BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 3 miesiąc temu #830121 przez anoda89
Dzień dobry :lol: Jestem i czytam na bieżąco tylko nie mam o czym pisać :blink:
My powoli sobie rośniemy a w sobotę idziemy na połówkowe i będziemy podejmować ostateczną decyzje co do amnio chociaż dalej jestem przeciw i jak mały będzie się prawidłowo rozwijał to dajemy sobie spokój. Brzuch mi się czasami stawia i muszę często odpoczywać więc obowiązki domowe spadły na męża ale radzi sobie chłopak :laugh:

Witam nowe staraczki i życzę szybkiego zafasolkowania :)

Dzieciaki cudne, buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830141 przez MoNiaaa
anodka jak to nie masz o czym opisac???opowiadaj co u was.a tak wogole to juz olowka wow nie wiem czy mi tylko ten czas tak zapitala????

Marta niestety teraz ciezkoczasem JUlce odmowic wziecia na rece...chyba przez Zuzie ma wieksza potrzebe noszenia tulenia itp potrafi polozyc sie na ziemi i plakac kto ja wezmie na rece...ale wiadome bylo ze calkiem bez scen zazdrosci sie nie obedzie po za tym jest ok zawsze sie wita rano z Zuzia i caluje i mowi ciagle"jaka ona sliczniutka i kochana"itp
wczoraj w przedszkolu miala bal karnawalowy :) a Zuzia dzis konczy 6 tyg :lol:

Feri super wiesci od ciebie to czekamy razem z toba i 3mam kciuki :kiss: :kiss:

ja caly czas mamproblem z tymi szczepieniami nie wiem co wybrac?
kazdycos innegomowi polozna oczywiscie poleca te skojarzone Julka niby tez nimi byla szczepiona i pewnei teraz tezznich skorzystam ale nie jestem tak przekonana jak prezy Julce :huh:

to moje ksiezniczki :)
mam 6 tygodni
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830188 przez anoda89
Monia śliczne panienki :lol: :kiss: Takie są do siebie podobne, ciekawe czy Zuzia też będzie miała taką burze włosów jak Julka :)

Farri cieszę się że idziecie do przodu i już coraz bliżej szczęścia :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ile nowych dziewczyny przyszło a starszyzny coraz mniej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830202 przez MoNiaaa
anodka wszystko bedzie dobrze wiem ze teraz ci ciezko ale Marcelek czuwa nad wami :*
macie juz imie wybrane?bo chyba synka sie spodziewasz?czasem cie podczytuje na czerwcowkach :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830211 przez Mała
Witam
U nas chorób ciąg dalszy, weny na pisanie bark, ale jestem na bieżąco. Myślę o Was, życze wszystkim II kreseczek

Anodka fotka brzuszka by się przydała, wszystko będzie dobrze zobaczysz :kiss:

Ferri trzymam kciuki :lol:

Monia jej jak ten czas leci, ślicznotki masz :kiss:

Asik wow Szymek duży chłopak, przystojniak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830223 przez anoda89
Monia myślałam nad Tymkiem albo Wojtkiem chociaż Tymków teraz dużo się porobiło. Płeć się potwierdzi to będziemy myśleć intensywnie :)

Mała zdrówka dla was :kiss: Wstawię tylko muszę fotę strzelić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830473 przez Gravity

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830488 przez studentkaae
cześć Moje Śliczne :)

wywołana "do tablicy" przez Gravity :kiss: :kiss: :kiss: grzecznie wpadam do Was. faktycznie mało mam ostatnio czasu i sił na cokolwiek, ale podczytuję Was i jestem chyba prawie na bieżąco ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i od czego by tu zacząć... albo raczej co pamiętam...

Anodka - ale Ci lecą te tygodnie, zanim się obejrzysz, a będziesz mieć już swoje dzieciątko na świecie. będzie wszystko dobrze, zobaczysz. limit nieszczęść już wyczerpany! :kiss:

Ferri - Sis Moja Kochana, Ty wiesz, że kibicuję Ci i trzymam kciukasy bardzoooo mocno :) to co - mogę zostać forumową matką chrzestną jednego z Twoich groszków, mogę, mogę?? :silly: :woohoo: :kiss: bo wiesz, to już niedługo :)

Mesul - jałłł, widziałam gdzieś fotkę Twojego Groszkunia/Fasolinki - ech, jednak marzenia się spełniają :) pozdrawiam gorąco :kiss: :kiss:

Mała - o kurcze, co to z tymi choróbskami co sie tak do tych Twoich dzieciaczków przyczepiły :( szkoda, że zabieg Olci nie doszedł do skutku, od razu pewnie by się jej poprawiło, wiem co mówię... ale nic, co się odwlecze... wybuziakuj Słodziaki Twoje dwa :kiss: :kiss:

Gosiak - :kiss: :kiss: kiedy zaczynasz staranka? :kiss:

Mirellka - ojoj, Kochana nasza, bez Ciebie to tu jakoś forum zamarło... nie uciekaj od nas, przecież kto nam będzie wróżył :silly: :kiss:

Gosia28 - co tam u Ciebie Kochana? gdzieś też doczytałam, że do new gina sie wybierasz, prawda to? :kiss:

Gravity, Monia, Agusia, Martusia, Asik, Dorcia, Dave, Iwonka - Wasze dzieciaki są wszystkie śliczne, do schrupania i wzruszam sie za każdym razem kiedy widzę takie fotki. noo, chyba sie starzeje, bo sie ckliwa robię, ech. pozdrawiam Was gorąco :kiss: :kiss: :kiss:

Wszystkie Was całuję, pozdrawiam i obiecuję częściej wpadać :)
no i życzę każdej staraczce tego malutkiego cudu, no i witam nowe "twarze" - powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830574 przez gosia28
Studentka super, że się w końcu odzywasz :)
ja tak, byłam u nowego gina, powtórzył badania hormonów i wymazy- oczywiście wsio ok a jakże by inaczej, ciałko żółte uwidziałam i na tym się skończyło :dry: Dał mi dupka na 3 miechy i jak nic to mam się zgłosić. Oczywiście, że nic więc za tydzień w piątek mam wizytę, zobaczymy co to za cudowny plan będzie miał dla mnie B)

Anodka faktycznie jak patrzę na Twój suwaczek to oczom nie wierzę :laugh: musisz myśleć pozytywnie, ale co ja Ci tam będę pisała, wiem że i tak ten strach jest, tylko nie daj się mu za bardzo :kiss: :kiss: :kiss:

Monia Twoje księżniczki widziałam na fb śliczne damy :)

Gravity dobry ten link :laugh:

Mała toć ledwo zdrowieją to zaś chorują te Twoje pociechy :dry: buziakuj :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830643 przez gosiak
Witam ;)

Studentka fajnie Cię "widzieć" ;) cieszę się że u Ciebie wyniki ok, teraz zaciskam kciuki za armię eMka Twego ;)
U mnie staranka w toku ;) tak jak gosia28 jadę na dupku, tzn za kilka dniów będę go amać ;) wizytkę mam w planach bo jakieś plamienia mam przed@ więc u mnie to chyba problem jest z tym progesteronem i dlatego ma ciąża się nie rozwijała, bo wynik 13 na starcie mówi sam za sie :dry: :angry: także będę chciała kilka cykli na dupku pojechać a potem się zobaczy...

Dzieciaki wszystkie przesłodkie :kiss:

@nulka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831679 przez anoda89
Dzień dobry :) Gdzie się wszystkie podziałyście :unsure:

Była dzisiaj na połówkowym i chciałam się pochwalić zdjęciami :lol: :lol: :lol:




no i dowód na to że mały mężczyzna mi rośnie :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831684 przez gosia28
anodka cudne zdjęcia, super że maluszek ma się dobrze :) :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831690 przez ferritka
Anodka :kiss: :kiss:
Chop jak dąb Ci rośnie moja miła :lol: gwizdek to ma długi do kolanów :blush: :blush:
i jaki śliczny z profila fju fju :lol: :lol:

:kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831696 przez anoda89
Sprzęt ma nie zły :laugh: :laugh: :laugh: Stary się śmieje że po tatusiu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831736 przez Gravity
Elo

O studentka Kochan znalazlas chwile by zaglądnąć :kiss: :kiss: a jak rodzice sie czuja??? :dry: :kiss: :kiss:


gosia28 mam nadziej ze rozbawil Was :kiss: :kiss: :kiss:


anodka89 piekny Synus Gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Wiec ja mialam wczoraj mala akcje szpital .Jessice ropiało juz dawno lewe oczko dostała 2 tyg temu antybiotyk i przeszło po 5 dniach.W czwartek na wieczór zaczelo ropiec 2 oczko wiec podalam jej antybiotyk który mi został.W piatek rano byłyśmy na warzeniu oglądały położne ja i mówiły ze wszystko ok jak ma antybiotyk.Po południu ona ledwo już oko otwierała nie dość ze pełno ropy to spuchło i podsiniało.Wiec koło 7 wieczorem pojechalismy na pogotowie.Doktor po 2h czekania ja oglądnął wziął wymaz do badania a nam do domu dał 2 tubki antybiotyku i kazał w poniedziałek isc do pediatry do GP .Dzis oczko wyglada 70% lepiej :side: :side: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl