BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 10 miesiąc temu #989246 przez Gosia 2712
Natkka dam znac :) Ty u gina bylas w ktorym ? 4t5dz? i nic nie bylo widac? Bo ja bede miec 4t 4dz i zastanawiam sie czy juz cos bedzie widac... Bo tak wczesnie to jeszcze nie bylam u lekarza :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989248 przez natkka
Gosia ja właśnie byłam w 4t4d i niestety nie było nic widać. W poprzedniej ciąży jak byłam to w 4t4d było już widać pęcherzyk. Wiec nie jest to stale nawet przy jednej kobiecie. Idziesz na betę? Bo po niej też trochę widać jak wczesna jest ciąża, w poprzedniej do zagniezdzenią doszlo znacznie szybciej niż tym razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989249 przez Mirella
Ann, nie ma bata, fota albo armata :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989251 przez Gosia 2712
Natkka ja wlasnie nie wiem dokladnie kiedy mialam owulke bo jakos dziwnie w tym miesiacu jej nie czulam... Bety nie bede robic bo nawet nie mam kiedy jej zrobic bo mam pierwsze zmiany :S Pojade do gina to zobacze moze akurat cos bedzie juz widac :D oby :D a Ty jestes na L4 czy bedziesz szla dopiero?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989252 przez natkka
Gosia ja umówiłem się tak z szefem ze póki co mam urlop. Zobaczę czy od 1 lipca pójdę na l4 czy lipiec pociągnę jeszcze na urlopie. W każdym razie wpadam tylko na chwilę do pracy wymienić akta i spotkać się z klientami a tak to leżę z nogami do góry ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989253 przez Gosia 2712
Aha no ja jak mi bedzie chcial lekarz wypisac L4 to od razu ide nawet sie nie zastanawiam... Mam za ciezka prace a tym bardziej po moich przejsciach to sie poprostu boje :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989257 przez natkka
Gosia w ogóle ci się nie dziwię. Ja tez się za bardzo bałam żeby zostać normalnie w pracy. Ja co prawda pracuje w głównej mierze siedząc ale nie jest to praca od 7 do 15 a ostatnio jak byłam w ciąży to pracowałam i po 15 godzin :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989258 przez Ada2424
Gosia gratulacje ogromne :) trzymam mocno kciuki z moja Julisia :) będzie dobrze!

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989259 przez Gosia 2712
Ada dziekuje :) wybuziakuj Julitke :)

Natkka ja pracuje po 10h (fizycznie) w zimnie :S na nocki i dniowki :S Wiec nie mam zamiaru ryzykowac... Tylko najgorsze jest to ze chcialabym utrzymac ta ciaze w tajemnicy ale niestety moj szef jest taki ze wszystkim wygada :S no ale trudno jakos dam rade....

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989285 przez natkka
Gosia nie ma co ryzykować, a szefem i tym że wszystkim powie się po prostu nie przejmuj. U mnie w pracy też wszyscy wiedzą, co więcej wiedzieli zanim powiedzieliśmy rodzicom. Takie życie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989288 przez Gosia 2712
Wiem wiem tego to ja raczej nie unikne :S i sie tym nie przejmuje... u nas jeszcze nikt o tym nie wie, tylko ja i M. jak wroce od lekarza to wtedy moim rodzica powiem :) a tesciowa to nawet nie musi wiedziec jak narazie :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989308 przez Dave
Tak mnie cieszą te dwie krechy Gosi, że ja pitole. Ale wiecie kogo bym tu jeszcze chciała zobaczyć z takimi krechami??? Naszą ukochaną ViFi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989317 przez Sevilla
Gosia acard możesz kupić w aptece bez recepty i im zaczniesz wcześniej brać, tym lepiej. Moje dziecię przecież wyhodowane w brzuchu na acardzie i clexane. Choć acard miałam już zacząć brać od początku cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989325 przez missyy
Coś mnie znów do Was ciągłości juz widzę coo :woohoo: aaaaaa.... Gosia... gratulacje Kochana !!!!! Tak bardzo się cieszę. Tyle osób ci kibicuje ze nie mogło być inaczej ;)) ♡♡♡♡♡
teraz tylko lez i pachnij. Bez dwóch zdań śmiga po L4.

Pozdrowienia z Kołobrzegu.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989335 przez ann-sunshine
U mnie ok, zabiegana jestem, a wczoraj z telefonu do was przyszłam, dziś już fotki wrzucam więc armaty i bany proszę schować



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl