BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #500335 przez studentkaae
cześć Dziewczynki :)

ja właśnie skończyłam ubierać naszą mikro choinkę, dziś w ogóle jakiś taki szalony dzień, sprzątanie, zakupy - a w sklepach istne szaleństwo, ludzi więcej niż towarów na półkach chyba. aż mnie głowa rozbolała w tym marketach :)

tylko wiecie co - nadal pomysłu nie ma na prezent dla Męża... może coś podpowiecie - co w tym roku kupujecie swoim drugim połówką?

Moniaaa - to widzę, że wieczór wczorajszy możesz zaliczyć do udanych :) super :)

Iwonta - jak berlin?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500337 przez sylwka727
Monia z pizzą nie pomogę bo już dawno nie robiłam zresztą nigdy nie wyszło mi jakieś rewelacyjne ciasto ale z rogalikami mogę pomóc poszukam przepis i napiszę ale gwarantuję że zawsze się udają :lol: A ja zamierzam robić w poniedziałek pyzy z mięsem bo wstyd się przyznać ale nigdy nie jadłam a chodzą za mną ostatnio :woohoo:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500366 przez pani_p
Cześć dziewczyny :)
A ja dzisiaj w miarę spokojnie, sprzątanko, okno umyłam,stroik zrobiłam. Resztę dnia szczerze mówiąc przebimbałam...

Jestem dzisiaj okropna, od rana tylko dążyłam do kłótni, czułam taką złość, że normalnie masakra... Z mężem się pokłóciłam, później pogodziłam i poryczałam, a teraz chce mi się śmiać :D No wariatka. Sama ze sobą wytrzymać nie mogę :D

@ jak nie było tak nie ma więc czekam dalej.

I tak sobie cały dzień Was podczytuję :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500374 przez sylka
Na pizze ja mam sprawdzony od znajomej z pizzeri (tylko widomoi w specjalnym piecu do pizzy wtzsza temp i ładniejsze wyrasta)
3 szl mąki
3 łyżki oleju
1/2 łyżki soli
1/2 paczki drożdzy (ja daję takie żolte opkowanie)
1 szkl ciepłej wody

Zagnieść ciasto. Nałożyć rozwałkowane na blachę na to sosik pomidorowy i dodatki :) Mi z tej porcji wychodza 2 spore pizzy. Smacznego
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500383 przez iwonta_kg
Guten Abend! :) Właśnie wracam! Zacznę od waszych postow.

Monia próbowałam wyciągnąć przepis od męża ale powiedział ze prawdziwy kucharz nie zdradza swoich przepisów. Ale widzę ze sylka juz cos znalazła :)

Droga pani nasza kochana witaj w klubie "jestem zła nie wiem dlaczego ale bez kija nie podchodz" :-P:-P mam to samo z tymi nerwami.

Teraz o berlinie :) było super chociaż trochę padało. Zaraz wrzuce parę zdjęć :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #500393 przez pani_p
Kiedyś znalazłam taki obrazek- mówi sam za siebie :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500416 przez iwonta_kg
Dobre to pani :)

Zdjęcie pod bramą branderburską



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500421 przez iwonta_kg
Siedziba Parlamentu niemieckiego



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500433 przez julka2404
Dziewczyny u mnie też sajgon sprzątania :angry:
Pączki dzisiaj zrobiłam, (drugi raz w życiu) i się objadamy. Dobre na dietę hehe :blink:
Moje dziecko choinki 3 ubrało :lol:

Sprzątanie dalej jak bliżej, kwiatki się proszą o przesadzenie a ja nie mam na nic siły :(
Jak ja nie lubię zimy wrrrr :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500443 przez pani_p
Iwonta Super fotki :)

Julka No mnie zima też nie nastraja motywująco... Wszystko na ostatnią chwilę odkładam.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500449 przez MoNiaaa
pani jak @ nie ma to moze jest cos na rzeczy??kiedy testujesz??

zrobilam pizze podobny przepis jak sylka :) nawet mi wyszla i sobie pojedlismy :):)

rgaliki w smaku sa ok ale wyglad... :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500455 przez pani_p
Monia Nie wiem kiedy znowu powinnam. Robiłam w piątek i poczekam może do wtorku? Bo nie chciałabym znowu widzieć negatywa bo mnie to irytuje :D Bo @ nie ma a negatyw jest.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500459 przez sylka
pani a moze beta hcg zrob w poniedzialek

Monia super ze pizza wyszla :)

ja dzis sie nasprzatalam ale juz tip toop na Swieta
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500469 przez pani_p
Sylka No ja wiem, że taka możliwość jest, ale jakoś... Nie widzę w tym sensu. I tak czekam i tak uważam na siebie więc poczekam. Bo nawet jakby co to do lekarza i tak po świętach.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #500488 przez iwonta_kg
Ja tez mam całą chatę do sprzątania. Wszystko przede mną. Jutro bede choinke ubierać.

Pani ja bym poczekała gdzieś do środy albo czwartku. Wiem ze to wieczność ale im dłużej poczekasz tym większą pewność.

Ja dn tej pory lubiłam zimę. Przeciwnie do was mnie jakoś nastrajala. Moze dlatego ze urodziłam sie w styczniu;) ale odkąd mam ogródek czekam aż bedzie ciepło żeby kupić jakiś zestaw do siedzenia i grillowania:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl