BezpiecznaCiaza112023

o:basen

14 lata 3 miesiąc temu #2390 przez Scholastyka21
poli napisał:

scholastyka - zdjęcie robione przez instruktora pływania :)
Ja na basen wydałam pieniądze z becikowego :) a że dostałam dwa to drugie przeznaczyłam na szczepienie na rota :)
Teraz mamy basen za darmo, tzn mój K ma z pracy karnet dla siebie i bierze juniora a ja sobie kawkę popijam w tym czasie.


no to pozazdrościć, ja z becikowego kaskę wydałam na podstawowe produkty pielęgnacyjne dla młodego, plus niania elektroniczna i chyba jakieś rachunki zapłaciłam więc się rozpłynęło,


a znacie może w Poznaniu jakieś miejsca gdzie można pochodzić z maluchem na basen?? i gdzie są jakieś zajęcia grupowe??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2453 przez andziaa35
Wybieram sie z malym juz pol roku na basen i zawsze cos nie wychodzi, maly kapac sie uwielbia wiec napewno nie przestraszy sie wody ale Poli napisz mi czy twoj synek od razu nurkowal? wiedzial ze trzeba wstrzymac oddech, zamknac buzie? nie leci mu woda do noska? strasznie mnie to ciekawi bo ja jak nurkuje to musze zatkac sobie nos bo czuje jak mi woda wlatuje ( taki jakis uraz z dziecinstwa) bylabym wdzieczna za odpowiedz :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2461 przez poli
andziaa35 napisał:

Wybieram sie z malym juz pol roku na basen i zawsze cos nie wychodzi, maly kapac sie uwielbia wiec napewno nie przestraszy sie wody ale Poli napisz mi czy twoj synek od razu nurkowal? wiedzial ze trzeba wstrzymac oddech, zamknac buzie? nie leci mu woda do noska? strasznie mnie to ciekawi bo ja jak nurkuje to musze zatkac sobie nos bo czuje jak mi woda wlatuje ( taki jakis uraz z dziecinstwa) bylabym wdzieczna za odpowiedz :)


Nie, nurkowanie było poprzedzone dwumiesięcznymi przygotowaniami :) Zanim dziecko włożymy pod wode, trzeba mu dmuchnąc w buźkę, żeby zacisnął usta i wstrzymał powietrze :) Ale zanim to zrobisz, ważne jest aby wcześniej malca oswoic z wodą, żeby woda była formą zabawy. Nie pamiętam niestety w jakim wieku masz dziecko (zrób suwaczek ;)) ale takie 4-5 miesięczniaki potrafią się utrzymac na wodzie trzymane za samą główkę, co było dla mnie niesamowite :)
Jakby co to pytaj - chętnie udzielę wskazówek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #2494 przez andziaa35
Wybiore sie z malym w niedziele na basen ( bo tylko w ten dzien mam otwarte) zobaczymy jak pojdzie :) Co do nurkowania to poprosze o pomoc instruktora gdy przyjdzie na to czas :) dziekuje za odp i napewno napisze jak bede miala jakies pytania :kiss:


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3471 przez tysia178
andziaa jeśli będzie na tym basenie to opisz nam jak bylo :) jestem bardzo ciekawa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3504 przez Agnieszka
a te pieluszki specjalne co na basen się bierze to one nie wypuszczają nic zupełnie na zewnątrz?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3546 przez tysia178
podobno nie:) i śmieszne ,że niby nie przemakają :) ale bym się śmiała jakby kupka z nich wypłyneła;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3618 przez Agnieszka
wiecie co, bo mój facet jak się pytał, o czym my tu dyskutujemy, to mu powiedziałam że o wszystkim, i dałam przykład basenu - bo akurat wtedy siedziałam na tym temacie, i on się pyta jak to jest, to oni pozwalają brać dzieciaki do wody, a jak zrobią kupę? on myślał że dzieci pływają bez pieluchy!



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3723 przez tysia178
he he he :) no cóż jeśli nigdy nie widział dzieciaczków na basenie takich małych no to się nie orientuje w tym temacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3749 przez Agnieszka
no tak, ale to oczywiste, że dziecko musi mieć pieluchę w wodzie bo jak by tak każde co przychodzi zostawiało w wodzie niespodziankę to co to by było:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3771 przez Moniq
chodzenie z Maluchem na basen to super sprawa. najlepiej wybrać się pierwszy raz zanim maluch skończy 6 miesięcy, bo jeszcze wtedy pamięta jak to było w wodzie w brzuszku, ale potem też jest spoko. na basenie woda musi być ozonowana i mieć min 32 stopnie, dobrze by było na pierwszy raz wybrać sie na zorganizowane zajęcia z instruktorem, który pokarze jak trzymać malucha itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3815 przez Agnieszka
fajne musi być na basenie razem z maluszkiem, u mnie nie ma tago na basenie, ale jeszcze trzeba będzie się dokładnie dowiedzieć jak to jest, może była by możliwość



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3981 przez tysia178
a ja się boję jakoś iść na ten basen z małym..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3993 przez Agnieszka
dlaczego? utopić się nie utopi, bo bęzie pod opieką



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4045 przez Scholastyka21
Moniq ja własnie bardzo bym chciala się wybrać na takie zajęcia do ozonowanego basenu, ale w Pozaniu nie mogę znaleźć nic takiego :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl