BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #862409 przez MoNiaaa
Dave :kiss: czyli teraz starasz sie o dwie krechy??
ja wlasnie po takim opuznieniu @ stwierdzilam ze zaczynam staranka.wtedy nawet nie myslalam o 2 a jednak taka iskierka nadzieji byla i tez mi smutno sie zrobilo ze nic nie bylo ze zapragnelam drugiego bobaska :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862412 przez ferritka
Dave, kochana ja się przyznam bez bicia, że jednego tylko trzymałam kciuka, bo nie wiedziałam czy chcesz abym skrosowała bardzo mocno dwa...
no i od razu mówię, że jak to był pink test to możesz sobie z niego zakładke do książek zrobić bo one nie działają :blink:

krosuje, bo wiesz jak jest, póki nie ma @ jest nadzieja :kiss: :kiss:

Dave u mnie też jakoś tak od małego mam że obraz mojej rodziny to 2+3 :lol: :S
i już zapowiedziałam Kręglowi ,że za rok idziemy odebrać naszą dwójkę z zimowiska :silly:
ciekawe jak się potoczą nasze losy, hmmmmm

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862413 przez Dave
Moniaaa - ja bym chciała, ale mąż to jest raczej bliższy wazektomi niż kolejnego dzidziolka.
Wolałabym od razy pyknąć, jeszcze ze dwa lata się pomęczyć a potem hulaj dusza. No ale jemu tego chyba już nie przetłumacze. I raczej będą 2 bobasy u nas, chyba że go gdzieś w ciemnej uliczce przyczaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ja tak bym chciała 2+3 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ferri - no bo się zeschizowałam na początku i chyba przeraziłam taką myślą, ale po przemyśleniu to oj, jakbym chciała żebyś nawet te w stopkach skrosowała.

No a test to pink był.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862427 przez ferritka
Dave no to ej weź, pink to same spsute sprzedaje!!!
kup sobie w auchanie te testy paskowe pepino one kosztują 3 zł a są 10 czułe..
ja więc cały czas czekam na Ciebie na miss listopada i nawet mój Groszek skrosował całe łapki ( hmmm bo paluszków chyba jeszcze nie ma :S :S )

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862454 przez Dave
Ferii - kiedy ja nie mam kiedy do Auchana cisnąć.
Mełemu Twojemu kulusiowi dziękuję za maleńkie krosiki. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ale raczej nic z tego bo mam takie uczucie, że jak mnie dziś stary weźmie, to chyba wybuchnę na czerwono :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862477 przez MoNiaaa
dave musisz malza przekonac:P
u nas chyba odwrotnie janarazie o 3 nie mysle a moj oczywiscie chcialby na syna jesczez zapolowac.w sumie to wczesniej tez mi sie 3 mRZYLA ALE NIE WIEM CZY BYM DALA RADE Z 3?
ale za ciebie tez krosuje upij meza i dzialaj :P a Tobie kiedy sie macierzynski konczy?wracasz do pracy?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862498 przez ewaluacja
Nareszcie znalazłam swój temat :D
Jestem nowa, na forum trafiłam wczoraj bo szukałam inf na temat testów owu. Staramy się z mężem 2 cykl. Pierwszy to tak na lajcie,a ten drugi już z testem owu. Kupiłam w rosmmanie, tak sobie, ale spodobało mi się i gdyby nic na razie z tego nie wyszło to będę dalej testować, ale kupię wiecej testów z allegro :D

Dodam, ze staramy się o pierwsze nasze bobo :) myślałam, że pójdzie raz dwa :D ale fajnie, że jest takie forum i można zaciągnąć jakichś opinii oraz rad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862506 przez ferritka
hej hej ... kurcze trudniejszego nicka nie mogłaś wymyśleć B) B)
dobrze trafiłaś, a i od razu Ci powiem, ze wpadłaś jak śliwka w kompot bo my uzależniamy :)

testy owu fajna sprawa, sama się w nie bawiłam :lol:
ja nie wiem jak te rossmanowe ale allegrowe sobie chwaliłam, dziewczyny na testach owu też Ci to powiedzą :blink:

eh, kochana ileśmy tu łez wylały, bo każda co sie zaczyna starać to myślała, że pomysli i już ...niestety to wcale nie jest takie proste:)
aczkolwiek wiem z doświadczenia, że jak tu do nas nowe staraczki dołączały to zaskoczyły nas wszystkie i w mig trafiały :lol: :lol: więc życzę Ci jak najlepiej i obyście trafili szybciutko, tylko musisz pamiętać : luz bluz i bzykanko :blink: na spokojnie;)
pytaj o co tylko chcesz, wiesz my tu już przez zasiedzenie gadamy o wszystkim, zeby nie zwariować ,ale temat przewodni przyświeca nam zawsze :woohoo: więc jak masz pytania wątpliwości to pytaj pytaj pytaj, bo po to tu jesteśmy :lol:

Dave kcesz to ja Ci dzisiaj kupie i wyśle to jutro dostaniesz :lol: :lol: B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862514 przez ewaluacja
:laugh:

Dzieki za miłe słowa :) To że wpadałam jak śliwka to się domyślam, bo wczoraj forum czytałam do 1 w nocy! :laugh:

Mam nadzieję, że szybko się w tym odnajdę :)

A co do nicka... myślałam że jest prosty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862523 przez ferritka
jak Cię bedę wołać ewakuacja to plisss wybacz :lol: :lol: ja przez długi czas lerua merle nie umiałam powiedzieć a po dziennikarstwie jestem :lol: :lol: :silly:

hehehe spokojnie, wszystko załapiesz to wbrew pozorom proste jest, posiedzisz tu dzień, dwa i będziesz obeznana :lol: :lol:
a kiedy termin szacownej @ u Ciebie? żeby wiadomo było na kiedy krosować żeby nie przyszła :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862536 przez Mirella
Ewa, noo to sobie poczytaj od początku stare staraczki, wtedy to już po Tobie :lol: nie pójdziesz stąd nigdy, zostaniesz rezydentką jak ja :lol:

Dave, znasz zasady przecie, a Ty nie dość że pinka kupiłaś to jeszcze nie z rańca sikłaś, ja nie wiem czy to się liczy ;)

Ferri, po dziennikarstwie? I jeszcze swojego bloga nie masz?! W sumie to nie wiem czemu ;) No chyba, że nam nie powiedziałaś???

Mnie to się jeszcze tylko jedno marzy, ale... coś czuję, że podzielę los @nulki :( starość nie radość :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862548 przez ferritka
Mirellka, ano jak to nie wiedziałaś? :S skończyłam dziennikarstwo i komunikację społeczną, potem poszłam na politologię bo mi się na studiach spodobało..ale zawsze o psychologii marzyłam i spełnie to marzenie..... ze Studentką mamy plana na uniwerku III wieku się spotkać na psychologii właśnie :lol:

a blog, hmmm a to tu na staraczkach to ja nie prowadzę bloga ?? :S
i kto chciałby mnie czytać jak ja taka pofyrtana jestem ,że bym pisała albo tylko o kotach albo o tym że chce mi się płakać bo padre przesolił zupe :unsure: :cheer:

za to mam marzenie, żeby ktoś kiedyś wziął te nasze staraczki i podrukował :lol:
każda miałaby pamiątkę że hej :lol: :lol:
muszę nad tym popracować jak by to ugryźć :unsure: :unsure:

skoro są chipsy z pomidora i buraka, to może są i chipsy z krakowskiej albo zwyczajnej, hmmmm :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862554 przez ewaluacja
:D Jak będzie ewakuacja to się nie obrażę, ale ewakuować się nie mam zamiaru ;)

Termin spodziewanej @ 10.04
Wiem jeszcze kawał czasu...test pozytywny w 9d.c (dwie równe kreski) i mogło by się zgadzać bo wcześniejszy cykl trwał tylko 25 dni. Przytulanko w 8d.c i w 10. w 9dc robiłam też test owu i negatyw, ale nie wiem czy do końca to było wiarygodne....

Czy też tak miałyście, że cykle jak w zegarku, padło postanowienie o staraniach i wszystko na łeb na szyję??

Kolejne testy dopiero będę robiła pod koniec cyklu bo mąż wraca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862556 przez Mirella
Ferri, a Ty Matkę Sanepid czytałaś kiedyś? Wiesz ile ta kobieta ma czytelników? Weź sobie podejrzyj, a potem załóż swojego bloga i dawaj linka, ja Ci mówię :lol:

Ewaluacja, no tak, schematem lecisz już od początku, dużo dziewczyn pisało, że wszystko się poprzestawiało jak zaczęły się starać, co ta psychika robi z ludźmi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862569 przez ferritka
Ewa... przy testach owu jest taka reguła, że testuje się niby do pierwszych malin, potem to różnie bywa i owu przychodzi do 48h po malinach..czyli owulacja nie wypada w dniu malin :S wiem, że wiesz ale no chciałam się pomądrzyć :lol: więc przytulanka te z 10dc brzmią owocnie i obiecująco, ale dokładnie jak mówisz jak sie zaczyna człowiek wsłuchiwać w swoje ciało i sprawdzać i czekać na znaki to...szlak trafia wszystko :dry:
czyli testowanko za 15 dni...hmmmmm
ja to bym poprawiała z mężem co drugi dzień aż do skutku :lol: :lol: no bo jest to Twój czas teraz( tu też są różne szkoły, niektórzy radzą dzień w dzień, ja tam jestem dla chłopa łaskawa i co drugi dzień jest według mnie ok :lol: )

jak ja miałam tu swoje początki i zaczynałam wsłuchiwać się w swoje ciało to ..o mały włos nie urodziłam ,bez kitu tak sobie wkręciłam i miałam wszystkie objawy ciąży :S
o cyklach to ja też dużo nie powiem, bo mnie nawiedzały jak chciała od 25dni do 40 nawet..więc każdy cykl dłuższy aniżeli 27dni to ja już skakałam że w ciązy jestem :S

Mirellka poczytam Matkę Sanepid, bo jak polecasz to czuje że warto.

ja mam lekko mieszane uczucia do blogów :dry: bo sie narobiło tych piszących o wszystkim albo mądrzących się matek polek których jedyną filozofią jest przyjaźń z innymi matkami blogerkami ,których podejście do życia jest jedynie słusznym podejściem. aa i te konkursy tylko dla blogujących, w których wygrywają wciąż te same matki blogujące, bo się między sobą nagrodami wymieniają..a wszystko dlatego, że znam jedną taką matkę polkę blogującą i odkąd weszła do tej kliki' to nie da sie z nią pogadać..a nie daj boszzze daj jakieś pytanie, albo nie zgódź się z jej tokiem myslenia to skrzykują się inne matki polki blogujące i zaszczekają Cię o odmiennym zdaniu na amen.
wiem, że nie wszystkie, no ale tak mam :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl