BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056122 przez Judyta1992
Od tych paczkow to brzuch mi dzisiaj skacze jak szalony tylko widac jak dziecko tanczy tez tak macie? Czasami to az sie martwie ze on sie za duzo rusza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056126 przez MoNiaaa
u mnie mala tez się coraz częściej rusza ale ja bardzo lubie no a po słodkim zaraz się przebudza.
paczka dalej nie jadlam :( ja uwielbiam z budyniem i z marmolada ale teraz nie mam w pobliżu tej cukierni co je robia wiec zadowolę się zwykłym :P

ja tez nie jestem zadowolona z lekarki tzn nie jest zla ale nie jestem usatysfakcjonowana na 100 % tym bardziej ze się tyle placi...w 2 ciąży chodziłam na nfz i bylam ardziej zadowolona niestety ten lekarz nie przyjmuje już u mnie w miescie :( tez kilka razy chciałam zmienić lekarza ale chyba już zostane

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056128 przez Judyta1992
Ja też lubie jak sie rusza a wrecz uwielbiam bo tak fajnie czuje sie juz tego dzieciaczka. Wmawiam sobie ze on reaguje na to co sie do niego mowi. Zawsze jak mowi do brzucha maz to on reaguje a mnie juz czasami olewa wtedy jem cos slodkiego i go budze.
Lekarza pewnie juz nie zmienie bo ja zawsze tylko tak gadam a mi pozniej nie wychodzi to tak jakbym chciala...
Teraz jestem w kompletnej rozsypsce iesli chodzi o remont pojecia nie mam jak ma wygladac moje mieszkanie. Mam malo czasu na wybor kafli i mebli do kuchni a jakos weny na to nie mam i zadnych pomyslow.
Wybralismy tylko panele i drzwi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056142 przez kakasia20
A ja już czekam. Na wizytę zaraz wyjdzie pani i ja wchodzę :)
Już się boję ile mi kg przytylo .A po tym dzisiejszym paczki dalej zmagam się z zgaga i mało tego mam niekontrolowane odbicia :/:/ gr.

Już się doczekać nie mogę.jak zobaczę małego :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056146 przez kakasia20
Też. Ginekolog mi zdjęcia nie dał tylko pomiary .w dodatki jak zapytałam.o płeć odpowiedział ze to mało ważne .dzidzia waży już 380 g hi i 3.kg na plusie

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056150 przez Judyta1992
No to super, ze wszystko dobrze. Ja juz nie moge sie doczekac poniedzialku tylko oby lekarz mi zrobil usg pewnie nie bedzie chcial a ja juz chce miec pewnosc ze to chlopak. W 12 tyg powiedzial ze dziewczynka w 20 ze chlopak wiec mam nadzieje ze juz sie nie pomylil i bedzie Ignas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1056181 przez kakasia20
Aha i jak narazie ułożenie dziecka jest poprzeczne mało tego dzidzia ma głowę z prawej strony ..
Corka do 35 była tak ułożona a potem się jakoś sama głowa w dół ulozyla i zawinela w pepowine :/:/znów syn od 20 tygodnia golwkowo :):)

Aha kolejna wizyta 14.03 i 28.03 polowkowe z glukoza:/:( ble ble nie nawidze tego świństwa pić. Bo zawsze mi niedobrze po słodkim jest :/:/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056219 przez MoNiaaa
judyta mysle ze gin powinien ci zrobić usg choćby żeby sprawdzić bijące serduszko 3mam kciuki zebys zobaczyla maluszka i potwierdzila plec :)

kasia a czemu nie zrobili ci teraz polowkowego usg masz już 20 tc

my w końcu przywiezlismy ciuszki mam 3 pudla rozm od 46 do 68 ale te najmniejsze zostały jeszcze w aucie a tych większych nie wiem czy jest już sens ruszac?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056230 przez Sophie25
Monia ja po mojej takie co się nadawały dla chłopca zostawiłam sobie 68,74 też wyjęłam dzidzia szybko rośnie a ja sobie już zostawiłam te większe żeby później mieć pod ręką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056238 przez MoNiaaa
ale już do szafek??czy tylko w pudelkach gdzies w domu trzymasz?
a pierzecie już te ciuszki i prasujecie?

ale mam lenia dziś!! do tego wieje strasznie a tu z psem trzeba wyjść brrrr

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056250 przez Sophie25
Monia tak ja już wypralam bo chciałam już w szafkach poukładać i leżą już wyprane,wyprasowane ;)

A właśnie pierzecie Nowe rzeczy ?
Bo mój teściową mówi mi ze nowe też pasuje przeprac;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056255 przez stOkrOtka91
No wlasnie niby powinno sie przeprac, a z drugiej strony mi "szkoda" nowych rzeczy prac ;p
Ale ja za pranie wezme sie dopiero w maju chyba, bo jeszcze bedziemy komode zamawiac do pokoiku ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056264 przez MoNiaaa
tez slyszalam żeby nowe prac ja jednak nie piore.
teraz poki co nie mam jeszcze kupionego plynu do prania dla maluszkow wiec chyba tylko przegladne.chcialam wyprać żeby suszyly się ciuszki na swierzym powietrzu może jeszcze poczekam :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056283 przez Judyta1992
Ja bede prala jak juz wszystko skompletuje no i pewnie na nowym mieszkaniu czyli najwczesniej w kwietniu.
A moj gin nie jak chce usluszec serce to nie robi usg tylko ma takie jakies inne sprytne urzadzenie:) przy kazdej wizycie sprawdza tetno dzidziusia zawsze nam wychodzi duze bo w okolicy 153-155

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1056285 przez kakasia20
Właśnie nie wiem. Wczoraj na usg wydawało mi się że chodzi o kasę ginekologowi go zrobił ust bez zdjęć. Pytając o płeć mówił że nie warzne jest to... Kasę wziol wizyta 5 min i pa otworzył mi drzwi nawet :/:/=/:/

No tak 20 ..tydzień .mówił że kolejna wizyta 14.03 ale mi nie pasują wtorki mówiłam.mu o tym że już jest 20 tydzień ...mówił że zrobimy kolejnym razem ....polowkowe potem znów 28.03 wizyta z wynikami z glukozy :/:? Tyle wizyt kasę chce ode mnie chyba :/:/

A właśnie przytylam w końcu niecałe 3 kg z czego 0,5 kg dzidzia ma a też coś ważą wody plodowe itp więc z wyliczeń moich 1,5 kg Max do 2 kg przybralam .mówię ze się cieszę a ginekolog ze mam się pilnować by nie tyc :/:? :/.mam wprowadzić ćwiczenia czy co..... Ciągle latam tu sklep szkoła spacery. Wizyty tu dom w koło ogarniam bo remontuja nam górę....
Nie wiem.mam schudnąć te 3 kg czy jak....hm

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl