BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 7 miesiąc temu #212715 przez Insomnia
No Agnesssa zapomniałam że chciałam iść :lol: Więc znów się odwlecze na dwa tygodnie :dry:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212716 przez agnesssa
MagdaM o qrcze to już za chwile, a jak w ogóle się czujesz przed porodem, boisz się czy już nie możesz się doczekać :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212718 przez agnesssa
Mirella napisał:

Agnesssa ja w ogóle tego nie ogarniałam, dziewczyny dopisywały której kogo "przepowiedziałam" i potem pisały prawda czy nie, ale jakoś tradycja zanikła ;)

A mi Mirella chodziło raczej o coś takiego co Delfinek zrobiła, żeby uaktualnić ciężaróweczki, bo na meldunkach ostatnie posty były tylko ze staraczkami ;)

To przez przypadek dwa posty poszły, więcej tak nie zrobię obiecuję :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212733 przez MagdaM
Agnesssa szczerze mowiac to i jedno i drugie. Bo boje sie cholernie porodu a jednoczesnie juz bym chciala ja zobaczyc, wytulic, wycalowac...

Kuzwa sie poryczalam - cos nie tak z moimi hormonami :blush:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212739 przez agnesssa
MagdaM ale nic się nie stało :unsure: jesteś pewna że to tylko hormony :blush: I nie martw się ja w ciąży nie jestem, a ryczę co chwilę, nawet na reklamie :silly:
No a ztym porodem to właśnie sobie myślę, że ja bym chyba podobnie miała, też bym sie bała a jednocześnie fajnie już mieć to za sobą :blink:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212766 przez MagdaM
Agnesssa ale Ty masz testowac co nie?? Wiec nie masz pewnosci, ze nie jestes :silly:
Aaaaa wywalilam z siebie na blogu o co chodzi... Uspokajam sie powoli w kazdym razie.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212774 przez eash
helou ;)

wiecie co, moja kolezanka miala termin na 26 wrzesnia i nadal z brzuchem - porobili badania, wszytko ok, ma czekac. umeczona ze matko kochana, opuchnieta i zdolowana ma juz serdecznie dosc tego czekania. to jej trzecie dziecko, pierwsza corka. i okropny uparciuch ;)

a ja bylam wczoraj na usg, wyszedl mi 11 tydz. i 1 dzien ciąży. dzidzia taka ruchliwa, ze sie napatrzec nie moglam - caly czas wymachiwala raczkami i nozkami, bylo widac doskonale oczka i nosek, zdjecie wyszlo do kitu, wiec nie ma sensu tu wklejac, ale widok byl super - kazdej z was takiego zycze i to jak najszybciej!!! :)

pozdrawiamy!

ps. Hanka ma juz prawie 6 zebow :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212786 przez agnesssa
MagdaM napisał:

Agnesssa ale Ty masz testowac co nie?? Wiec nie masz pewnosci, ze nie jestes :silly:
Aaaaa wywalilam z siebie na blogu o co chodzi... Uspokajam sie powoli w kazdym razie.

No pewności nie ma, ale brzuch na @ boli więc już zaczynam się nastawiać, że jednak przyjdzie :dry:
Eash to musi być wspaniałe uczucie, a radocha jest z tego, że piszesz nam o tym :lol: Chociaż za serce mnie łapie 11tc bo właśnie w tedy poroniłam :dry: (ale u mnie się nie rozwinęła ciąża na tyle żeby serduszko usłyszeć nawet) Mam nadzieję Eash, że się nie zdenerwujesz tym, że o tym piszę, przecież nie możesz :blink:

Kurcze znowu mi nie dobrze, ale już chyba wiem od czego... byłam sobie zapalić :huh: wczoraj też mi się po papierosie zrobiło niedobrze, w sumie to dobrze bo może rzucę :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #212795 przez MagdaM
Nie chce robic nadziei ani nic ale mnie tez bolal na @ i wszystko na @ wskazywalo poza dziewczynami z tego tematu :lol: Takze mocno zaciskam :)

Ahhha i sorki, ale jakbym sie o dziecko starala to najpierw bym zaczela od rzucenia palenia :blush: a juz wogole jakbym podejrzewala II

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212833 przez agnesssa
MagdaM wiem, że powinnam rzucić :blush: i wiem, że moje tłumaczenie jest głupie, ale nie chce oszaleć całkowicie od tych staranek, praktycznie za każdym razem przed @ spodziewam się II, a później przychodzi @ i jest dupa :dry: Ale jak tylko się okaże że się udało, to od razu przestaje palić, przy poprzedniej ciąży udało mi się to i przy kolejnej się uda :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212841 przez Lacrijka
Dzis wrzuce jakies zdjatka..Obiecowowywuje !!! :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212842 przez gosiak
Witam :laugh:

Magda nie bój sie wszystko będzie super, jeszcze troszkę i będziesz tulić Emilkę :kiss:

Agnessa no podejrzana jesteś, nic nie mówię ale te mdłości po papierosie nono... :silly: :lol:

Lacra właśnie wrzucaj foty, mi się wczoraj przypomniało że obiecałaś a zapomniałam się upomnieć :silly:

Mi dziewczyny też na reklamach w zasadzie na jednej reklamie chce się ryczeć, ale nie żeby ciąża czy cuś, chodzi o rekleme CALZEDONIA :dry: pamiętacie dziewczyny rok temu też ją puszczali :dry:

A TAK W OGÓLE CHCIAŁAM OŚWIADCZYĆ IŻ DZIŚ MIJA ROK JAK JESTEM TU Z WAMI Z JEDNEJ STRONY SUPER Z DRUGIEJ ŻAL :dry: BO WOLAŁABYM TU ZAGLADAĆ JAKO BRZUCHATA ALBO MAMCIA JUŻ...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212867 przez agnesssa
Gosiak przytulam mocno :kiss: doczekasz się swojej dzidzi zobaczysz :kiss: jak my wszystkie :lol: A ta reklama Calzedoni to jest masakra, mnie też tak bardzo za serce łapie :dry:
Lacrijka wrzucaj, bom ciekawa :woohoo: Ja mieszkałam w domu pod lasem :cheer: kończy sie ogród, płot i od razu las :woohoo: Ale to domki szeregowe są tylko że rodziców jest ostatni. Strasznie mi tego brakuje, codziennie sie do lasu chodziło, a to na spacer, a to na rower, a to na grzyby, a latem nad strumyk nogi moczyć :lol: cudowne wspomnienia. A propo to słyszałam, że jak się na nowe wprowadza, to sie szybko fasolkuje :silly: A jak u Ciebie Lacrijka to wygląda kiedy się @ spodziewasz :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212879 przez MagdaM
Lacrijka trzymam za slowo!!
Gosia pamietam i tez mi sie podoba :) Jeszcze byla taka z kremem Nivea :)
Tule mocno... I nieustannie zaciskam naprawde :kiss: :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #212881 przez Lacrijka
Ja od kiedy sie nie staramy o dzidka to nawet nie wiem który mam dzien cyklu..dopiero jak zajże na Skarbka gdzie prowadze wykresy to wiem hehehe Wiecie jak fajnie jest tak nie liczyc, sprawdzac. Chyba weszło mi to w krew i mam luz totalny... Juz zmniejszam zdjęcia i wstawie na chwilke :) :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl