BezpiecznaCiaza112023

NPR

13 lata 1 miesiąc temu #84247 przez mysia-sia
poli dobrze powiedziane... jeszcze:P

u nas na razie z powodzeniem odkładane jednak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #86107 przez poli
:)
W razie czego możesz też na skarbmamy.pl prowadzić darmowe wykresy - gdybyś miała problem - pytaj śmiało - pomożemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #96500 przez mYSZA
my używamy0 tj. ja i mój mąż- jesteśmy bardzo zadowoleni- zwłaszcza, że mogliśmy zaplanować kiedy pojawi się nasze Maleństwo. O innych plusach dużo by pisać - najfajniejsze chyba to jak bardzo facet się w to może zaangażować. Mój mąż to mi nawet napisał w exelu jakiś algorytm czy coś tam- bo ja miałam zawsze bardzo długie cykle 40-45 dni i tak wszystko zanalizował ( całe dwa lata mojej wcześniejszej też pracy;P ) że ładnie wychodzi. I wie kiedy przytulić a kiedy można coś więcej;P Ja prowadziłam przed ciążą bardzo aktywny styl życia, bardzo dużo podróżowaliśmy po różnych strefach klimatycznych- i jakoś wyszło- dzieciątko poczęliśmy za kołem biegunowym;P

jeszcze jedna sprawa- jeżeli są tutaj mężatki- rzućcie okiem proszę na temat w tej zakładce "badania seksuologiczne mężatek"- robię je do swojej pracy mgr. może któraś będzie chciała dopomóc biednej niedoszłej nadal mgr...;)





Janek z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #133925 przez Winka
Zawsze ciekawiło mnie naturalne planowanie rodziny , jednak jakoś nigdy się nie odważyłam :) Głównie chodzi o to, że jest dość wymagająca, potrzeba starannych obserwacji, a z regularnością to u mnie kiepsko :) Ale kto wie, może kiedyś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #133928 przez lidiam78
polecam, to tak się tylko wydaje, że takie wymagające, a wbrew pozorom robisz te rzeczy codziennie nie nazywając tego obserwacją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #417885 przez Kasiulka
hej dziewczyny!
chciałabym odświeżyć ten wątek. przeczytałam Wasze wpisy, z których wiele się dowiedziałam, ale mam jeszcze pytania :P

kupiliśmy urządzenie do wykrywania dni płodnych za pomocą mierzenia temperatury (pearly), jednak chciałabym jeszcze uzyskać od Was kilka porad , mianowicie - co poza tym? czego Wy używacie?

dodam że 2 miesiące temu urodziłam córeczkę, miałam łyżeczkowanie po porodzie i teraz w piątek kolejne bo nie wyjęli mi wszystkiego :( jak to wpłynie na cykle? kiedy mogę spodziewać się pierwszej miesiączki? jak w tej sytuacji (i kiedy) wrócić do obserwacji? i jeszcze jedno-karmię piersią... [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549935 przez marynika
Prowadzę bardzo stresujący i nieregularny tryb życia, więc w moim przypadku NPR to chyba raczej niezbyt skuteczna metoda zapobiegania potomstwu ;P ale może w kwestii zapłodnienia się sprawdzi ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl