydowano o cięciu .
po cc zmagalam się z tym 4.Msc ciągle zabiegi wypalanie tego itp :/:/
Nie umiałam chodzić nawet po zabiegach tak bolało wtedy mamą się synem.zaopiekowala mi .

A le wygrałam walkę do dziś mam spokuj :)
Co do porodu z córką .
Było tak:
Termin miałam 26.10 teoretycznie na cc jak mówi ginekolog jak było 1 cc robią 2 by się nie rozeszły szwy .
Niestety dnia 9.10 miałam bóle podbrzusza nie czułam małej nocami od 30.tygodnia ciąży mówiłam ginekologowi prowadzącemu. Ale ignorowal to .
Pojechałam na ip i od razu mnie wzięli na salę ciągle z bólami chodziłam ...zdecydowała jedną ginekolog ze mam rodzić naturalnie bo mała ma ok 3 kg nie więcej ... Ale się bałam mówię ze moja gin planuje cc więc jej słuchałam .
Los tak chciał ordynator zwolala anastezjologa i nastepnego dnia miałam cc
Mała urodzona sina całą z zamartwica na 10 min reanimowali ja. Była pod respiratorem .szkoda opowiadać co przeżyłam na sali gdy mnie szyli .usłyszałam tylko jak mi ja pokazali pożegnań się z dzieckiem bo ono umiera ja zaczelam krzyczec ze mają ratować dziecko moje. Mąż aż wpadł na salę .i w szoku .zrobił im aferę i ruszyli swoje 4 litery lecieli z nią do inkubatora itp .

Źle znioslam te chwile .Ale szybko doszłam.do siebie po cc.

Teraz już od początku mam planowane cc gdyż już miałam dwa cięcia .

Więc jeśli się mialo jedno cc można kolejne ciążę rodzić naturalnie jesli nie ma przeszkód żadnych . Znam takie osoby co. Miały 2 cc a trzeci i kolejny poród naturalnie urodziły i się nie stalonnic
Ja miałam odstęp od cc rok i 2/3 Msc . Jak zaszlam po raz drugi .
Ale. Rocznikowo 2 lata różnicy .syn z 3.11.2010 a córką 10.10.2012
Już się nie unia doczekać na braciszka

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055933 przez kakasia20
Sorki ze się tak rozpisalam ...
Mnie strasznie dusi w gardle kaszel taki mam dziwny . Ale biorę leki gorączką minęła wczoraj.
Dzidzia się wierci :):) jutro mam wizytę około 17:00
Choć mialam isc wczoraj na wizytę Ale jakoś po chorobie. Postanowiłam zostać w domu odczekać te dwa dni ..
Balik syna udany :):)
Jedynie co dziś jak wstałam i położyłam piete na podłodze poczułam ból straszny w środku pięty i chodzę na palcach już mialam tak .boli to strasznie piętą całą jjest gorąca :/:/. I nie mogę na nią nastąpić. :/:/:/ macie na to jakaś radę by to minęło dodał ze może być to powodem butów gdyż chodziłam na płaskich podeszwach zimowych butach a teraz w adidasach smigam.bo mamy ciepło już...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055940 przez Sophie25
Kakasia to przezylas chwilę grozy straszny ból musi czuć matka i strach o własne dziecko niewyobrażalne. ...

Ale Ty mowilas ze nie masz męża i nie chcesz ślubu a teraz piszesz w poście mąż ? ; D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055951 przez kakasia20
No tak ja mówię na mojego partnera mąż mężu .jakoś tak dwa lata mówię do niego a ślubu nie mamy jeszcze :):) miłej tak .:):):*

Miłej się mówi tak do siebie :):) wcześniej pisałam.Mąż lub mój m. He my tak mamy a on mi mówi zonko:):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055955 przez MoNiaaa
aleksia tak się utarlo ze jak ktoś miał cc to kolejne tez musi mieć a ni ekoniecznie mam kolezanke która 1 miała cc a o 1,5 roku urodzila syna sn
ale jakie podejście maja lekarze to nie wypowiem się bo rodziłam sn i nie rozmawiałam nigdy na ten temat.

my już po Krakowie :)
chyba pierwszy rz jestem mega zadowolona po usg kazde tak powinno wygladac!!!!
z dzidzia wszystko ok pani doktor każdy po kolei narzad sprawdzila wszystko mi mowila ile mierzy ile wazy czy to prawidłowy wzrost na ten tydzień itp. serducho pięknie bije wszystkie komory i przecionki dobrze zbudowane.
super pani dr mlodziutka mila nie trzeba było za jezyk ciagnac tylko sama opowiadala co robi co bada itp. SUPER!!!!
jedyne co to spedzilismy tam pol dnia bo wyjechaliśmy za wcześnie byliśmy już przed 14 a badania niby o 16;30 a tak naprawdę weszliśmy ok 18

a w lidlu podobno tylko dziś sa jakies mega wyprzedaże!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl