BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834180 przez missyy
Obiecałam, że napiszę, to jestem :P
Byłam umówiona na wizytę na 18, a weszłam 19:20 :S , taki poślig :huh:
Za dużo maluszka nie widziałam, głównie to emek i lekarka go oglądali, a ja sobie w sufit patrzyłam. Dwa razy może z 20 min dała mi spojrzeć Niby maluszek chciał współpracować, a na kartce z badania mi napisała, że utrudniona wizualizacja
A co do danych:
CRL:66,7mm (odpowiada 13 tyg. :silly: )
NT: 1,9 mm
Kość nosowa jest, wszystkie narządy na tym etapie są. Tylko trochę mnie przezierność zmartwiła. Dokładne dane z obliczeniami zagrożeń itd dostane na kolejnej wizycie 25.02 u mojej lekarki. Pytałam czy sa zle, mówiła, że by się nie martwiła. Jest szersza, ale mieści się w normie dla tego tyg. Ale zaraz musiała dodać, że jak zrobi obliczenia i coś ja zaniepokoi to do mnie zadzwoni :evil: .
I to mi głupiej poszło w pamięć.wrrrr
PACNIJCIE MNIE, BO JUŻ JESTEM PRZEWRAŻLIWIONA :blush: :blush: :woohoo:

Nie dość, że malucha nie pooglądałam to jeszcze zdj mam jakie mam.
Oto moje dziecie, a konkretnie główka i rączka ;P ;P



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834242 przez anoda89
Missyy ale śliczność :lol: :kiss: Przezierność chyba jest ok, chyba norma jest do 2,5 więc luzik ciesz się ciążą :lol: Jak się w ogóle czujesz?

Marta M w wolnej chwili napisz co u was :) Jak Hubercik? Maja pomaga dalej przy braciszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834255 przez missyy
anoda89 napisał:

Missyy ale śliczność :lol: :kiss: Przezierność chyba jest ok, chyba norma jest do 2,5 więc luzik ciesz się ciążą :lol: Jak się w ogóle czujesz?

Marta M w wolnej chwili napisz co u was :) Jak Hubercik? Maja pomaga dalej przy braciszku?


Musiała mi babka adrenalinę podnieść :blush:
Samopoczucie ogólnie ok, choć cały czas jestem ospała i znużona. Jedyne co mnie męczy to kłucia w dole i wiadomo gdzie :S . Jak mnie chwyci na spacerze czy gdziekolwiek, to nie ma zmiłuj. A przewrócenie się z boku na bok w nocy to dopiero wycczyn :silly: .
Lekarka mówiła, że to norma, mieśnie dostosowują się do ciąży, to samo kręgosłup.
Może jakiś wypadzik na zakupy mi pomoże :laugh: Upolowałam sobie w hm śliczne skarpetuszki dla maluszka :woohoo: Choć coś, na szczęście. Bo póki co się wstrzymuje.
A Ty jak się czujesz? :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834266 przez anoda89
Bóle kręgosłupa, skąd jak to znam :) :) Masakra jak zacznie boleć bo ani chodzić ani leżeć nie idzie o siedzeniu już nie wspomnę. Kłucia coś tam mnie czasami za kuję ale tragedii nie ma. Ja to zmagam się z bólami i twardnieniem brzucha :dry: Jak nie urok to co innego. Dzisiaj mam wizytę zobaczymy co mi powie doktorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834327 przez meli1990
gosiak ja normalnie ma ok 36,2-36,3 a teraz od kilku dni 36,6. Ale to chyba za mały skok temp by podejrzewać ciąże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834366 przez marzenap
Cześć dziewczyny :)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :lol: pisałam na watku o testach owu i tutaj takze teraz pisze na październikówkach 2014 ale widzę że cały czas tu jesteście (mam na mysli te zafasolkowane) :laugh:
2 lutego w niedziele robiła test,pokaze Wam :lol: :lol:

Kurcze nie mogę dodać zdjęcia czemu?Zmniejszyłam do odpowiednich rozmiarów i nic pomóżcie :( :(

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/529d406fbd0527b3.html#

Skopiowałam link z fotosika inaczej nie umiem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834422 przez Mirella
Marzena, łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834492 przez Asik
Missy :) śliczny maluszek :) no i jaki tajemniczy :) co do przezierności to różnie z nią bywa i tak przecież na prenatalnym jest krew na test PAPPA pobierana więc nie martw się samą przeziernością :) za dwa tyg rozwieją się Twoje wątpliwości :) ale fakt , ciśnienie podskoczyło ;) ja to co jakiś czas ,jak zatrzymywał się lekarz na jakimś narządzie Szymka to zamierałam , miałam pod sufitem zawieszony monitor a on patrzył w swój a ja --- wszystko dobrze ? a on tak tak :) muszę pooglądać dokładnie wszystko :)
takie nasze martwienie się na zapas o dziecko to do końca naszego życia będzie nam towarzyszyło ;)


Marzena :D :D :D :D :D :D :D :D :D gratulacje :) :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834506 przez gorla
meli tempka taka moze utrzymac sie wysoka do samej @, spaść 2 dni przed @ , albo kilka godzin przed ( jak mi kto mądry powiedział ;) ) ja obecnie mam tak samo,z 36,3 skoczyła do 37,1 i już tak kilka dni trzyma sie, a w ciąży raczej nie jestem, póki co tylko obserwuję ;) , ale równie dobrze może i ciąże oznaczać, taaa :silly: miałam cykle z tempka 37 do końca i doopa a i był podobny i skończył sie dzidziusiem :blink:

Missy wynik w górnej granicy ale w normie to sie nie stesuj :blink: u nas było podobnie z komorami mózgowia, gin powiedział że górna granica go zaniepokoila , a potem rzekł, że nie mam o tym mysleć, bo musi przekroczyć o dużo normę żeby cos podejrzewał, ale oczywiście ja juz zeschizowałam, okazało sie po porodzie, ze całkiem nie potzrebnie, stary pacan mógł sie lepiej zamknąć niż mi tak mówić :blink: jest dobrze nie martw sie :blink: :blink:

marzena ładne grube kreseczki, gratulacje :lol:

anoda chłopa do masażu zaprzęgnij :silly: ulży ci ciutek

Asik co racja to racja , od poczęcia sie zamartwiamy i w kolejnych etapach życia dzieci też :silly: a potem o wnuki się matwić bedziem. Kolezanki mama zostało babcią w moim wieku prawie 34 lata :side: a ja mam córki po 1 i 8 lat, pózno zaczęłam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834526 przez Gravity
gosiak pomyslilam niki ale i tak trzymam kciuki za wszystkie!!!! :kiss: :kiss: :kiss:


Marta M u mnie waga prawie spadla ale ten taki flak jak siedze wkurza:( :blush: :blush:


missyy sliczne CI malenstwo rosnie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


marzenap Gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A moaj ala nauczyla sie jezorek pokazywac:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834539 przez studentkaae
hello :)

Missy, marzenka - gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Kochane Mamusie - mam do Was ogromną prośbę od mojej Siostry - jeśli możecie poświęcić chwilkę to proszę wypełnijcie ankietę, bardzo się jej to pomoże - oto jej prośba :)


Witaj! Jestem studentką 6 roku medycyny. Wraz z moim kolegą robię badanie naukowe na temat SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH WŚRÓD DZIECI. Jeśli jesteś rodzicem, to poświęć proszę chwilę czasu i wypełnij przygotowaną przez nas ankietę.
Niektóre pytania mogą wydać Ci się trudne, ale nie przejmuj się tym - zaznacz taką odpowiedź, jaka wydaje Ci się słuszna ;)
Zachęcamy również do wypełnienia ankiety przez TWOICH rodziców - ich opinię też chętnie poznamy!
Twoje odpowiedzi są dla nas bardzo ważne! Wyniki badania mamy zamiar zaprezentować na konferencjach dla lekarzy, żeby uświadomić im skalę problemu.
Jeśli chcesz nam w tym pomóc, wypełnij proszę ankietę: docs.google.com/forms/d/1XPQVjKn25q7fgQu...tmkBIQ7p3bA/viewform

Bardzo dziękujemy za pomoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #834570 przez meli1990
gorla to może jest jeszcze mała nadzieja na dziecko. jak nie dostane @ do niedzieli to powtórzę test. oby się udało. jak nie to trzeba próbować dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834607 przez Sophie25
Witam Was
O pierwsza dzidzie starałam sie 2 lata i jakies poł roku zaczełam korzystac z testów owu ...
Teraz staram sie o 2 bobasa bo lekarz powiedział ze im szybciej tym lepiej w mojej sytuacji...
Czy zawsze testy wykonuje sie popołudniu?Jakie kupować ? Czy sa wiarygodne testy owulacyjne?
Czy mialyscie takie doswiadczenie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834616 przez gosiak
meli1990 napisał:

gosiak ja normalnie ma ok 36,2-36,3 a teraz od kilku dni 36,6. Ale to chyba za mały skok temp by podejrzewać ciąże?


A który masz teraz dc?

Missy nie martw się na pewno wsio oki ;) fotka super ;)

Gratuluję marzena- spokojnej ciąży ;)

A przedemną ostatnie dwa dni gdzie z eMkiem mamy wolną chatę od rodziców :laugh: ależ te trzy miechy zleciały :S

Dziewczyny mam pytanie, może któraś się zna albo miała podobny problem...jaki jest ból przy kamicy nerkowej? Od dwóch dni mam ataki bólu, pojawia się nagle jakby prawa nera, ból jest okropny na szczęście nie ciągły(kilka razy w ciągu dnia)wygina mnie aż do tyłu :dry: poczytałam w necie i dużo by pasowało...w poniedziałek idę na mocz no i do lekarza obadać sprawę ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #834636 przez Mirella
wypełniłam, ale focha mam, bo nie ma w miejscu na zawód: urlop macierzyński lub wychowawczy i musiałam napisać żem bezrobotna, a to bzdura :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl