BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #496246 przez Mirella
No tak, oczywiście że siódemka, nie znam gorszej firmy ;) Następnym razem zanim coś zamówię wyślę zapytanie jaka firma dostarcza. Jasne, że można w weekend, kurier mnie uświadomił, że siedem dni w tygodniu pracuje, to jakaś paranoja. I to co jeszcze mnie wkurza u nich to że nie biorą pokwitowań, zero dowodu na cokolwiek, kurier może mówić że dostarczył, ja że nie, no i kto ma rację?

Gosiak, akurat na DHL złego słowa powiedzieć nie mogę, dzwonią i ustalają godzinę, nie siedzę cały boży dzien w domu tylko po to, żeby się dowiedzieć że nikt do mnie nie przyjedzie. I to jeszcze ja muszę wydawać kasę na telefony bo nikt mi nawet zakichanego maila nie przyśle.

W zeszłym roku przed świętami kurier z UPS był u mnie trzy razy w jednym tygodniu, jakoś nie miałam problemu z dogadaniem z nim konkretnej godziny, nawet jak przyjeżdżał bardzo późno. I w ramach zrozumienia dzwoniłam do niego i pytałam, przyjedzie czy kąpać dziecko. Jasne, wszystko jest do dogadania ale potrzebna dobra wola z obu stron. A z siódemki to niestety zero albo jeszcze mniej. W zeszłym roku kurier przekazał nadawcy wiadomość że ja telefonu nie odbieram, a to był dzień kiedy na pięciu kurierów czekałam i pilnowałam telefonu jak oka w głowie.

Sorry że na Was to wylałam, ale na kogoś muszę, męża nie ma, a na dziecko nie chcę.


Gosiak, mojego męza jeszcze w domu nie ma i prędko nie będzie ;) Także i tak masz lepiej :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496251 przez sylka
Mirell a Pamiętasz akcję z wysyłka blogową. Wysyłka dla Emme trafiła na jej wycieraczkę częsciowo otwarta a podpis był podrobiony i to... mój. A miezkamy kilkaset km od siebie , czaicie :P temat. I co przesyłak by zwinieta została z wycieraczki (Emme była w domu caly czas) a podstaw do reklamacji by nie było bo ja niby odebrałam. Tak DHL zadziałał. Zaraz poszła wiązanka do nich a kurier niezłego miałstrach jak dowiedział się ze nie tej os. podpos podrobił i postraszono go odpowiedzialnością za fałszowanie.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496252 przez ferritka
ich motto powinno brzmieć " siódema- zrób to sam " :) no tak, nic nie zostawiają żadnego świstka, a mój A na mnie warczy, że płacę za to żeby paczka znalazła się u mnie pod drzwiami a nie za to że jadę sama sobie ją odebrać. ale cóz, póki co jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza- znaczy zima jest nie lubię w zimę jeździć. nie jest też tak, że za każdym razem jadę po paczkę, ale nie powinno się do zdarzać w ogóle

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496260 przez sylka
Mnie też wkur... siódemka. Kurier ile razy dzwoni domofonrm nie odzywa sie i liczy że mu otworze. A ja nie otwieram nie wiadomo komu drzwi. Jak dzwonisz to się odezwij jak pytają.

Jak widać mam taką moc sprawcza nie być w danym miejscu a składac podpisy :) Teleportacja duchowa czy jak?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496264 przez ferritka
hahaha czadowo się masz ;>
ja dzisiaj się np dowiedziałam , że skoro nie odebrałam awizo, którego nie miałam w skrzynce to znaczy że je odebrałam. same problemy mam teraz przez to, ale jak udowodnić, że nie odebrałam awiza ;/

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496285 przez Mirella
Ferritka, płacisz niby mniej, ale dopłacasz jeżdżąc do nich, czyli na jedno wychodzi albo przepłacasz ;)

Sylka, kurier to się nie odzywa bo nie chce na górę dyrać, liczy na to że będzie mógł powiedzieć że nikogo w domu nie ma.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496295 przez anoda89
Mój mąż był kiedyś kurierem i ciężki kawałek chleba tak praca. Pracował w UPS, stare dzieje. Taki okres przed Świąteczny to tyle paczek do rozwiezienia i jeszcze pogoda nie sprzyja.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496353 przez Marta M
Ej dziewczyny a Wy chyba mojego posta przegapiły...toż mówię że Iwonka po 1,5 roku wróciła do nas 3 tygodnie temu...tu macie link do jej pierwszego postu który napisała...

www.zapytajpolozna.pl/113-vi-ix/366688-w...cz.-2/Page-1254.html

i zdjęcia Bartusia :)

A napisałam jej żeby Wam się zameldowała ale jeszcze jej dzisiaj nie było..
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496359 przez Mirella
Nie przegapiłyśmy, czekamy aż się zamelduje :) byłam u Was, trochę podczytałam, poszukałam Iwonki, ale kurcze, ja jej skojarzyć nie mogę, czarna dziura, chociaż pamiętam że wrześnióweczki były cztery od nas ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496395 przez julka2404
Hey, tak piszecie o kurierach. A ja mam problem z listonoszem. Już dwa polecone w skrzynce leżały, bez mojego podpisu?hmmm dziwne, dzisiaj jak znajdę chwilkę to zajade na poczte złożyć skargę na listonosza. A to były ważne polecone.

A wczoraj rano meilem zbrukałam faceta że mi zamówionej paczki nie przysłał.Miało być poleconym. A ona lezała sobie w skrzynce, tylko kto za mnie podpisał. Normalnie poczta schodzi na psy! Ot co :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496396 przez Ingrid29
też mam najgorsze zdanie o siódemce i ich kurierach. Ja jestem na codzień w domku, chyba, że wyłażę na spacer. Oni przeważnie przyjeżdżają po 16, więc jestem w domu. W ogóle nie dzwonią na komórkę wcześniej. I tez tak miałam że niby awizo zostawili, którego w skrzynce nie było, domofon raz dzwonił i pytałam się kto, a nikt się nie odzywał, więc nie otwierałam (mamy blok ogrodzony, żeby nie kręcili się zbieracze puszek itp). zadzwoniłam na infolinię opieprzyłam i mówię, że byłam cały dzień w domu, bo mam małe dziecko i na pewno nikt mi awiza nie zostawił i na następny dzień kurier przyjechał i jakoś nawet przez domofon się odezwał.

Ja pamiętam Iwonę kosmetyczkę,nawet nam tu stronę swoją w necie pokazywała i prosiła o rady.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496400 przez MoNiaaa
dobrze ze ja za czesto nie mam nic wspolnego z kurierami :P
ale listonosze tez czesto nawet sie nie pofatyguja do mieszkania tylko avizo wrzuca i nara...

a moj M wczoraj jednak byl w domu ale nic nie bylo :dry: chyba zeby sie nam udalo musimy miec naprawde fuksa a on mega wytrzymale plem,niki zeby sobie dozyly do owulki :side: :blush:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496456 przez Iwonka
Lacrijka napisał:

Co ja widze kurka rurka !!??!! :ohmy: magduska :ohmy: :ohmy: :ohmy: Matko Bosko - omamy ciążowe mam ?? Kurcze, a myslałam o Was ostatnio, o Tobie, o takiej Iwonce kosmetyczce co zafasolkowała i poszła sobie, pamietacie ją ??



Halo Lacrijka jak miło że pamiętasz , no uciekłem od was i wrzesniowek nie wiem czemu tzn nie ogarniała wszystkiego tzn miałam ciążę zagrożona szpital itp i jakiś część temu wróciłam na wrześniowki trochę was czytałam i nawet któregoś razu opisałem co przeżyłam z moim synkiem Bartusiem tzn bezdechy . Moja historię ciazowo porodowa opisywałam jak znajdę link wyśle i przeczytasz sobie
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496475 przez Iwonka
Iwonka napisał:

Lacrijka napisał:

Co ja widze kurka rurka !!??!! :ohmy: magduska :ohmy: :ohmy: :ohmy: Matko Bosko - omamy ciążowe mam ?? Kurcze, a myslałam o Was ostatnio, o Tobie, o takiej Iwonce kosmetyczce co zafasolkowała i poszła sobie, pamietacie ją ??



Halo Lacrijka jak miło że pamiętasz , no uciekłem od was i wrzesniowek nie wiem czemu tzn nie ogarniała wszystkiego tzn miałam ciążę zagrożona szpital itp i jakiś część temu wróciłam na wrześniowki trochę was czytałam i nawet któregoś razu opisałem co przeżyłam z moim synkiem Bartusiem tzn bezdechy . Moja historię ciazowo porodowa opisywałam jak znajdę link wyśle i przeczytasz sobie



Tu moja historia w skrócie
www.zapytajpolozna.pl/113-vi-ix/366688-w...cz.-2/Page-1268.html
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496534 przez Marta M
Mirella napisał:

Nie przegapiłyśmy, czekamy aż się zamelduje :) byłam u Was, trochę podczytałam, poszukałam Iwonki, ale kurcze, ja jej skojarzyć nie mogę, czarna dziura, chociaż pamiętam że wrześnióweczki były cztery od nas ;)


Mirella była Iwonka :)

www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...-ciaze/Page-270.html

Dziewczyny a co z delfinkiem?? Sprawdzałam to weszła ostatnio 11 miesięcy temu :( Ostatni jej post:

www.zapytajpolozna.pl/114-x-xii/80950-ma...Page-143.html#277087

Mirella tu masz profile Nati i Diany :)

www.zapytajpolozna.pl/1373-diana/
www.zapytajpolozna.pl/1716-nati/
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl