BezpiecznaCiaza112023

POWRÓT DO DAWNEJ FORMY

12 lata 11 miesiąc temu #115739 przez MlodaMama
Dzisiaj chyba sobie nei poczytam bo zarazdo lekaża..no moze wieczorkiem znajdzie sie czas na to.. i napewno cos ciekawego wychacze :)

Tylko ze chciałabym juz teraz zaczac jakies cwiczenia bo jestesmy zaproszeni nawesele na 3 czerwca i chciałabym jakos wyglądać hihi :)no coż pozniej poczytam to moze sie czegos dowiem ciekawego na ten temcik :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115741 przez SISUNIA88
MM a 2 tyg po porodzie to nie za wcześnie na ćwiczenia?

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115756 przez Emme
myślę, że to stanowczo za szybko. możesz sobie biedy narobić. ja po 3 miesiącach chciałam zrobić kilka brzuszków to nie mogłam dojść do siebie, tak źle się poczułam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115823 przez MlodaMama
Mój mężusio też mi powtaraża że to jeszcze zawcześnie jestna jakiekolwiek ćwiczenia. ale chyba diet nei można stosować podczas karmienia piersią??

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115830 przez Emme
podczas karmienia piersią trzeba się zdrowo odżywiać, a jak ktoś się zdrowo odżywia to waga zacznie spadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #115838 przez SISUNIA88
MM teoretycznie możesz stosować dietę ale ucierpi na tym Twoje dziecko... bo albo będziesz mieć niewartościowy pokarm albo stracisz go całkiem. Na ćwiczenia to za wcześnie..ja 3 mc po porodzie coś tam zaczęłam ale bardzo delikatnie.
Twoje ciało zmieniało się przez 9 mc więc nie oczekuj że po 3 tyg od porodu będzie wszystko jak wcześniej. Na to potrzeba czasu... ja karmiłam 7,5 mc a później okazało się,że żadnych specjalnych diet nie muszę stosować... zanim zaszłam w ciążę nosiłam rozmiar 42 a teraz 38 więc jest różnica...ale jestem prawie rok po porodzie. MM daj czas sobie i swojemu organizmowi żeby mógł się zregenerować.. bo możesz sobie zaszkodzić...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140212 przez paulinkaaa2202
SISUNIA88 napisał:

zanim zaszłam w ciążę nosiłam rozmiar 42 a teraz 38 więc jest różnica...ale jestem prawie rok po porodzie.



Sisunia ale Ci zazdroszczę ja przed ciążą nosiłam rozmiar 36 a teraz chyba 40 albo i 42 w nic się nie mieszczę jestem strasznie zdołowana nie mogę wziąć się za siebie ani nie ćwiczę ani nie stosuję diety brak mi motywacji

Może znacie jakiś specjalistów poleconych dietetyków czy czegokolwiek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206367 przez alicjaa
paulinkaaa2202 niestety nic nie polece :/ bo nie znam;/

ja po ciazy dochodze do formy sama... tzn zadnych wyszukanych diet... wrecz przeciwnie bo przy karmieniu piersia ciagle jestem strasznie glodna i duzo jem .

przed ciaza wazylam 51, w 9 miesiacu 62 , teraz waze 54-55 - wydaje mi sie troche duzo ale jakos sienie odchudzam ... jedyne co robie dla cialka to dlugie spacerki z wozkiem :) czy schudne nei wiem ... moze kiedys :) ale pewne jest to ze rozmiaru sprzed ciazy nosic raczej nie bede ... no ale to chyba taki urok kobiety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206478 przez bombel779
alicjaa napisał:

czy schudne nei wiem ... moze kiedys :) ale pewne jest to ze rozmiaru sprzed ciazy nosic raczej nie bede ... no ale to chyba taki urok kobiety :)

A czemu tak sądzisz?? Ja również karmię piersią.W ciąży przytyłam prawie 17kg i wszystko dawno już straciłam. Ciuchy noszę takie same jak przed ciążą,waga nieco niższa... tu na forum znam co najmniej kilka mam które również wróciły do dawnej formy ;) Nie jest powiedziane że kobieta po ciąży musi mieć dodatkowe kg,wygląd mamusi zależy od wielu czynników,przykładowo od genów,od przemiany materii,od trybu życia,od tego czy się objada czy nie :P ... Także nic się nie martw na zapas,może jeszcze wrócisz do swojej wagi ;) Z resztą 3kg na plusie to nie jest żadna tragedia ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206480 przez Emme
zgadzam się z bombelinką :D
Poza tym nie mam żadnej koleżanki, która przynajmniej nie wróciłaby do wagi i wyglądu z przed ciąży. i zauważam też tendencję, że kobiety w ciąży wyglądają bardzo ładnie, tak zdrowo, właściwie same brzuszki rosną (to chyba zależy też od samoświadomości - jemy dla dwóch a nie za dwóch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206517 przez aska27
Emme napisał:

zgadzam się z bombelinką :D
Poza tym nie mam żadnej koleżanki, która przynajmniej nie wróciłaby do wagi i wyglądu z przed ciąży. i zauważam też tendencję, że kobiety w ciąży wyglądają bardzo ładnie, tak zdrowo, właściwie same brzuszki rosną (to chyba zależy też od samoświadomości - jemy dla dwóch a nie za dwóch.


też się zgadzam z dziewczynami.. wszystko zależy od nas smyh no i niestety od naszej dyscypliny, śilnej woli. Tak naprawdę nie musimy sięn chyba tak stresować dodatkowymi kilogramami, powolutku wr ocimy doformy hihi no ja mam taką nadzieję ;) jeszcze 3kg na plusie,ale od porodu minęły dopiero 2 miesiące wiec chyba nie jest tak źle,prawda?! :silly:

paulinkaaa2202 a może motywacją będą dla Ciebie po prostu ciuszki sprzed ciąży? Musialaś być naprawdę szczuplutka skoro nosiłaś ubrania w rozmiarze 36 ... spróbuj troszkę poćwiczyć, nie jeść późno, słodyczy... małymi krokami do celu ;)

co do ćwiczeń, miałm cesarskie cięcie... żałuje,że nie mogę ćwiczyć tak jak przed ciążą (zazdoszczę mamusiom rodzącym naturalnie ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207554 przez Martynka__89
Wstyd się przyznać ale dopiero od poniedziałku wzięłam się za Siebie, bo miałam dość swojego odstającego brzucha :angry: . Jem 5 posiłków dziennie po 19 (niestety do 18 nie daje rady) nic już nie jem, ewentualnie jabłko bądź marchew. Słodyczy staram się unikać, tylko w niedzielę daję sobie upustu i coś tam mogę spałaszować ale z umiarem. I gdy moje dziecię idzie lululu mama bierze koc chop na podłogę i jadę z brzuszkami oraz innymi ćwiczeniami wpływającymi na mięśnie brzucha :P zaczynam z wagą 61,2 kg. Mam nadzieje że dam radę w moim postanowienie :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #272988 przez muka
Mogę zdradzić mój sposób na powrót do figury sprzed ciąży : po połogu zaczęłam chodzić 2 razy w tygodniu na aerobik, karmiłam piersią do 7 miesiąca i to w zasadzie tyle:D zrobiłam jeszcze pół aerobicznej szóstki weidera:) ale nikt mi nie wierzy z tych którzy mnie nie znają, że urodziłam dziecko:)
Wiadomo, że to też zależy od kobiety, każda na pewno ma inaczej, jedna może nie zrobić nic i sama schudnie inna musi się mocno starać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #401802 przez athe
Ja tak jak poprzedniczki wolała bym rowerek do ćwiczeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #509672 przez AniaF
Moja przyjaciółka, która jest instruktorką fitnessu do formy po porodzie wróciła za pomocą skakanki!:) Mała spała, a ona skakała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl