BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496553 przez Marta M
I jeszcze dla głosujących mała przypominajka, zostały tylko 3 dni :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

I jak Wam wspominałam koleżanka mojej kuzynki rehabilitowała malutką i kuzynka założyła miesiąc temu na fb wydarzenie POMOC MAI i napisała wczoraj, że jeśli ktoś chce się jeszcze jakoś przyłączyć i pomóc jeszcze Majeczce może zbierać plasikowe nakrętki, na wózek już uzbierali z tych nakrętek, teraz zbierają na rehabilitację, 1 tona=1000zł, gdyby któraś chętna była proszę o priw bo nie wszystko czasem zdąże przeczytać na staraczkach..
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496798 przez Mirella
Marta, skąd Ty masz tyle czasu żeby biegać po całym forum? Teraz to już za Majeczką powinnaś :)

Nati i Dianę pamiętam, a Iwonka... kurcze, czarna dziura normalnie.... wcześniej to ją chyba z Iwką pomyliłam, była tu jakaś Iwka co miała wisienki w awatarku? Czy kto miał wisienki?

Ingrid, a Ty to jesteś pewna, że nie pomyliłas Iwonki z Justyną? Też kosmetyczka i niedawno stronę robiła, a Iwonka to stara historia, jeśli mogę tak powiedzieć.

Tak w ogóle Iwonka, po pierwsze to tak Cię dawno nie było, że Cię zapomniałam, więc teraz sie musisz ładnie przypomnieć, po drugie, tu obowiązuje zasada że jak dzieciate staraczki w gości przychodza to zawsze z fotką!!! Wracaj i dawaj Bartusia, nie ma to tamto.

Kurier przyjechał dziś rano, nie ma to jak sie poawanturować ;) I teraz siedzę i piszę do Was z pięknego nowego fotela :)

@nulka Was wszystkie całuje i pozdrawia. Podziękujcie ładnie, bo ona się nie odzywa ale podgląda :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496813 przez iwonta_kg
Dzień dobry wszystkim :) Witam swoją imienniczkę ;)
zasypało mnie całkowicie nad tym morzem :/

Chciałam poruszyć jeden temat który nie daje mi spokoju... :dry:

Obok mojego synka na cmentarzu jest pomniczek dziecka na którym jest mnóstwo zabawek!!! Co jakiś czas ich przybywa!!! Aż żal mi serce ściska jak to widzę. Rozumiem że to dziecko ale jak one niszczeją od śniegu albo deszczu to ciężko pewnie tym rodzicom to wyrzucać. Przynajmniej ja mam takie zdanie :/ Ja bym nie chciała żeby ktoś na grób mojego Synka kładł jakieś zabawki bo by mi serce pękało jakbym miała je za chwilę wywalać na śmietnik :(

Musiałam się wygadać bo jakoś mnie to dręczy... :pinch: :pinch:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496922 przez Marta M
iwonta :(

Mirella jak Maja śpi to siedzę na forum, właśnie śpi mi drugi raz :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496950 przez Ingrid29
Mirelka pamiętam tamtą Iwonę też, bo przecież przeczytałam wszytko. A wiecie tak mnie zastanawia co u grazi słychać? Czy po tym nieudanym IN VITRO próbowali jeszcze raz,czy już sobie odpuścili. Szkoda mi jej było strasznie, jak czytałam jej wypowiedzi.

iwonta mi też było przykro jakby ktoś zostawiał zabawki na grobie dziecka. A wiesz co pomyślałam, że to może rodzeństwo dzieli się swoimi zabawkami i przynosi na grób, a rodzice nie wyrzucają, żeby nie było im przykro.

Kobietki jak tam przygotowania do świąt?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #496953 przez mesy
Chuinke macie już ubraną ? u mnie jest już moc chuinki

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496954 przez sylka
Ingrid u mnie na finiszu. Pierniczki popieczone, posprzatane, firany poprane, zakupy spożywcze zrobione prezenty już nawet popakowane. Zostało je powiesić. No jeszcze umyć glazurę w łazience :blink: Ozdobione okno w pokoju Kuby :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496962 przez Dorciaition
Marta głosuję codziennie, ale fajnie, że przypominasz :)

Iwonta jak u mojego Alanka na początku miałam położonego misia i samochodzik, ale został skradziony, wiec już nie kładę. Mnie to nie przeszkadza, choć w sumie wcześniej nie myślałam o tym, że będę musiała to wyrzucać...
Teraz mam już chyba 3go Aniołka i napisałam wielkimi literami pod spodem "Nie kradnij mnie" oraz imie i nazwisko, no i sama jestem w szoku, że tak długo jeszcze tam jest.

Mesy :laugh: :laugh: :laugh:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496972 przez Ingrid29
mesy chuinka o zapachu kokosowym? :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #496974 przez mesy
Ingrid29 napisał:

mesy chuinka o zapachu kokosowym? :lol:


Coś ty :lol: Zapach lasu- Zapach świąt :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #497037 przez pani_p
My jedziemy do rodzinki na święta więc do zrobienia niewiele. Pewnie w przyszłym tyg. będzie robota :-). narazie to mam na głowie zaliczenia na uczelni, bo już ostatni semestr :-D
siedzę właśnie przygnieciona notatkami i próbuje wbić coś do łepetyny:-D

co do choróbska to jest już lepiej :-) dziękuję Ingrid za dobrą radę :-*
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #497084 przez studentkaae
Marta - głosik oddany :)

u mnie narazie choinki brak, chyba w sobotę się po nią wybierzemy, bo jakoś mało świąteczny nastrój u nas w domu dopóki jej brak.

pani_p - spokojnie, jeszcze troszkę i będzie koniec nauki :) dasz radę!!

iwonta - jak się mieszka w nowym mieszkaniu? a, no i jak tam staranka w nowym miejscu? lepsze fluidy do tego ;) ?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #497095 przez pani_p
Dam, dam ;-) trzyma mnie to, że to już koniec :-D
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #497099 przez Mirella
Ingrid szacun, zapomniałam że przeczytałaś od dechy do dechy :) też często myślę co u Grazi, już nawet na gg daaawno jej nie było :(

U nas święta w lesie albo i przed lasem, powoli sprzątam, lista zakupów zrobiona i piernik się fermentuje w lodówce, to na razie wszystko.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #497261 przez Marta M
Dorcia, studentkae dziękuje kochane i wszystkim tym które głosowały :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl