BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 7 miesiąc temu #212524 przez Mirella
Agnesssa ja w ogóle tego nie ogarniałam, dziewczyny dopisywały której kogo "przepowiedziałam" i potem pisały prawda czy nie, ale jakoś tradycja zanikła ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212586 przez delfinek83
Oj dziołchy dziołchy, widać hormony buzują, że tu dziś były takie nerwy, a stron tyle nadrabiałam że hoho :P ale już luuuuuzik, bo po burzy zawsze wychodzi Słonko, prawda? :kiss: :kiss: :kiss:

No właśnie Mirella, coś dawno listy nie odświeżałyśmy, więc wklejam i proszę o poprawki, bo ja już padam, ledwo na oczy widzę, nie mam siły o tej porze i idę spać, dobranoc :kiss:

STARACZKI:
1) gosiak od lipca 2010, pierwsze
2) Nati od października 2010, pierwsze
3) Lacrijka od czerwca 2010, pierwsze
4) ViFi(33l) od lipca 2009; 30-03-2010-ciąża obumarła(pierwsza); od sierpnia 2010,drugie...
5) Nikusia1988- od listopada 2010, pierwsze
6) Agness_13 od marca 2010 - 20.09.2010 (ciąża obumarła) od października, trzecie (?)
7) angel82 od lipca 2009, pierwsze
8)kutyś ?
9)@nulka od stycznia 2011, drugie
10)Papierowe_Serce od kwietnia 2009, pierwsze
11) Majowka od sierpnia 2010, pierwsze
12) Gabi28 od maja 2011,pierwsze
13) Wiki81 od maja 2011, pierwsze
14) Diana od grudnia 2010, pierwsze, martwa ciaża - 4.04.2011
15) Magduśka od czerwiec-lipiec 2010 pierwsze
16) Madzior od marca 2011, drugie
17)kalka od maja 2011, pierwsze
18) ajłona od lutego 2011 (Aniołek z kwietnia 2003 roku)
19)

CIĘŻARÓWKI"
1) Asik, drugie, listopad 2010, chłopiec
2) angellika1 ,od listopada 2010 drugie, listopad 2010,chłopiec (Mirella)prawda
3) happymamma,od października 2010 drugie, listopad 2010, chłopiec (Mirella) prawda:)-Jaś
4) Agusia83 od września 2010, pierwsze, grudzień 2010
5) Iwonka lipiec-sierpień 2010, pierwsze, grudzień 2010
6) Mała, od maja 2010, drugie, grudzień 2010, chłopiec (Mirella)
7) Marta M od czerwca 2010, pierwsze, grudzień 2010, dziewczynka (Mirella), prawda
8) bewipo od października 2009, pierwsze, grudzień 2010, dziewczynka

9) lilusia24 od stycznia 2011, pierwsze, styczeń 2011
10) MagdaM od stycznia 2011, drugie, styczeń 2011,chłopiec (Mirella;))
11) Suari od maja-czerwca 2010, pierwsze, luty 2011
12) madziaska od grudnia 2010, pierwsze, marzec 2011, dziewczynka (Mirella:))
13) Dorciaition- 9.12.2010 (30tc ciąża obumarła), od lutego 2011, drugie, marzec 2011, dziewczynka (Mirella;))prawda
14) delfinek83, od grudnia 2009, pierwsze, nieaktualne kwiecień 2011, dziewczynka? (Mirella) prawda :))
15) ann-sunshine od stycznia 2011, pierwsze, kwiecień 2011 chłopiec? (Mirella), a jednak dziewczynka będzie
16) emma (27 l.), od czerwca 2011, pierwsze, czerwiec 2011
17) Eash
18) Gorla
19) Caro


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212589 przez mesy
Ale się tu porobiło :silly: :silly: :silly: Lacrijka po pierwszym razie przeczytaniu tego postu też Cię odebrałam trochę źle :silly: no ale się rozumie ty masz już to za sobą i Ci to dyna i denerwuje że zaś musisz to czytać :silly: również odnosiłam wrażenie że forum generalnie jest po to hehe i dlatego też pisałam o śluzie :silly: :silly: :silly: ;)
A co do postów to się do mnie tyczyło że jeden po drugim :silly: :silly: bo mi się nigdy edytować nie chciało haha - spoko poprawię się :woohoo: :woohoo: ;) ;) ;) ;)
A i jeszcze że jest podzielone forum i tu macie rację ! już nie raz mi się zdarzyło że napisałam posta do jakiejś starej staraczki i mi nie odpisała .... Ja np. nie mam czasu siedzieć tu z wami wieczorami tak samo jak wy nie macie za bardzo czasu siedzieć tu rano .. Musiałam wtrącić tu swoje 3 grosze :lol: :lol: :lol: więc dlatego jest te forum podzielone .
Ogólnie jak by nie doszło do żadnego spięcia to bym się zastanawiała co jest nie tak haha jak tu same baby na tym forumie :silly: :silly: :silly: ;) ;)

Generalnie dobrze że jest wszystko wyjaśnione :) :) :) :)
Chłopek agnesaaaa dajcie znać co tam z waszymi @ bo ciekawa jestem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bidol a tobie to tylko łeb ukręcić :silly: :silly: :silly: nie jesteś na szarym końcu :kiss: :kiss: :kiss:
No to tyle :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212610 przez Lacrijka
Mesy - Wyjasnie po raz ostatni o co mi chodzi... ja nie mam nic przeciwko temu ze piszecie o sluzach, tempkach, owulkach itd itd bo tak jak mówisz, to forum jest wlasnie po to..Zeby sobie doradzac i podtrzymywac na duchu. Nie przeszkadza nam tez to ze piszecie duzo..Fajnie ze pojawiły sie nowe osoby, które nie zniknęły po 2-3 dniach jak to zwykle bywało.. Tylko poprosiłam o to, zebysmy zadbały o porzadek..Po co nabijac strony jak mozna to uporzadkowac zeby było przejżyscie.. Piszcie sobie o czym chcecie.. jezeli w poprzednim poście wymieniłam jeden z Waszych tematów to nie dlatego zeby Wam cos nakazac, zakazac..tylko chciałam wyjasnic dlaczego My , starsze staraczki nie bierzemy udziału w tego rodzaju dyskusjach.. Nie jestesmy przyzwyczajone do takiego stanu rzeczy :) :) :) A jezeli o sama mnie chodzi, to jak juz wyjasniłam jestem na odwyku od tego rodzaju stron..zagladne tu czasem bo nie jestem w stanie w ogole sie oderwac od Was.. Czytam sobie Was, jak mam cos do powiedzenia to napisze..Chocby Tobie jak pytałas o testy owu o co kaman, co i kiedy :) :) :)

Mam nadzieje ze napisałam to tak, ze zadna z Was nie bedzie juz miala do mnie zalu..

Miłego dnia :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212632 przez agnesssa
Lacrijka mam nadzieję, że do mnie też nie macie żalu, ja jestem trochu nerwus i czasami powiem coś czego tak na prawdę nie myślę :dry: A jeżeli chodzi o to żeby był porządek to jak najbardziej Was rozumiem i postaram się poprawić :blush:

Mesy u mnie jak na razie @ nie przyszła, więc ciągle czekam na rozwój wydarzeń :lol: A jak u Ciebie Chłopek no i Insomnia :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212636 przez Insomnia
Dzień dobry :)
Przeczytałam, przemyślałam i obiecuję poprawę :silly:
Na początku jak tu zawitałam było ciężko bo czułam jakbym trafiła do zamkniętego kręgui nie mogłam się odnaleźć. Odniosłam również wrażenie że jako nowe staraczki zdominowałyśmy ten wątek. Biję się w pierś i wołam o powrót doświadczone staraczki coby swoją wiedzą, doświadczeniem i spokojem sprowadzały nas na ziemię gdy hormony buzują :lol:

Ps. Lacra coś mi świta, że obiecałaś nam zdjęcia swojej hacjendy :silly:

Agnessaa właśnie miałam Cię pytać o to samo :lol: u mnie @ brak, i niw wiem czy sie czuje na @ czy nie, w sumie to wcale się nie czuję :blink:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212642 przez ilona
Siostro Święte słowa! Lacra obiecała foto a teraz się tłumaczy odpuszczaniem i innymi pierdołami i nas wszystkie zwodzi! OO!

Może teścik? Albo beta? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212647 przez Insomnia
Kochana testu na razie nie robię, na bete nie pójdę bo się boje igły :lol: A poza tym myslę że po antykach mam wszystko rozregulowane i nie wiem kiedy się unormuje

Aha... Zapomniałam że wczoraj się wybierałam do gina :ohmy: tak byłam zaaferowana tym rosołem

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212657 przez MagdaM
Agnesssa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :lol:
Lacrijka wlasnie - fotencje kiedy??

Bry :)
Ponad 10 stron - nie maaaa szans :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212660 przez Insomnia
MagdaM może lepiej nie czytaj bo nie możesz się denerwować :blink: a tu nerwowo wczoraj było :silly: Ty już niedługo się rozpakujesz :lol: Pewnie ci już bardzo ciężko co?


Dziewczyny się pofochały czy co bo już pisać nie chcą...

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212691 przez agnesssa
Jaki foch no co ty Insomnia Moja koleżanka z pracy wychodzi za mąż i jesteśmy zaaferowane szukaniem obrączek, a ja sie też wkręciłam, bo mi się przypomniało jak dopiero co sama to przechodziłam, a tu już 1,5 roku zaraz będzie :blush: A kiedy planujesz test zrobić jak się @ nie pojawi :unsure: My z Chłopkiem planujemy na piątek może się dołączysz :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212692 przez MagdaM
Insomnia tez tu wczoraj bylam w najgoretszym momencie hihi :silly: :lol:
Wiesz, ciezko nawet nie, dzis tylko mam schize, ze moja mala sie musi bardzo bac bo mam okropne odglosy z jelit :ohmy:

A babolce sie odezwa mam nadzieje, bo jak nie to patyk w ruch pojdzie :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212703 przez Insomnia
Agnesssa piątek to już po jutrze :ohmy: Ja myślałam żeby poczekać do niedzieli... no muszę to jeszcze przemyśleć :huh:

MagdaM dla maleństwa to najpiękniejsza kołysanka :blink: A mam do Ciebie pytanko, od którego miesiąca jesteś na L4?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212707 przez agnesssa
MagdaM a na kiedy masz termin dokładnie :unsure:
Insomniaa Ty tego gina przegapiłaś czy jak :unsure: no i Gorla była wczoraj u gina, a ja przez to wszystko nawet się nie zapytałam czy generalnie wszystko ok :unsure: i czy jakieś badania masz zrobić i kiedy idziesz na kolejną wizytę, żeby już fasolkę oglądać :unsure:
Insomnia no ja wiem, że to już pojutrze, ale mi się alkoholowy weekend szykuje i wolałabym sprawdzić przed, no o ile nie przyjdzie @ a brzuch zaczyna mnie boleć konkretniej :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212712 przez MagdaM
Agnesssa trzymam za testowanie :)
Insomnia myslisz?? Mnie sie cos nie zdaje... Ja niestety musialam prace zostawic :( Bo od poczatku mialam zakaz...
Agnesssa na 19.10 dokladnie, ale 18.10 mam isc na wywolanie jak nie urodze do 17.10 :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl