BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862093 przez Karolincia
Po południu w sobotę się kochaliśmy później wieczorem i w nocy zaczął mnie boleć jajnik właśnie :) później kilka razy w nocy jeszcze się kochaliśmy i w niedziele również :) Za każdym razem we mnie doszedł :) Leżałam nie wstawałam od razu :) Kochałam się z moim chłopakiem w 10 i 11 dniu cyklu,w nocy z soboty na niedzielę bolał mnie jajnik - ciągnął, rwał...:) Bardzo chcemy mieć dzidziusia. Kochaliśmy się chyba z 6 razy za każdym razem partner tryskał wewnątrz mnie. Od dziś zaobserwowałam dużo białego śluzu. Mam uczucie wypełnionego podbrzusza i jest twarde oraz wzdęte. Cykl trwa 28 dni. Czy mamy szanse na bobaska??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862152 przez marysiamarysia
:lol: Witeczka :lol:
Karolincia powiem jedno : MACIE ZDROWIE :silly:
U mnie jakoś tak :angry: temperatura zaś spadła ( suka jedna :blink: )
Mój chyba jakimiś ślepakami strzela - bo to nie moja wina haha
,Miłego dnia Dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862180 przez meli1990
Dzień dobry

Karolincia kiedy powinnaś dostać @? który to dzisiaj dzień cyklu?

marysia może nie jest jeszcze nic stracone. Trzeba działać dalej.

Dave kiedy testujesz?

Ja mam nadal wysoką temp. spytam dzisiaj o tą bete w przychodni. Mam nadzieje że można. A muszę się pochwalić w czwartek wreszcie kupujemy dom :) Po trzech miesiącach czekania. Ale się ciesze.

A i moja kuzynka w niedziele urodziła Chłopaczka 8 dni po terminie tak jak ja. Ja jej wywróżyłam że będzie chłopak i że urodzi po terminie. Coraz więc maluchów w rodzinie ale fajnie. Szkoda że dziadek nie dożył zeby poznać prawnuka :(

Na bilans idę z małym na 13:30 nie wiem co się stało ze teraz na godziny jest. Jestem w szoku

Ale się rozpisała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862191 przez pani_p
Ferri hehe Leos po prostu jak z wybiegu :-D świetny :-D

Iwonta gratuluję pierwszego zabka :-)

Viki same piękne dziewczyny u Ciebie :-) no na tym jednym zdj naprawdę jak siostry :-D

Dave Kurka ciekawa jestem co to u Ciebie się podzialo. Podziwiam Cię za Twój spokój hihi ;-)

Studentka sto lat! Sto lat! Niech żyje żyje nam! :-* bo masz ur nie? Dobrze zrozumiałam? :-D

Dzisiaj Zuzanka spala pierwszą noc u siebie w pokoiku w łóżeczku :-D wcześniej kolo łóżka w kolysce. No jestem z niej dumna bo spala jak zwykle i sama ładnie zasypiala po karmieniu :-)

A tak apropo, czy macie może jakiś pomysł lub złoty środek żeby tak mi się w nocy nie budziła? Czy muszę się pogodzić z mym ciężkim losem?:-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862263 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862265 przez MoNiaaa
Feri Leos gotowy na wiosne a nawet i na lato :) noi jaki dzielny :P chyba ze sie tak zawstydzil ze az zdebial ;)

Iwonka super zabek gratulacje dla Kacperka :)
Julka tez na 7 mc miala 1 zabka:)

Gosia ja u ciebie obstawiam Piotrusia:) czekam na info :)
u Feri zreszta tez chlopaka obstawiam :side:

Dave a co tam u ciebie na froncie?

Pani gratulacje dla Zuzi:) moja na szczescie tez juz w nocy po karmieniu sama zasypia a na poczatku nosilam ja po 2 godziny ze padalam na ryjek a od kilku tyg je i zasypia. a w lozeczku spi od samego poczatku :)
chyba na to budzenie sie nie ma rady.Julka jeszcze niedawno sie budzila teraz juz sama zasypia w pokoiku i w nocy ladnie spi :)NARESZCIE!!
a ty Zuzie karmisz piersia jesczze?bo jak mm to na noc mozesz sprobowac jej kleiku dodac do mleka mzoe dluzej pospi?

Studentka najlepszego :kiss:

esh ktos mlotkiem stuka i mi Zuzke obudzili :angry:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862312 przez gosia28
marysiamarysia napisał:

:lol: Witeczka :lol:
Karolincia powiem jedno : MACIE ZDROWIE :silly:


:lol: :lol: :lol:

meli Karolincia napisała, który to dc. :silly:

Dave Dave...
czekam na test B)

Studentka 100 lat, to co wieczorem biba :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862327 przez Asik
Karolincia witaj :) szalejecie szalejecie :) :) no szansa jest :) zawsze w sumie jest szansa :) trzeba być dobrej myśli :)

Studentka 10000 LAT !!!! :D :D

Dave B) B)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862339 przez ferritka
aloha ;>

Karolincia B) jak to poczytałam to mnie naszło :lol: uwaga śpiewam: cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :lol:
oby się Wam szybko udało, bo zajedziesz chopa biednego :lol: :lol:
Kochana póki tak na siebie działacie to ja bym na daleki plan odsunęła myśl o dzieciątku i dawała czadu ile się da :lol: a zobaczysz ,że zaskoczysz szybciej niż myślisz :lol: :lol:
no i skoro to były 10 i 11 dc a masz 28dniowe cykle to te kłucia , bóle i wzdęcia masz na owu kochana, to raczej nie dzidek, ale kto wie, no kto wie :lol: :lol:
kurcze gdzie te czasy kiedy my z Kręglem się tak kulaliśmy :S :S

Dave :S :S ja tu czekam , krakowską wcinam i czekam :lol:
Moniaaaaa no Ty jedna jedyna mnie na duchu podtrzymujesz z tym Gwizdkiem :kiss: :kiss:

Sis !!!!!!
co by Ci się wszystko czego pragniesz jak najszybciej spełniło, dużo spokoju, cierpliwości, zrozumienia, miłości i czego tylko pragniesz, życzę Ci z Kręgielkiem z całego serca

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862345 przez pani_p
Monia piersią, ale wieczorem dostaje butle bo jej mało. Próbowałam kleiku, kaszki, ale dospi do 1 i później co 2-3h się budzi. Akurat wtedy kiedy człowiekowi najciężej wstać. No nic, może kiedyś doczekam się takiej nocy o jakiej marzę :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862351 przez MoNiaaa
feri ja u ciebie nawet o dziewuszce nie pomyslalam jak Feri w ksiazy to tylko gwizdek :lol:

dave moze padla jak testa zobaczyla :silly:

pani mi tez sie marzy porzadnie wyspac ale to chyba na emeryturze:P moja Julka do 3,5 roku sie budzila w nocy teraz Zuzia. jak tez tak dlugo bede do niej wstawala to pozniej Julka zacznie chodzic na imprezy to tez nie bede po noicach spala i pozniej Zuzka :side: ciezki los matki :woohoo:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862362 przez Mirella
Dave mówiła, że tak rano to nie zatestuje ;)

tak się zastanawiam, czy ja coś robiłam żeby Duśka spała? karmiłam przez sen, może to to?
legenda głosi że dzieci piersiowe wolą w nocy jeść, bo w nocy mleko jest tłustsze, nie wiem ile w tym prawdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #862367 przez ferritka
Mirellka, pamiętam też jak mówiłaś o tym wstawaniu w ciąży...i niestety mój dzieć będzie spał od 13 do 17 a w nocy od 3 będzie robił larmno tak do 6-7 :dry:
dzisiaj np Leosława na polowanie wzięło, przytargał swoją zabawkę z dzwonkiem i szalał mi w pościeli , to mnie zbudził i od tego czasu już z nim łazikowałam do rana :cheer:

Moniaaaa fajnie to ujęłaś że póki małe to nie spałaś a potem bedą starsze i to samo :lol: :lol:

Pani, Zuzanka to już pannica, skoro sama w swoim pokoiku śpi, jak ten czas leci o matko!!!!
doczekasz się takiej przespanej nocy zobaczysz :lol: :lol:

ej patrzcie jak ten czas leci, my za miesiąc zaczynamy sezon znowu :ohmy: :ohmy:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862384 przez MoNiaaa
pani ja pamietam tez ze Julke karmilam na spiocha tak o 23 i wtedy do tej 7 chyba pospala moze sprobuj tak robic? a kiedy zaczynasz podawac jakies deserki?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #862403 przez Dave
No to jestem. Testa zakupiłam, ukradkiem siknęłma i ......................................................................................................................

Albo żeście za słabo kciuki trzymały albo wiatropylna jednak nie jestem :( :( :( :( :( :( :(
Jedna kreska w oczy mnie ebnęła.

Czyli rozwodu z chłopem nie będzie, na zawał też nie padnie, ale wiecie jakoś mi tak meeeeega smutno :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Ach idę se z nadzieją jeszcze luknąć na testa, ale na takiego to ja nie przyzwyczajnona patrzeć i mi się nie podoba :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl