BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 10 miesiąc temu #988797 przez Ingrid29
Ale gwarno się zrobiło :)
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, no dziś do mnie z Gdańska dzwonili, mamy się stawić 06 lipca do szpitala na 5 dniową hospitalizację. Na miejscu dostanę materac do spania, muszę mieć swoją pościel. Także szybciutko - bo Pani kardiolog w kolejkę zapisywała mnie 16 czerwca. Oj nie będę spać przez najbliższe 2 tygodnie :dry:
Duśka śliczna panienka i już do szkoły idzie - o matko jak ten czas zapitala :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #988807 przez Sevilla
Ingrid zaczynam być dumna z naszego NFZ, że jednak coś potrafi się dziać w tempie ekspresowym.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988895 przez ferritka
Aaaa ja pitole!!!! Jaka pannica!!! Duska jest przesliczna<3 ale nie ma się co oszukiwać Mirella, masz w domu piękna nastolatkę :****

Asiu łap buziaki dla Ciebie Pana Taty i Szymonita<3 dzielny z niego zuch :)))

Ingrid, łap tulasy dla Arturka,bedzie dobrze zobaczysz, my też jesteśmy z Wami i mocno Krosujemy fingersy :**

Jaaaaa...nawet missyy i studentka przyszły :))) aaa i Inso:)) hehe musze tu Mesy sciagnac:)) a wiecie jaki Pat to już kawaler<3

Bella Leo Twój jest boski tez chlop jak malowany :))))

O kimś zapomniałam?? Aaa myślę że Pani się nie obrazi jak Wam odniosę ze będzie syn:)) yyy czy była już z wieści ami tu???

Nanana widzicie Mirella po straszył ze wątek umiera i się zlecialy stare staraczek jak śrubki do magnesu :p

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988943 przez Mirella
Ingrid będziesz w Gdańsku w tym samym czasie co ja w Gdyni :lol: to będę Ci z bliska wysyłała pozytywne fluidy, musi być dobrze, nie bojaj :kiss:

ferri, jaka nastolatka, toć Duśka sześć lat ma dopiero :P

Ja tam lubię jak byłe staraczki tu zaglądają i pokazują dzieci, Ferri, a Prezes gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989023 przez Gosia 2712
Hejka :)
No wlasnie Ferri gdzie prezes??

Sevilla a jak tam u Ciebie? Moze tez bys sie pochwalila swoim kawalerem :P Wspolczuje tej dziewczynie... :( teraz mlodzi ludzie coraz czesciej choruja :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989027 przez Sevilla


o weszło, tylko że bokiem i do góry nogami
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989029 przez Sevilla
Gosiu specjalnie dla Ciebie? A jak tam u Ciebie objawy ewentualnej @ albo jej braku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989032 przez Gosia 2712
Sevilla a dziekuje bardzo :D Ale masz juz duzego kawalera :) sliczny jest :D Hmmm a u mnie? sama nie wiem :S ani nie czuje zeby @ sie zblizal ani ciazy :S jedyne co mnie zastanawia to to
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a Ty masz jakies przeczucie? jak u Ciebie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989052 przez Sevilla
Gosiu,ja termin @ mam za 5 dni.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989061 przez Mirella
Sevilla to ile to Twoje dziecię ma lat? Bardzo dorośle wygląda, mały dżentelmen normalnie :lol:

Gosia, hmm...... wiesz, że za wkręcanie jest armata? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989064 przez gosiak
Gosia mam nadzieje że kupiłaś nie spsuty test;) i za pare dni dwie kreseczki zobaczysz;) zaciskam ;)

Hurrrra wczoraj ustawa o in vitro została przegłosowana juhu :) mam tylko nadzieję że pisiory z ciemnogrodu nie wygrają wyborow bo zostanie tylko zapier....e do częstochowy na kolanach i modlenie się o dziecko :blink:

Mirella Duśka na jednym i na drugim foto piękna, tak poważnie wygląda :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989067 przez @nulka
witam staraczki. chyba ściągnęłyście mnie telepatycznie haha. tyle czasu minęło a wciąż są osoby, które pamietają tamte dni. Już rozumiem dlaczego historia nie umiera :P Zaglądam tu ( przyznaję bez bicia) raz na kilka miesięcy - pół roku? rok?)
fakt ; mało postów - mało się dzieje. ale wątek wciąż istnieje! :-D miłe to :-)
sprostuje ploty: syn ma ślub dopiero w przyszłym roku ale sala wynajęta, chata wspólna i najważniejsze! nadzieja na wnuka blisko, coraz bliżej! reszta się nie liczy...;-) Z niektórymi z foruma mam kontakt lepszy lub bylejakszy na fb - ale zawsze jakiś - co znaczy, że czas i okoliczności były mocno ważne
tradycyjnie i MoCno, szczerze życzę wszystkim staraczkom II kresek na teście
:-)
to chyba najbardziej wzruszający moment aż do rozwiązania.No i śmiem twierdzić, że drugi taki w życiu obraz nie ucieszy.
żyłam z Wami prawie 3 lata,z najważniejszymi nadziejami - takich rzeczy się nie zapomina bo "starania" to nie byle jaki czas - nadzieja to największa wartość., bo choćby niespełniona daje niewytłumaczalną siłę! Ktoś tak to mądrze wymyślił żeby było pięknie i mocno... nie lubię określenia instynkt ku spełnieniu, wolę "magia".Często rozmyślam nad tamtym czasem i zastanawiam się czy ta niewidzialna moc przestała działać i odeszłam od Was czy może ta moc dała mi mądrość i siłę żeby się z tym pogodzić. Pogodzić z niespełnieniem. Nie poddawajcie się dziewczyny. póki biologia - zwykła matematyka daje szanse, póty jest o co walczyć. W moim przypadku była to sytuacja złożona: nieubłagalna biologia i rezygnacja na rzecz innych priorytetów pod tytułem: DZIDZIUSIA - zamienie na WNUSIA. :-) Tchórzostwo czy rozsądek? . Nie mnie oceniać. Bo pewnie jakbym sie uparła(leczenie plus kaska iV itp) dzisiaj orałam bym nosem w bałaganie i ze zmęczenia zastanawiałą sie nad swoją decyzją czy napewno bóg mnie obdarzył np bliźniętami czy w momencie zapłodnienia OPUŚCIŁ ;-) ...Ale co by nie powiedzieć to choć INNA - nadzieja nie umarła. Co u mnie? Jestem kobietą szczęśliwą, wierzącą w takie spełnienie do jakiego dorosłam na tym etapie życia. :-)
Całuję mocno, ściskam kciuki, przesyłam całą moc szczerych dobrych życzeń wszystkim oczekującym na macierzyństwo. Nie ma nic piękniejszego w życiu kobiety co by się równało z tym stanem, bez względu na okoliczności przyrody i wiek potomstwa ;-) Matka to najpiękniejsza, najcieplejsza i najważniejsza rola kobiety od momentu poczęcia i trwa tak długo, póki żyje ktoś, kto ma prawo mówić do Ciebie Mamo.
Ps.
dawajcie więcej zdjęć dwukrechowych testów!!!!!! bo będą nudy...
bo nudy...

wybaczcie że nie pozdrowię personalnie każdej ze znajomych. uwierzcie że wszytkie "imiona" pamietam i kojarzę z Waszymi życiami po dziś dzień
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989073 przez Sevilla
Mirella synuś dokładnie 17 maja skończył 2 latka.



@nulka bardzo pięknie napisane. Myślę, że nie tylko mnie, ale i innym staraczkom, które wiele przeszły i jeszcze być może stoczą wiele walk by cieszyć się macierzyństwem dały otuchy. Btw gratuluję, niedługo dostąpisz zaszczytu zostania "tą teściowa" :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #989074 przez ferritka
B). Ty mirella jak mój Prezes będzie miał 6 lat toż to kawaleros będzie i nastolatek B). Jak zwał tak zwał Duska piękna <3

Ej u nas kumulacja....ida górne jedynki i dolne dwójki!! Jakiś los wymyślił zeby!! Całe życie z nimi ujowo, człowiek się namęczyć na boli i naboi a i tak wszyscy skończymy z plastikowymi siekaczami i klami ;/

Do tego przypomniało mi się ze nam oko nie zmyte ale boję się ruszyć żeby Prezesa nie ibudzic...Taaak wiem, wciąż z nim spie..ale z racji tego iż kregiel mi do posiadania dzieci już nie jest potrzebny to od dawna nasze pożycie jest zaszyte a ja czuję że po szyciu poporodowymi zrobili ze mnie 100% dziewice i tak zostanie do drugiego rozwiązania :))

Gosiak ustawa przeszła ale już jakiś czub się wymadrzal w tvn24 ze jak dojdą do władzy pisiory to zrobią z tym inwitrem porządek ://
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989078 przez Gosia 2712
Sevilla ja nigdy nie mierzylam temp i nawet nie wiem jaka jest kiedy :whistle: a synus faktycznie na tym pierwszym zdjeciu wyglada na starszego :)

Mirlla hehe dawaj ta armate :P Bo chyba sama sie wlasnie wkrecam :S :whistle: :dry:

Gosiaku ja tez mam nadzieje ze test jest nie zepsuty :P Co do in vitro to wlasnie juz jakis sie wypowiadal i juz im cos nie pasuje :S :evil: :evil:

@nulka pieknie to napisalas :) Najwazniejsze ze jestes szczesliwa :) a moze Bog obdarzy Cie juz nie dlugo wnukami :) trzymam kciuki :)

Ferri Prezes to maly przystojniak i elegancik :) wspolczuje zabkowania :whistle:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl