BezpiecznaCiaza112023

POWRÓT DO DAWNEJ FORMY

13 lata 3 miesiąc temu #59869 przez makaja
dziewczyny a oprócz diet to ćwiczycie ?? macie może jakis sprawdzony zestaw, bo ja karmię więc wystrzegam się wszystkiego co smażone i niezdrowe, ale ciuszki sprzed ciązy jeszcze trochę ciasnawe sa.... :(
noszę pas na brzuszek, bo podobno wtedy szybciej znika ale ja ja chyba jestem wyjątkiem, jakoś nie mogę się zmobilizowac, żeby codziennie te parenaście mitutek poćwiczyć... macie jakies sposoby ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59871 przez martela89
Ja nie ćwiczyłam i od początku jadłam praktycznie wszystko, a już 1 mies po porodzie wyglądałam dobrze,a 2 mies po to już wróciłam do swojej wagi i zero brzucha :)

A przytyłam ponad 25kg w ciąży .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59908 przez paulinkaaa2202
no właśnie chęci to podstawa
Ja też sobie powtarzałam będę ćwiczyć miałam nawet taką kartę że tydzień po porodzie 2 tygodnie po jakie ćwiczenia i co ani razu tego nie zrobiłam :P

brzuszki też miałam robić zajęło mi to 3 dni i dupa nie było czasu

Wczoraj opanowałam się i nie zjadłam kolacji tylko serek :P ciężko było bo tak po 22 zachciało mi się jeść ale dałam radę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60004 przez SISUNIA88
Ja staram się ćwiczyć ale nie zawsze mi to wychodzi;/ robię brzuszki,przysiady i "rowerek"... raz w tyg minimum staram się iść na basen.. jak będzie cieplej to jakoś rozszerzę swój zakres ruchu bo teraz to tylko ćwiczenia w domu... buziaki dla Was:) cieszę się że ten wątek się utrzymuje i że jest nas coraz więcej:):)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60476 przez MoNiaaa
niestety ja musze sie przyznac do poraszki :(:(:(:(

zrezygnowalam z tej diety bo ciagle glodna bylam az mi nie raz slabo bylo.niby mozna jesc do woli ale nic dobrego co by mnie nasycilo do tego sporo kasy szlo na ta diete bo na obiad tylko mieso mozna jesc i takie samo bez dodatkow wiec czebababylo spora porcje zjesc zeby sie najesc.

zrezygnowalam troche mi glupio ze tak szybko sie poddalam.

znam podstawowe zasady i moze uda mi sie choc 2 dni w tyg byc na bialku a po za tym jesc normalnie ale zdrowiej zmiejszyc slodycze i m rozone potrawy ktore dawniej dominowaly z racji szybkiego przyotowania ale pewnie juz tyle nie schudnev :(:((: nie wiem co bedzie z tym morzem bo nie wyjde w stroju kapielowym :(:(

a moj maz stwierdzil ze wolalby zebym sie nie odchudzala bo mu odpowiadaja moje rozmiary.

a tak mi sie marzyla figura sprzed ciazy ale za malo zdeterminowana jestem :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60492 przez SISUNIA88
MoNiaaa każdemu zdarza się gorszy dzień. ja nie stosuje diety jakiejś specjalnej bo karmie i nawet słodycze jem ale w małych ilościach i chudne. Zacznij może ćwiczyć? trzymam kciuki za Ciebie.. to wakacji jeszcze trochę!! nie poddawaj się a będziesz paradować w bikini po plaży!!!!!!wierzę w Ciebie! :*

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60499 przez MoNiaaa
dzieki SISUNIA chcialabym bardzo troche zrzucic ale o bikini raczej moge zapomniej z moimi rozstepami. jakie to niesprawiedliwe ze niektore po ciazy wygladaja jak laski a niektore musza sie tam meczyc i zachodzic w glowe co zrobic zeby nie wygladac jak slon :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60879 przez raczek10
Monia nie łam się . ważne ,że próbowałaś . a do lata to jeszcze trochę jest i samo może coś spadnie .

U mnie już 4 tydzień bez słodkości i takich tam przyjemności . Ciężko mi ale mi szkoda tyle juz wytrzymałam . moja waga pokazuje 79 kg a zaczęłam od 85 . Więc mam 6 kg mniej i co zauważyłam ,że już pomalutku mi centymetry ubywają ,ale to bardzo mało widać .

ja murze dać rade i się nie dam . Jak mam wielką ochotę na słodkości ,to biorę marchewkę i wychodzę z domu na parę minut aż mi minie chęć zjedzenia . OD miesiąca u mnie w domu niema ciasta ,aż głupio jak ktoś przyjdzie ,że nie mam czym poczęstować ,ale jak bym je upiekła to na-pewno bym je zjadła :ohmy: :laugh:

więc nie kusze losu . MOJA wymażą waga na święta to 65 kg to było by super ,ale jak by było mniej to też ok . więc trzymajcie łapki . Jak mi się uda to się wam pokarze :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60914 przez SISUNIA88
roczek10 moje gratulacje:) ja niestety sie czasem łamie i jem coś słodkiego:( trzymam kciuki!!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60974 przez MlodaMama
A ile czasu u was minelo zanim zaczelyscie cwiczyc i wogole? bo nie wiem po jakim czasie od urodzenia mozna rozpoczac dbanie bardziej o swoja figure:)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #60976 przez Emme
ja kilka dni temu zrobiłam dosłownie kilka brzuszków i strasznie mi się niedobrze zrobiło, kręciło mi się w głowie, więc chyba faktycznie trzeba min 3 miesiące poczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61015 przez SISUNIA88
ja jakos 4-5 mc po porodzie,lepeij poczekać niż za szybko...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61198 przez MoNiaaa
raczek gratuluje i 3mam kciuki zeby ci sie udalo :)

ja teraz waze ok 72 kg a tez chcialabym 65

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #61387 przez Groszek
No to Raczku gratuluje i trzymam mocno kciuki aby się udało :) ja waże 58kg przy 170cm więc nie jest źle... przed ciążą waga wahała się od 60-65kg a teraz jest w sam raz :) jeszcze skóry z brzucha się pozbyć i będzie super :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #61454 przez Emme
ja bym tak chciała z 4-6kg zgubić i od dziś zaczynam. mój pierwszy krok to błonnik przed obiadem i ostatni posiłek 3 godziny przed snem, no i słodycze (z tym to będzie większy kłopot, bo mój sz co chwilkę kupuje całą mase- mam 2 szafki słodyczy i nigdy nie zdąży z nich ubyć...;/). nigdy się nie odchudzałam i nie stosowałam żadnej diety, więc jestem ciekawa jak mi pójdzie :)
chciałabym się zbliżyć do wagi licealnej :D bo po długim leczeniu przybrałam ponad 10 kg + 2 które zostały po ciąży, ale 6kg bym z tego chciała zgubić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl