BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 5 miesiąc temu #1017732 przez Sevilla
Madeline pamiętaj, że na tak wczesnym etapie ilość płynów wypitych ma znaczenie, wizyty w toalecie nim nocne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017743 przez gosiak
Mirella gdzieś zjadlam Twojego ostatniego posta...no patrzę na te pudło czasem i niestety nerwy nerwy. A przykładów kto na co płaci podatki, a nie dotyczy go to jest multum. Ja nie mam dzieci a musze płacić podatki na szkoły, przedszkola. Problemem jest tylko to że nie ma nikogo to by dobrze dzielił kase, sprawiedliwie.

Madeline aż zaluję że wczoraj namawiałyśmy Cię na tego testa...dziś byś zrobiła i była by tylko radość, pamiętaj robilaś o różnych porach, teoretycznie z rana powinien wyjść ciemniejszy, ale nie zamarwieaj się powtórz jutro też rano i to będzie najlepsze porównanie.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017745 przez Madeline
Dzieki kochane, juz sie uspakajam :)

Gosiak myslalam, zeby kolejny test zrobic w niedziele rano na Mikolajki jak myslisz?

Wietrzyca Na bete isc nie moge :( W przyszlym tygodniu chce isc tutaj do lekarza ale tutaj jest tylko rodzinny i od wszystkiego i on na bank nie zrobi mi usg. Pierwsze usg robia tutaj kolo 12 tygodnia. Jedziemy do Pl na swieta i chce sie umowic do mojej ginki przed swietami a jak sie nie uda to po swietach :)

Sevilla Bede pamietac :kiss: A Ty kiedy do ginka idziesz?

Ona Ja wczoraj patrzylam, ze termin wypada mi na 11 sierpnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017749 przez gosiak
Madelina dobry pomysł zrob w niedziele, mniej stresu, a to Ci teraz nie potrzebne. W niedziele juz ładne malinki będą :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017752 przez Wietrzyca
Madeline, aaa, to Ty tam jesteś, nie w Pl. Już wszystko rozumiem. No to przed świętami faktycznie się zapisz tutaj.
Ja nie żałuję, że Cię na test namowilysmy, bo dwie krechy zobaczyłas. Ja w ogóle robiłam tylko jeden test i na tym poprzestalam, zostawiłam go sobie na pamiątkę. Nie daj się zwariować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017759 przez gosiak
Co za różnica zobaczyć dwie kreski wczoraj po poł. a dziś rano? W sumie jest wczoraj zobaczyła mocniejsze niz dziś rano i doszedł przez to dodatkowy stres. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi. Dzisiejszy test zaoszczędziłby stresu ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017762 przez Wietrzyca
Ano, może racja :)
ale przecież bladosc kreski nie znaczy nic przy tylu zmiennych (wypite płyny, krótki odstęp czasowy, etc), liczy się jej obecność, dlatego tłukę, żeby się niepotrzebnie nie stresowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017764 przez Sevilla
Ja wizyta dzisiaj, od 5 już nie śpię i lekko mnie to męczy. A gdzie tu wytrwać do wieczora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017772 przez sylka
Dziewczyny gratuluję :D :)

U mnie odnalazła się zgubiona @. Po jej zakończeniu wracam do gry :) Odstawiam leki, których przy staraniu się nie mogę brać i zaczynamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017783 przez Madeline
Dziekuje dziewczyny, ze jestescie :kiss:

Powiem Wam, ze nie zaluje. Ciesze sie, ze testowalam. A jesli chodzi o rano to ja z natury jestem panikara :( Takze przepraszam za to, ale dziekuje, ze mnie przywolujecie do porzadku :kiss:

Dzisiaj jak dla mnie dzien jest masakryczny :( Zasypiam na stojaco, siedzaco, oczy same mi sie zamykaja a zmeczona jestem jakbym tone ziemi przekopala :(

Sevilla To czekam na wiesci i trzymam kciuki :)

Wietrzyca Dzisiaj popoludniu jest czynna rejestracja do mojej ginki to zadzwonie i sie dowiem co i jak :)

Sylka To trzymam kciuki :)

Gosiak Na ktora masz w poniedzialek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017820 przez gosiak
Madeline Ty nie przepraszaj :P

Ja w ponoedziałek mam na 8:30 :laugh: miałam do wyboru jeszcze coś o 12 no ale wole by groszuń był jak najszybciej w dżuszku :laugh: hihih

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017822 przez Sevilla
Super Gosia będzie miała groszka, Gosia będzie miała groszka :P :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017830 przez moofka
Madeline gratulacje!

Sevilla Tobie też chyba nie gratulowałam :blush:

sylka oby szybko poszło ;) u mnie start niedługo po Tobie :whistle:

Gosiak ja w pon też mam na 8:30 tyle że do pracy :P ale to znaczy że od rana zaciskam kciukasy co by groszek gładko zawędrował na właściwe miejsce :kiss: ale fajosko :whistle:

dzisiaj zaczynam odliczanie do Zośki urodzin, zostało 10 dni i stuknie jej dwójka :ohmy: :woohoo: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017859 przez gosiak
Hehhe dzięki dziewczyny, mam nadzieję że groch ładnie się zaczepi i mocno będzie się trzymał :laugh:

Moofka 2 stuknie to już poważny wiek :lol: ale to zleciało szok, pamietam jak zajszłaś :whistle:

Sevilla kciukam za wizyte i czekam na wiesci i może zdjęcie kropci :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017870 przez ona19
Dziewczyny ja mam pytanie do Was. Jak odczuwacie ból piersi? Ja do tej pory miałam tylko nabrzmiałe, nie bolały, cbyły poprostu wrażliwe na dotyk, a dziś czuje co jakiś czas takie szczypanie jakby taki dziwny ból w piersiach. W pierwszej ciąży wcale mnie piersi nie bolały, nie pamiętam nic takiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl